folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Çocukluk Korkularımız

Çocukluk Korkularımız

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akbaba
    akbaba's avatar
    Erkek
    ben küçükken sadece birgün büyümekten korkardım ama korkularımızla yüzleşmemiz gerektiğini hayat yüzüme bir tokat gibi vurdu
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek

samsunda iken ablam(2 yas buyuk benden) tek basina tuvalete gidemezdi :D

beni kapida bekletirdi.. tam kapiyi acti, cikacak; ben kosmaya baslardim :D zuhaaa

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Osiris
    Osiris's avatar
    Erkek
    Babamin trafik canavari olmasi. Televizyondaki o igrenc reklam yuzunden. Televizyon izlemiyorum 8 yildir. Hala icimde bir ukte var donusucek mi diye...

Bana bakip her zaman gulumseyin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    küçükken korku hormonlarım gelişmediği için ota oraya dalardım :).Abim gece wcye gitmeye tırsardı ben götürürdüm :D

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seker
    seker's avatar
    Dişi
    gece yatağa girdiğimde odadaki eşyaları korkunç şeylere benzetirdim kendi kendimi korkuturdum. 17 ağustos depreminden sonrada gece rahat uyuyamazdım yine deprem olacak die deprem en büyük korkum hala geceleri uyurken korkarım deprem olursa diye

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Geenmeboo
    Geenmeboo's avatar
    Erkek

GrN bunu yazdı:
    -----------------------------
    benim kardeşim sabah ezanı okunurken kaçıcak delik arardı.  şeytanmıdır nedir anlamadım ama sabah ezanlarından çok korkar ve sabah ezanı okunmaya başladığında kapı pencere sesleri yükselirdi bizim evden.. :) (kaçış anları çok güzel oluyoo :))
    -----------------------------

hakkaten bi de mahallede köpekler warsa ulumaya başlarlardı çok pis tırsardım. 

NEDEN? (soru olarak)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozAnkaraguclu
    ozAnkaraguclu's avatar
    Erkek
    bende ilk resimdeki gibi olurdu hep sağdan soldan bişiler çıkcakmış gibi hissederdim ve ömür boyu böle yaşıycağımı düşünürdüm ama ömür boyunca sürmüyomuş :)

"Milliyetin en belirgin niteliklerinden biri dildir. Türk milletindenim diyen insan her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz. " Mustafa Kemal ATATÜRK
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Juba
    Juba's avatar
    Erkek
    hiç böyle korkularım yoktu a.k küçükkene . karanlıkta çeketi falan adama benzetsem, köşedeki çuvalı bi yaratığa benzetsem gider 2 tane çakardım öle birşey olmaz diye . fazla realist bi çocukmuşum o zamanlar :)

Demiri demirle dövdüler; biri sıcak biri soğuktu, İnsanı insanla kırdılar; biri aç biri toktu. Pir Sultan Abdal
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Posmort3m
    Posmort3m's avatar
    Erkek
    bi köpekden korkarım o kadar :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    god
    god's avatar
    Erkek
    evet bi aralar gece tuvalete gitmeye korkardım yattığım odaya yakın olduğu için mutfaktaki lavaboya yapardım:)

All is well
Toplam Hit: 5916 Toplam Mesaj: 27