folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Coco Cola İçin Degişik Bir Yorum

Coco Cola İçin Degişik Bir Yorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sema
    sema's avatar
    Erkek
    http://takici88.sitemynet.com/panel/cocacolagercegi.htm
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    suiQast54
    suiQast54's avatar
    Erkek
    Evet Haklısın Kardes Onun Anlamı Ne Yazıkkı o Ama O serefsızlerın ben a.q adamlardas para var yaptıkalrı markalar ıle ıslamı zedelemeye calısıo lar lanetlenmıs bunlar a.q .

X
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaD_BoY
    MaD_BoY's avatar
    Erkek
    degişik bir yorum'mu, bunu görmeyen var mı

Geç olmadan, Güç olmadan, Çözüm istiyorum, çözüm, iş işten geçmeden, bu dünyadan göçmeden, Ben ölmeden ....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    hımm bunu bı arkadaşımdan da duymustum ama bi bilgim olmadıgı için yorum yapamıcam aşırı islamcıların cocacola propagandasıda olabilir doğruda olabilir bilen varsa yazsın lütfen harby merak ettim bu arada sağol paylasım için dostum...

Troubles'll come & they'll pass
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    ya hocalar aslında dusundumde bence bunun aşırı islamcıların yaptığı bi propaganda olma olasılıgı yuksek ama yınede emın deilim kımseye boq atmayalım çünkü laik içinde din yok,dinsizlik etc. anlamında oldunu soluyolardı peki sorarım şimdi laiklik Dİnsizlik mi ??? Bence sadece tesaduf bunlar sadece tesadufff...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    gerçek olma payı ile birlikte aşırı islamcıların yaptığı bir provakasyondur.LAikliği zaten hazmedemezler.Laik değildirler ondan ona buna bok atarak kendi mallarını ortaya çıkarmaya çalışıyorlar.

Hangi kolayı içicez o zaman cola-turca mı? yoksa ülker çamlıca gazoz mu?

Unuttunuz mu bunların ortağı yahudiler.Yani gördüğünüz gibi bunada bok atılır pepsiyede bilmem neyede.Hangisi iyi yaparsa ben onu içerim.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    suiQast54
    suiQast54's avatar
    Erkek
    Le Kola İçelim Baba Yada Nese Gazoz Varsa Tabıkı El Yapımı Bısey Olmaz =)))

X
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    Zumzuk +31 :P

sonunda kadar katılıyorum arkadaşım !!!

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    once ordaki kliple ilgili bişi soliim vatanını savunanlara vahsiler gibi davrandılar dio =) hangi savunma ak vatan savunsalardı simdi bunların hicbiri olmazdı ne cocukları olurdu ne karılarına tecavuz edilirdi etme bulma dunyası...bide coca nın gelirlerini vermesiyle ilgili palavra var tabi coca gelirinin %1 ini bile herhangi bi sekilde elinden cıkarsa uretimde kısıtlama yasıyo simdi nası olcakta %100 gelirini vericek muahaha akıl var mantık var tabi bunlar yobaz dincilerde yok o yuzden bosverelim...gelelim konuya eger coca cola yazısının ustunde bende okdar oynasam emin ol o yazıyı dkn_jan a ceviririm bide ustune beste yaparım biraz mantıklı olun ustunde oynarsan hersey herseye doner

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    ne bu saçmalık yaa forumdaki kullanılması yanlış olan markalarda bakın hepsinide kullanıyorum valla yemişim filistini bu ürünlerin hepsi yaşamımı kolaylaştıran ve ihtiyaç duyduğum şeyler , ne yani ot gibi yaşayalımmı ..gönül rahatlığıyla kullanırım hepsini taaki Türk'ler daha iyisini üretene kadaR.

dont think twice its all right
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek
    ZUMSUK
    gerçek olma payı ile birlikte aşırı islamcıların yaptığı bir provakasyondur.LAikliği zaten hazmedemezler.Laik değildirler ondan ona buna bok atarak kendi mallarını ortaya çıkarmaya çalışıyorlar. Hangi kolayı içicez o zaman cola-turca mı? yoksa ülker çamlıca gazoz mu? Unuttunuz mu bunların ortağı yahudiler.Yani gördüğünüz gibi bunada bok atılır pepsiyede bilmem neyede.Hangisi iyi yaparsa ben onu içerim.

--------------------------------------------------------------
    Sen yahudimisin kardeşim coca-cola aylık gelirinin bilmemkaçını israile bağışladığını açıklıyor senin aldığın coca cola ile oradaki masum insanlar katlediliyor ve sen boğazının keyfine arkana yaslanıp televizyonu izlerken o kolayı yudumluyorsan ve hiç için sızlamıyorsa bana gelip ben türküm ben insanım deme çünkü hiçbir türk evladı hiçbir müslüman bile bile bunu yapmaz yazıklar olsun ....

işte öyle
Toplam Hit: 4196 Toplam Mesaj: 33