folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Cod: Ghosts Min. Sitem Gereksinimleri Hakkında

Cod: Ghosts Min. Sitem Gereksinimleri Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Siz beni anlamadınız yada ben kendimi anlatamadım.

mw1 , mw2  benim en sevdiğim fps oyunlarıdır özellikle mw2   (karlı bölüm ve hava alanı yeter zaten) oyunu baştan sona film izlemiş gibi oynadım.

Battle field e (orjinal keyim oldugu halde ) kaç kere başladıysam da bitiremedim. MOH serisi de öyle oyun bf den daha çok hoşuma gttiği halde bitiricek kadar bağlatmadı kendine. he şimdi pc yi değiştirdim tekrar oynarım  battle field in devasa maplari binaların yıkılması vs güzel şeyler böyle şeyler tabi olacak teknoloji gelişiyor  fakat call of duty de çok fazla ezmeye çalışmışsınız o kadar ezilecek bir oyun değil , ayrıca online oynadığım süre boyunca

moh , bf , cod hepsini orjinal serverde online oynadım hiç biri cod mw serisinin multi playeri kadar zevk vermedi ayrıca mw3 ün co op modu (kolay bitmediği için mw2 deki gibi haritayı bitir geç degil gittikçe güçleniyor karşısı )  daha çok hoşuma gidiyor.

şimdi ghost çıkacak büyük ihtimal arkadaş ile orjinal key alacağız ortaklaşa online kasmak için.  Combat arms daki ilginç bir anım dışında hiç bir oyun beni mw2 deki gibi hissettirmedi agalar.

Fanboyluk yapmıyorum sadece zevk aldıgım oyunu söylüyorum , kimisi derki GTA ne boktan oyun ama siz boktan olmadıgı o özgür dünyadan aldığınız keyif ile bilirsiniz. İşte öyle birşey 

bunu da size hediye ediyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=PgqmJRkrutI

Ayrıca fps severlerin kaçırmaması gereken bir film bunu da öneriyorum ACT OF VALOR

http://www.youtube.com/watch?v=ZnlPgo9TaGo

Mw2 ghost un ölüşünce içiniz bi buruk olmadıysa siz oyun oynamayın arkadaş :)

PanxeR tarafından 25/Eki/13 10:45 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

Klasik olarak bu konuda bile yine savas cikmis. Bf serisi ike cod serisi farkli seyler ya cod serisini oynayan adam filmin devami icin oynar acaba bu sefer neler olacak diye. Cogu kisi oyuna bakmaz cunku senatyonun hastasidir benim gibi. Online pek oynamam sevmem ama cod'un onlinesine bakarken beni tatmin etmeyecek bi yanini goremedim. Dx11 destekliyor pc mutluyum :D 2 ay sonra tatile geldigimde ghost ve arkham origin oynamak icin sabirsizlaniyorum.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GordonFreeman
    GordonFreeman's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

mw1 , mw2  benim en sevdiğim fps oyunlarıdır özellikle mw2   (karlı bölüm ve hava alanı yeter zaten) oyunu baştan sona film izlemiş gibi oynadım.

Battle field e (orjinal keyim oldugu halde ) kaç kere başladıysam da bitiremedim. MOH serisi de öyle oyun bf den daha çok hoşuma gttiği halde bitiricek kadar bağlatmadı kendine. he şimdi pc yi değiştirdim tekrar oynarım  battle field in devasa maplari binaların yıkılması vs güzel şeyler böyle şeyler tabi olacak teknoloji gelişiyor  fakat call of duty de çok fazla ezmeye çalışmışsınız o kadar ezilecek bir oyun değil , ayrıca online oynadığım süre boyunca

moh , bf , cod hepsini orjinal serverde online oynadım hiç biri cod mw serisinin multi playeri kadar zevk vermedi ayrıca mw3 ün co op modu (kolay bitmediği için mw2 deki gibi haritayı bitir geç degil gittikçe güçleniyor karşısı )  daha çok hoşuma gidiyor.

şimdi ghost çıkacak büyük ihtimal arkadaş ile orjinal key alacağız ortaklaşa online kasmak için.  Combat arms daki ilginç bir anım dışında hiç bir oyun beni mw2 deki gibi hissettirmedi agalar.

