Çok Doldum Lan.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

Aşığım ölüyorum bayılıyorum demiycem size , bunaldım sadece..

Gecen sene martta tanıstım onunla ve o gece yakın arkadasıyla bırlıkte oldum , Sonra sık görüşmeye basladık ,

Inceden bı kıpırdanma oldu ıcımde , ne oldugunu pek sorgulamıyordum mutluydum onun yanında.

Koskoca bir yazı beraber geçirdik , aynı evde yasadık bir süre , beraber ev tasıdık aksam oldu yemek yaptık , ıctık

Kısacası sevgili gbiydik biz , ama adı konmamıştı , ne oldugunu bılmıyordum , yok hayır dıyordum kendı kendıme.

Bı gece hastalandı hatun , gıttım doktora götürmek ıcın , uyumus , uyandırmadım , gecenın 12 sınde ıhlamur

bulddum ona ıcsın duzelsın dıye , sabah 5'e kadar dısarıda bekledık hezarfenle , durum kötüleşirde doktora

götürürüm diye ,ses seda çıkmayınca eve gıttım , 2 saat sora aradı çok kötüyüm gel diye , son gaz gıttım

aldım doktora götürdüm ılaclarını aldım , eve götürdüm kahvaltı yaptık beraber basında bekledım ,

Yanı daha ne yapabılırdım kı , bı ınsan kımı 5 e kadar bekler , bız bekledık , hasta dıye uzuldum

oturduk ıctık (:

1-2 ay önce artık farketmıstım sevıyodum galıba , yada ısım koymayalım '' yanında mutluydum '' .

Hatun oyle pek sevılcek bırı degıl , çok guzel çok ıyı ama sevsen , çıksan sikilirsin çok net.

Sikilmeye baslamıstım zaten , oda anlamıs bıraz , soylememı ıtıraf etmemı ıstemıyordu..

ama baktım olmuyor , tuttum kolundan odasına  götürdüm anlattım herseyı , olmayacagını bıle bıle senı sevdım

dedım , sacmalama bı anlıktır gecer dedı , gecmeyecek dedım.

Oda ıstesende olmaz arkadasımla yattın gıbılerınden bıseyler soyledı , hak verdim hoscakal dedim ve cıktım evden.

sarılmamıstım son kez , hala pısmanlıgını duydugum ttek sey budur.

2-3 hafta sonra ben bı partıye gıttım , orda bırıyle oldugumu duymus zaten sıktıgımın adapazarı sık kadar yer.

Bıraz zaman gectı ev arkadasıyla kankayım ben onu aradım hasta dıye , bu arkadan laf attı

'' helal olsun Smırnoff ''

Orospu çocugu dese aynı etkıyı yaratırdı ustumde bısey dıyemezsın tabı ,

onu sevdıgımı soyledım hıhı dedı kapadı , vay amk cıldırmıstım ıcmem lazımdı unutmam lazımdı bır sure

Vel hasıl kelam alkol takvıyesı yaptıktan sonra kapıya dayandım , cıktı konusmak ıcın ,

'' Benıde partıye gıtmek ıcınmı sevdıgını soyledın yoksa '' dedı , amk laf yetıstıremıyoruz.

Bısey dıyemedım sevıyorum dedım sadece cok sarhossun gıt dedı oda ,

nasıl ozlemısım lan 3 hafta 3 sene gıbı gelmıs , kopek gıbı ozlemısım.

Kovulduk hatunun yanından , sonradan gordum dıasarıda selam vermedı bana , oda koydu gene ıctık.

Sımdı ben sevıyorumda acı cekmıyorum beyler , ınsan sevıyorum dıyosa obur pezevenklikleri yapmaz ,

Pısmanmıyım değilim , yapıcak bişey yok artık hersey ıcın cok gec.

Son olarak Sevgıyı bıle pıc etmısım , sevıyorum ölüyorum onun ıcın dedıgım hatuna terbıyesızlık yapmısım ,

Benden adam olmayacak lan kanaat getırdım.

Bunları 2-3 sene sora okudugumda vay amk aptalı dıyıp konuyu reneye sıldıreceğımıde blıyorum ,

yapıcak bsıy yok beyler , ozluyorum sadece onun haberı yok olay bu.

sonun kadar okuduysanız ıstedıgınızı dıyın bana , suan etrafımda bu yazıda anlattıklarımı okuyacaak vakıt ayıran

baska bırılerı yok , varsın sızde sövün , ıstedıgınızı yapın.

Cok ozledım sadece.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

Şu saatten sonra ona yakın bir çevre içinde misin bilemiyorum, onunla etkileşim içinde olur ya da olmassın fakat dışarıdan onun istediği bir erkek profili çizen bir görünümde olmalısın. Orta vade boyunca bu profilde devam ettiğin süre sonunda, onun sana ulaşacağına eminim. Çünkü o da sana boş değil, fakat korkularını yenmesine yardımcı olmalısın bu biçimde.

