Çizik Atayım Düğmesi Olsa?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    philist
    philist's avatar
    Erkek

Free_Mans bunu yazdı:
    -----------------------------

daha öncede açıldı böyle konular :)) Çentik atma butonu olsun diye. bugün de çizik atayım olmuş olayın adı :)) tahripad var arkadaşım oraya kopyala ordan bak :) bi buton demek çok şey demek :)

Daha önce açıldıysa demek ki hala bir sonuca varılmamış. Kimse uğraşmaz tahripadle. Veri tabanına getireceği yük "çizik attım" cümlesinden daha az olur.

Bir öneri sadece. Olsa işime gelir olmazsa..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sherlock.
    r10aldinho
    r10aldinho's avatar
    Erkek

philist bunu yazdı:

Free_Mans bunu yazdı:

daha öncede açıldı böyle konular :)) Çentik atma butonu olsun diye. bugün de çizik atayım olmuş olayın adı :)) tahripad var arkadaşım oraya kopyala ordan bak :) bi buton demek çok şey demek :)

Daha önce açıldıysa demek ki hala bir sonuca varılmamış. Kimse uğraşmaz tahripadle. Veri tabanına getireceği yük "çizik attım" cümlesinden daha az olur.

Bir öneri sadece. Olsa işime gelir olmazsa..

arkadasa katılıyorum 

İlk batışını ben gördüm güneşin, Gün dönümüne sen yetiştin, Kaptanı benim bu geminin, En son ben çıkarım, Panik etmeyin ___________________________________________________________ iletisim: www.tahribat.com@gmail.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Efendi
    Efendi's avatar
    Erkek

Bir Çok Önerim Vardı Bu Da İçindeydi. Çok Göze Batmayayım Diye Saklamıştım Sen Yazmışsın. Yapılması İyi Olur .

Şeyhe Selam Olsun ... :)

Harabat ehlini hor görme Zakir, defineye malik viraneler var...
Toplam Hit: 4513 Toplam Mesaj: 24