folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hertürlü Web tabanlı Saldırı Taktik ve Stratejileri
linefolder Cloudflare Korumalı Siteden Data Çekmek İmkansız Mı?

Cloudflare Korumalı Siteden Data Çekmek İmkansız Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek

Merhabalar,

2 gündür Cloudflare korumalı bi siteden data çekmeye çalışıyorum. şuan kendi ip adreslerimiz dışında sanırım 10000 üzerinde proxy'den ban yedik. denemediğimiz bi halt kalmadı.

48000 adet sayfanın içeriğini indirmem gerekiyor.

nasıl bi sistem yaptılarsa c# kullanarak site üzerinde hiçbirşey indirmeye izin vermiyor.

sistemi nasıl atlatacağım konusunda yardımcı olabilecek ya da fikir verebilecek var mı?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

Httprequest olarak degilde webbrowser olarak ceksen hocam? Webbrowserda görüntüleyip öyle çek verileri. 

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek
    tolgasen bunu yazdı

Httprequest olarak degilde webbrowser olarak ceksen hocam? Webbrowserda görüntüleyip öyle çek verileri. 

hocam webbrowserdan açmaya kalktığım zaman =>

xxx.xxx.xxx.xxx

- xxxxxxxxxxxxxx.com internet sitesine erişiminiz geçici olarak engellenmiştir. (18-12-2015 17:43:15 _ xx.xxx.xxx.xxx)

(18-12-2015 - 20:29:59)
    bc-7937f2996df0919d016d47240882c8778z

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

sitesine bağlı ama imkansız değil tabi ki

- saniyede kaç req çekiyorsun

- user-agent gibi şeyleri randomize ediyor musun

- proxy havuzundan ip:port'u rasgele mi seçiyorsun, sırayla mı (sırayla seçmen gerekir ki 10 000 ip bitip başa döndüğünde yeterince zaman geçmiş olsun)

- bazı cf'li siteler açılmadan önce 5 saniyelik bir javascript testi uygular ve bundan geçersen cookie'ye işler, bunları handle edebilmen lazım

kısaca en basit çözüm nazik bir şekilde (abanmadan) private proxy kullanmaktan geçiyor

ben kasıcam beleşçiyim dersen üsttekiler gerekli

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    K4R4B4S4N
    K4R4B4S4N's avatar
    Erkek

Cloudflare ardindaki ip adresini ogrenmeye calis isini daha kolay halledersin çorap söküğü gibi gelir gerisi

Site adresini yollarsan inceleyebilirim

K4R4B4S4N tarafından 18/Ara/15 20:38 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek
    Daft bunu yazdı

- proxy havuzundan ip:port'u rasgele mi seçiyorsun, sırayla mı (sırayla seçmen gerekir ki 10 000 ip bitip başa döndüğünde yeterince zaman geçmiş olsun)

- bazı cf'li siteler açılmadan önce 5 saniyelik bir javascript testi uygular ve bundan geçersen cookie'ye işler, bunları handle edebilmen lazım

kısaca en basit çözüm nazik bir şekilde (abanmadan) private proxy kullanmaktan geçiyor

yok hocam beleşçi değilimde orada ki datayı satan bi yer bulamadım. mecbur deniyorum yani.

7500 satırlık bi user agent listemiz var. proxy ile birlikte sürekli değişiyor.

proxy'de 2-3 kayıt çektiğimiz anda banlıyor. ilk denememizde 1000'de banladı. sonra 25-30 gidiyorduk. şuan şanslıysak 2-3 datada banlıyor. ben c# üzerinden hiç giremedim. bi arkadaş pyhton üzerinden bunları yapabildi. ismini hatırlamıyorum ama kendini browser gibi gösteren hazır bi kütüphaneyi kullanıyor. cookie ve session dahil herşeyi açık tutuyordu.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek
    K4R4B4S4N bunu yazdı

Cloudflare ardindaki ip adresini ogrenmeye calis isini daha kolay halledersin çorap söküğü gibi gelir gerisi

Site adresini yollarsan inceleyebilirim

Gönderdim hocam.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek

belki birinin daha ihtiyacı olur diye yazıyorum.

artık en son çağre olarak bildiğimiz mouse hareketleriyle işlem yapıcak bi macro yazdım. sıra sıra sayfalara girip sağ click farklı kaydet diyerek işlem yaptırıyordu. ilk başta iyi gitti ama sonradan yine ban yedim. ihtiyacı olan olursa bu yöntemle boşa vakit kaybetmesin :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

siteyi yollarsan belki bir çözüm buluruz gerçek ipleri ile ilgili.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek

gerçek ip alma ile ilgili belirgin bi yöntem mevcutsa bilen arkadaşlar paylaşabilir mi ? 

imza.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    attackatak bunu yazdı
    Daft bunu yazdı

yok hocam beleşçi değilimde orada ki datayı satan bi yer bulamadım. mecbur deniyorum yani.

7500 satırlık bi user agent listemiz var. proxy ile birlikte sürekli değişiyor.

proxy'de 2-3 kayıt çektiğimiz anda banlıyor. ilk denememizde 1000'de banladı. sonra 25-30 gidiyorduk. şuan şanslıysak 2-3 datada banlıyor. ben c# üzerinden hiç giremedim. bi arkadaş pyhton üzerinden bunları yapabildi. ismini hatırlamıyorum ama kendini browser gibi gösteren hazır bi kütüphaneyi kullanıyor. cookie ve session dahil herşeyi açık tutuyordu.

selenium ?

Toplam Hit: 4739 Toplam Mesaj: 16
cloudflare data çekmek