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

whoobay bunu yazdı:
    -----------------------------

Şu saatten sonra ona yakın bir çevre içinde misin bilemiyorum, onunla etkileşim içinde olur ya da olmassın fakat dışarıdan onun istediği bir erkek profili çizen bir görünümde olmalısın. Orta vade boyunca bu profilde devam ettiğin süre sonunda, onun sana ulaşacağına eminim. Çünkü o da sana boş değil, fakat korkularını yenmesine yardımcı olmalısın bu biçimde.

Arkadasımla bırlıkte oldun derken bunu bende hıssetmıstım cok garıp , zaten ev arkadasına fılan daha once

Benım hakkımda hep ıyı seyler soylemıstı , ama ınan daha fazla ugrasmaya her yeni güne bi umutla uyanmaya gücüm

yok hoca , sikildiğim yeter bu kadar , zaten beceremiyorum sevme işlerini , bi kere daha elime yüzüme bulaştırmak

istemiyorum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bensiz_aglama
    bensiz_aglama's avatar
    Erkek

whoobay bunu yazdı:

Hocam yazını okuyunca aklıma burç yorumcuları geldi :)  ama dediklerin aynen doğru valla kardeşim ne diyim sen çabalamışssın yani sonuçta kızın arkadaşı ile olmuşsun yani bildiği gibi demekki kızın gururu var ki sana rest çekmiş  peki Smirnoff sen adapazarında mı yaşıyorsun yoksa adapazarında okuyormusun (saü)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

bensiz_aglama bunu yazdı:

whoobay bunu yazdı:

Hocam yazını okuyunca aklıma burç yorumcuları geldi :)  ama dediklerin aynen doğru valla kardeşim ne diyim sen çabalamışssın yani sonuçta kızın arkadaşı ile olmuşsun yani bildiği gibi demekki kızın gururu var ki sana rest çekmiş  peki Smirnoff sen adapazarında mı yaşıyorsun yoksa adapazarında okuyormusun (saü)

Sakaryada yaşıyorum saüde okuyorum baskaan.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bensiz_aglama
    bensiz_aglama's avatar
    Erkek

Valla ne diyeceğimi şaşırdım evet adapazarı minicik bir yer heleki çark caddesi ünilerin vazgeçilmez mekanlarının olduğu yer ah ulen ah :D  hocam bölüm ne peki senin 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

bensiz_aglama bunu yazdı:

Valla ne diyeceğimi şaşırdım evet adapazarı minicik bir yer heleki çark caddesi ünilerin vazgeçilmez mekanlarının olduğu yer ah ulen ah :D  hocam bölüm ne peki senin 

Muhasebe , sen okudun mu burda naptın ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bensiz_aglama
    bensiz_aglama's avatar
    Erkek

yok hocam okumadım ama okumuş gibi oldum bizim büyük mirüt 5 yıl okud malum bizde istanbulda can sıkıntısı hop onun yanına taşındım mezun oldu bu sene geldik geri istanbula  

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek

hocam parti kısmına kadar aşağı yukarı herşey benziyor.ben sadece yakın arkadaşına 3 yıl boyunca aşıktım.ve o arkadaşı benim şimdi idille görüşmemi istemiyor.o yüzden idilin de niyeti varsa dahi olmaması gerekiyor,büyük hata gibi bi fikri var. ha ben ne yaptım ? buluşmak yüzüne söylemek için çok çabaladım yanıt alamadım dün gece bir mesaj attım bir süre görüşmeyelim diye.bu sürede ne yapacağım ? dışarıdan onun istediği eğlenceli duygusal ama sağlam bir erkek görüntüsü vereceğim. eminim o da düşecek elime.eminim.sen de dene.

Koca hestiy aya bedenem ?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

ehveniser bunu yazdı:

hocam parti kısmına kadar aşağı yukarı herşey benziyor.ben sadece yakın arkadaşına 3 yıl boyunca aşıktım.ve o arkadaşı benim şimdi idille görüşmemi istemiyor.o yüzden idilin de niyeti varsa dahi olmaması gerekiyor,büyük hata gibi bi fikri var. ha ben ne yaptım ? buluşmak yüzüne söylemek için çok çabaladım yanıt alamadım dün gece bir mesaj attım bir süre görüşmeyelim diye.bu sürede ne yapacağım ? dışarıdan onun istediği eğlenceli duygusal ama sağlam bir erkek görüntüsü vereceğim. eminim o da düşecek elime.eminim.sen de dene.

Ben sağlam değilim , ve benimki şuan yanlış sularda geziyor kolundan tutup yapma diyesim var ama ben kimim ?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek
    Smirnoff bunu yazdı:

ehveniser bunu yazdı:

Ben sağlam değilim , ve benimki şuan yanlış sularda geziyor kolundan tutup yapma diyesim var ama ben kimim ?

Koca hestiy aya bedenem ?
Toplam Hit: 3646 Toplam Mesaj: 33