folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Çinli Birine Verilebilecek En Güzel Hediye

Çinli Birine Verilebilecek En Güzel Hediye

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

Başlıkta belirttiğim gibi Çinli Birine Verilebilecek En Güzel Hediye  ne olabilir ? 

Çinli bir elektronik mühendisiyle tanıştım güzel bir ticaret ilişkimiz gelişti arada  bazı elektronik ürünleri hediye olarak gönderiyor. 

Ben de ona burdan bir hediye göndereyim diye düşünüyorum ama çinli birine ne hediye edilebilir ne kadar düşünsem de mantıklı bir şey bulamadım. Bir de oranın kültürüne göre uygun bir şey olması lazım burda normal olan şey orda absürt olabilir. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

Baklava, turkish delight , 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Gönder a kalite pişmaniye , çini delisi bu diger milletler biz de çini de dünya markasiyiz hakikaten çini işlemeli buyukce şık bir vazo falan gönder. Ebrulili bir seyler gonder

Zaten çin porseleni de ünlü

Aklini yitirsin bazisi ne yapiyor be o taze pişmaniyeyi offffff

Kurtlar tasma takmaz....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

Çinli bir iş adamına hediye verirken, düşünceli ve profesyonel bir seçim yapmayı düşünebilirsiniz. Örneğin, bir Çinli iş adamı için işe yarar bir aksesuar veya teknolojik cihaz hediye edilebilir. Bu, bir laptop kılıfı, bir taşınabilir şarj cihazı veya bir mücevher seti gibi şeyler olabilir. Ayrıca, bir Çinli iş adamı için yüksek kaliteli yiyecekler ve içecekler de düşünceli hediyeler olabilir. Örneğin, özel yapım bisküviler, çeşitli çay türleri ve özel bir şarap seçimi gibi şeyler düşünülebilir.

Ayrıca, bir Çinli iş adamı için bir kültürel objesi de düşünceli bir seçim olabilir. Örneğin, Çin calligraphy setleri veya Çin el sanatları ürünleri gibi şeyler düşünülebilir. Bu hediyeler, alıcının kültürel kökenine saygı gösterirken, aynı zamanda iş ortamında da kullanışlı olabilir.

Sonuç olarak, bir Çinli iş adamına hediye verirken, düşünceli ve profesyonel bir seçim yapmayı düşünebilirsiniz. Özel yapım yiyecekler ve içecekler, işe yarar aksesuarlar ve kültürel objeler gibi seçenekler düşünülebilir. Her zaman, alıcının zevklerini ve kültürünü dikkate alarak, uygun bir hediye seçin.

-----------

chatgpt ye ayrıntılı bilgi verdim senin yazdıklarını sıralayıp öneri istedim yukarıdaki yazıyı yazdı hkljghljkhhdksaıdjasjdajsjkdj  gayette güzel fikir verdi bence

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

çini 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

yiyecek ve giyecek dışında seçeceğin şeylerin çinden üretilip buraya gelmiş olma ihtimali yüksek :P

adam açacak paketi "aaa" dicek "benim amcaoğlu üretiyo lan bunları" :P

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burhan808
    burhan808's avatar
    Erkek

Farkettim ki, çinliler yeni bir ticaret anlasiyi gelistirmekteler belli ki. Benimle yeni arkadas olan bir çinli var, senin hesap bir kaç hediye gönderdi. Amazon.com.tr gibi viral, farkli bir ticaret ile çaga ayak uyduruyorlar yada cagi pesinden surukluyorlar. Kimse bos durmuyor esasen.

"O da Senden Razi Dön Rabbine"
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

Antalya'da güzel bir tatil hediye edebilirsin. 

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    janni
    janni's avatar
    Erkek

Dünyanın anasını niktiniz diye bir dildo gönderirdim. Münasip bir yerinde kullanması için.

Tabi aranızdaki iş ticareti olduğu için yakışık almaz.

Ürgüp 'ü seviyor onlar bir peri bacası maskotu gönder gitsin.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Onlarda olmayan kuru bir yiyecek gönder. 

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

kuru üzüm, kuru incir, mesir macunu

Toplam Hit: 2760 Toplam Mesaj: 40
hediye çinkültürü çin halk cumhuriyeti