folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Coca Cola‘Nın 125 Yıllık Sır Formülü Acıklanmıs.

Coca Cola‘Nın 125 Yıllık Sır Formülü Acıklanmıs.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek

ulan herkes mi forward mail insanı olur, topic hurafelerle şehir efsaneleriyle dolu

Amphetamine Logic.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ulquiorra
    ulquiorra's avatar
    Erkek

code_46 bunu yazdı:
    -----------------------------

bu coco colayı bi eczacı buluyo sindirime yardımcı olsun diye. sonra şişeşi (o şimdiki küçük cam şişede ) tanesi 5 sent e satıyo. sonra bakıyo ki herkes çok sevdi gelip alıyo seri üretime geçiyo filan...

coca-cola nın formülü biliniyor. ama böyle bi değer var bişey in değeri coco-cola o değer ve ona yakın değerlerin patentini aldığı için kimse yapamayı aynısını. ph cetvelindeki gibi bişeyin değeri ama bilmiyorum neyin değeriydi. mesela ph cetveli gibi bişiy coco cola 6 7 8 9 un patentini almış bu değeri kullan markalar bizim patentimiz aldındadır diye..

yoksa o kadar alet edevat var makainaye koyuyorsun sana içinde ne var ne yok gösteriyo. biliyolar ama işte o değerler coco-cola patenti altında. milletin tek yapabildiği o değerlerin sınırıa girmeden tadına yaklaşabilmek belli malzemelerle

konun dışı :  ben niye düşündükleri düzgün açıklayamıyorum amk. ilkokul çocuğu gibiyim edebiyatım o yüzden hep f gelio

kitap oku :D

fare boku var diyolardı yokmuymuş?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

dyrnade bunu yazdı:

Alkol: 226.4 gram görünce niye kafayı bulmuyoruz desinde  biri kopalım sadsa

yaklaşık 9,5lt su içindeki miktar o haacı

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Meyan kökü yazmamış formülde kolanın asıl maddesi meyan köküdür. Meyan kökü yazmayan bir formülün doğruluğu kesin değildir.

Edit: Öyle bir mesaj atmışım ki herşeyi biliyorum, kesin doğru, sözüm emirdir havasında olmuş okuyunca farkettim. Yok öyle bir şey... 

https://www.youtube.com/watch?v=jQk82bpUy1Y
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

dyrnade bunu yazdı:

Alkol: 226.4 gram görünce niye kafayı bulmuyoruz desinde  biri kopalım sadsa

lan bırakın ya malın biri hazırlamış bunu kekliyolar milleti

salak okadar malmışki siviyi gramla ölçüyo aklını siktimin malları

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Elf
    Dark_Elf's avatar
    Erkek

kısık ateşte karıştırmak unutulmuş heralde, bide shaker da çalkalamak ......

my name is nigga # köprü altında çakdım sürtüğe vurdum mala inlettim ortalığı
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chelishky
    chelishky's avatar
    Erkek

code_46 bunu yazdı:

bu coco colayı bi eczacı buluyo sindirime yardımcı olsun diye. sonra şişeşi (o şimdiki küçük cam şişede ) tanesi 5 sent e satıyo. sonra bakıyo ki herkes çok sevdi gelip alıyo seri üretime geçiyo filan...

coca-cola nın formülü biliniyor. ama böyle bi değer var bişey in değeri coco-cola o değer ve ona yakın değerlerin patentini aldığı için kimse yapamayı aynısını. ph cetvelindeki gibi bişeyin değeri ama bilmiyorum neyin değeriydi. mesela ph cetveli gibi bişiy coco cola 6 7 8 9 un patentini almış bu değeri kullan markalar bizim patentimiz aldındadır diye..

yoksa o kadar alet edevat var makainaye koyuyorsun sana içinde ne var ne yok gösteriyo. biliyolar ama işte o değerler coco-cola patenti altında. milletin tek yapabildiği o değerlerin sınırıa girmeden tadına yaklaşabilmek belli malzemelerle

konun dışı :  ben niye düşündükleri düzgün açıklayamıyorum amk. ilkokul çocuğu gibiyim edebiyatım o yüzden hep f gelio

Konu dışı kısmı kopardı beni hocam iyi güldürdün beni saolasın :d

chelishky.wordpress.com|| Büyük devrimlere gereksinimin kalmayacak kadar devrimci kal yeter!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

portakalın yağı mı varmış aq :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SanitariuM
    SanitariuM's avatar
    Erkek

"Yumurtanın sarısıyla beyazını ayırıyosun sürmüyosun bile:) " hayatta açıklamazlar,

" Bir Türk dünyaya bedeldir " Mustafa Kemal Atatürk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Günce 2.5 3 litre içiyorum,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
Toplam Hit: 5793 Toplam Mesaj: 46