Cloud Servis Tavsiye

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

Google Storage hizmetini kullanıyoruz 120 TB kullanilabilir bos alanimiz var. Hemen hemen hepsini denedik güvenlik performans öncelikli olduğu için google storage kullanmaktayiz

Martech tarafından 26/Ağu/16 13:37 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı

own host dediginizin linki ne ?

rene gibi cok arastirmistim bende.

google guzel ama sevmedigim yonu yillik odeme plani yok aylik odeyebiliyorsun sanal kart kullananlar icin cile

amazon un fiyat ve sinirsiz alan olmasi super,

guvenlik ariyorsaniz Wuala vardi ama oda kapandi. oraya atilan dosyalari sifreleyip koyuyordu kimse goremiyor kotu tarafi sen sifreni unutursan oradaki dosyalari da unut

adrive fiyatlari uygundur

-

sahsi fikrim koyacaginiz dosyalari rar layip birkac server a birden koymak

rene isi otomatige baglamis ki en guzeli bence

https://owncloud.org/ bu hocam own cloud tum herseyı sende olan sunucunda hostıngınde olan cloud servısı bunu kurdum. 

ama tabı tutup ta amazon dropbox vs nın sunucuları ıle sıdık yarıstıramaz  standart webadamdakı kurumsal hostınge yanı turhosta kurdum. 

google drive a gececegım. 

olay su musterılerın yedeklerını de tutuyorum devamlı calısıtıklarımın. 

kendı kısısel foto ve vıdeolar otomatık olarak gdrive dropbox google photosta  yedeklenıyor ama boyutlar arttı ıyıce.

@panxer yazmıs mesela fızıksel dıye 1 tblık hdd kullanılmaz hacı var tasınabılır hdd ama onlara guven olmuyor fılm vs atılıyor. tutup ta clouda fılm vs oyle bırsey atmıyorum sıte backupları , çalışmalarla ılgılı ıslemler var cloudun avantajı 2 tane  bılgısayar kullanıyorum, kendı bılgısayarım olmadıgında ulasmam gerekebılıyor. 

mesela dropboxla o yuzden tek qr kodla sıfre gırmeden senkronıze edebılıyordum. 

smdı gdrive alacagım surem bıtınce o arada da test vps ıle tum dosyaları atacagım gdrive 

100 gb alan yıllık 24 dolar en uygunu google geldı bana 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
Toplam Hit: 4806 Toplam Mesaj: 33
cloud owncloud dropbox yandex