Fanboyluk yapmıyorum sadece zevk aldıgım oyunu söylüyorum , kimisi derki GTA ne boktan oyun ama siz boktan olmadıgı o özgür dünyadan aldığınız keyif ile bilirsiniz. İşte öyle birşey 

Ayrıca fps severlerin kaçırmaması gereken bir film bunu da öneriyorum ACT OF VALOR

mw2 benim en sevdiğim bölümüydü.. dediğin gibi mw2 de ghost'u öldüren shephard'ın amk.. birde kim ölmüştü soap'muydu :) son bölümdeki bot ile kovalama ve en sonunda captain price'ın tüfekle helikopteri düşürmesi ve oyun sonu shephard ile kapışma.. gözüne bıçak fırlatma olayı harbi çok iyiydi.. oyun bitirdikten sonra 1 hafta boyunca herkese anlattım oyunu.. gerçekten etkilenmişim 

Frisky...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    GordonFreeman bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

mw2 benim en sevdiğim bölümüydü.. dediğin gibi mw2 de ghost'u öldüren shephard'ın amk.. birde kim ölmüştü soap'muydu :) son bölümdeki bot ile kovalama ve en sonunda captain price'ın tüfekle helikopteri düşürmesi ve oyun sonu shephard ile kapışma.. gözüne bıçak fırlatma olayı harbi çok iyiydi.. oyun bitirdikten sonra 1 hafta boyunca herkese anlattım oyunu.. gerçekten etkilenmişim 

İşte gerçek COD oyuncusu senin benim gibi hissedenler. Bu hissiyat BF de varmı ? İnsanı moda sokup gaz veriyor.

Ben gerçekçiyim BF in multi player modundaki şu olaylar da call of duty de yok.

http://www.youtube.com/watch?v=3nJY7n8KaOY

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GordonFreeman
    GordonFreeman's avatar
    Erkek

Şimdi single mod dendiği zaman Call Of Duty'nin üzerine tanımam kim ne derse desin.. ama multi mod'da BF çok başarılı o tanklar helikopterler vs.vs.. fakat şuda bi gerçek cod online daki birçok durum bf'de yok ve single modda da online modda da herzaman cod taraftarıyım..

bu aldığım keyfi.. ne BF'de ne MOH'da nede diğerlerinde aldım

GordonFreeman tarafından 25/Eki/13 14:20 tarihinde düzenlenmiştir

Frisky...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeg392
    zeg392's avatar
    Erkek

Bf4 betayı oynadım bf fanatigi olduğum halde tüm seri elimde var ama bf4 pek alasım gelmedi belki çıktıktan sonra ucuzlarsa alırım anca..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

bi kere renk olarak cod renkleri sıcak battlefieldinki soğuk bu da etkiliyo olabilir insanları ama cod mw serisini bende senaryosunun film gibi olduğu için çok sevip defalarca senaryodan etkilenmedim demesin hiç kimse, pricenin zakhaev ile olayını hatırlayıp flashback geri gidip o anı oynamamız sevdiğim bölümlerden birisidir mesela

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GordonFreeman
    GordonFreeman's avatar
    Erkek
    Tnrsk bunu yazdı

bi kere renk olarak cod renkleri sıcak battlefieldinki soğuk bu da etkiliyo olabilir insanları ama cod mw serisini bende senaryosunun film gibi olduğu için çok sevip defalarca senaryodan etkilenmedim demesin hiç kimse, pricenin zakhaev ile olayını hatırlayıp flashback geri gidip o anı oynamamız sevdiğim bölümlerden birisidir mesela

+1

Frisky...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    srsr_mnyk
    srsr_mnyk's avatar
    Erkek

kim nederse desin call of dutyi daha farklı bir keyif alarak oynuyorum. Batle fieldnı sevemedim gitti 2.si iyiydide sonrasını sevmedim

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek
    zeg392 bunu yazdı

Bf4 betayı oynadım bf fanatigi olduğum halde tüm seri elimde var ama bf4 pek alasım gelmedi belki çıktıktan sonra ucuzlarsa alırım anca..

betada fps sorunu yaşadım baya bi oyundan soğudum açıkçası bende. bakalım oyun cıksın bi arkadasın makineden kendiminkine yükleyip bi deneyecem düzgün çalışırsa premiuma bayılacaz parayı yoksada 3e devam^^

imza
Toplam Hit: 4429 Toplam Mesaj: 49