folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Çocuk İçin Akıllı Saat Önerisi? (Takip Vs.)

Çocuk İçin Akıllı Saat Önerisi? (Takip Vs.)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byugr
    byugr's avatar
    Erkek

https://ty.gl/xdcwi3ag0q

Ben bunu aldım hocam kızıma bütün fonksiyonları çalışıyor takip, uzaktan ses dinleme, anlık fotoğraf çekme. Çok kaliteli değil ancak çalışıyor hepsi. Direk arama yapabiliyorsun saatten arama yapılabiliyor rehberi de var. Ben araştırdım baya alcatel vardı sanırım bu işi iyi yapan ancak o da bin, ikibin lira bandında o kadar değmez diye düşünüyorum çünkü çocuk düşürür kırar su değer vs. 

Bir namazlık saltanatın olacak, Taht misali o musalla taşında.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek
    byugr bunu yazdı

Ben bunu aldım hocam kızıma bütün fonksiyonları çalışıyor takip, uzaktan ses dinleme, anlık fotoğraf çekme. Çok kaliteli değil ancak çalışıyor hepsi. Direk arama yapabiliyorsun saatten arama yapılabiliyor rehberi de var. Ben araştırdım baya alcatel vardı sanırım bu işi iyi yapan ancak o da bin, ikibin lira bandında o kadar değmez diye düşünüyorum çünkü çocuk düşürür kırar su değer vs. 

Fiyat cok iyi. İmei sorunu yasamayiz dimi

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    improper
    improper's avatar
    Erkek

Aliexpress den IMEI değişenler alınabilir, çoğunun değişiyor IMEI numarası satıcıya mesajla sorun. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jandark06
    jandark06's avatar
    Erkek

hocam eğer çok acil değilse kardeşime aldığımız bir saat vardı sadece rehberindeki numaraların arayabildiği, konum takibi yapabildiğin, senin belirlediğin güzergahın dışına çıktığında sana bildirim yollayan ve haberi olmadan ortamı dinleyebildiğin bir özelliği olan saat şu an şehir dışındayım ay sonunda döneceğim eve

100 kişi 10 kişiyi öldürürse trajedi,10 kişi 100 kişiyi öldürürse strateji olur
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    byugr bunu yazdı

Trendyol dusuk puanlari göstermedigi icin millet yuksek puan verip mali yerden yere vurmus (:

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Trao
    Trao's avatar
    Erkek

Takipteyim.

------------------------------------------------------------------------------ : : Theatrum Mundi : : ------------------------------------------------------------------------------
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackmir
    blackmir's avatar
    Erkek

tam aradığım konu :)

"Sevin O seni her an yaşattığı için ." "Üzül O nu bir an yaşayamadığın için."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hulagu
    Hulagu's avatar
    Erkek

Yeni konu açmayayım. Bizim oğlan kreşe başlıdığı için ihtiyaç oldu. Tavsiye edebileceğiniz, f/p olarak memnun kaldığınız cihaz önerilerine açığım 

Madem Türksün Göster Ürksün!..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_todd
    by_todd's avatar
    Erkek

bu cihazlardan çok defa getirdim, imei değişikliği yapıp satıcı ile konuşarak yeni imei ve ID sisteme kaydettirip sattım.. 

şuan uyguna satılan cihazlar gerçekten kalite olarak hiç iyi değiller. en son getirdiğim saat linki aşağıdaki gibidir. üzernide android var ve her türlü işlevin yanında takip içinde kullanabiliyorsunuz.

işlemci ve ekran kalitesi falan çok daha iyiydi

bu tarz saat alacak arkadaşlar özellikle GPS olmasına dikkat edin. LBS konum takibi yazanlar şebeke üzerinden konum gösterir ve 2-3 km e kadar saptığı da oluyor

ama GPS olanlar en fazla kapalı mekana girerse 5-10 metre sapıyor.

aşağıdaki linkdeki cihaz bildiğiniz her haltı yapabiliyor ve çift kamerası ile hem ön kameradan hem yan kameradan görüntü alabiliyor

https://tr.aliexpress.com/item/1005003211146032.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.776a11096YSknj&algo_pvid=e315e7b6-7e37-4b8a-9d14-88405ebd49ba&algo_exp_id=e315e7b6-7e37-4b8a-9d14-88405ebd49ba-6&pdp_ext_f=%7B%22sku_id%22%3A%2212000024679759404%22%7D&pdp_pi=-1%3B916.65%3B-1%3B46.62%40salePrice%3BTRY%3Bsearch-mainSearch

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ilatemha
    ilatemha's avatar
    Erkek

Bu saatler yetişkin saatleri gibi. Çocuğun koluna taksan 6 saatte oynaya oynaya sarjini bitirir. Sadece normal saat görrünümünde ve yine aranan tüm işlevleri yapan bir saat yok mudur acaba? 

A.A.
Toplam Hit: 2429 Toplam Mesaj: 22
çocuk akıllı saat gps