folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Çok Enteresan Paylaşalım Dedim...

Çok Enteresan Paylaşalım Dedim...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX1453
    ZyreX1453's avatar
    Erkek
    Resimdeki çiçeklerin kasım çiçeği olduğunu anladınız mı yoksa orada yazıyor diye mi kasım çiçeği diyorsunuz..Yazı olmadan bir bakın resime.Yazı hafif etkilemeye çalışmış zaten birde o çiçeğin adı kasım değil kasımpatı değil mi ona da benzemiyor ama neyse e kasımpatı çiçeğiyse de kasım ayıyla bir ilgisi olmasa gerek sesteş bile olmayan kelimeden anlam çıkarmak da sadece bizde vardır herhalde..

Beyaz adam bize sayısını hatırlayamadığım kadar çok söz verdi. Bunlardan sadece birini tuttu. Sonunda topraklarımızı elimizden alacağını söylemişti. Sadece bu sözünü yerine getirdi...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akustik_23
    akustik_23's avatar
    Erkek
    ben halıdan başka öldüğü zaman odasındaki saatinde saat 09:05 te durduğunu duymuştum.

SoNuNu DüŞüNeN KaHRaMaN oLaMaZ
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fuckara
    Fuckara's avatar
    Erkek
    abi ben böle şeylere inanman fazla ama atatürk bunların yüzünden öldyse allah bunlarını topunun ıslah etsin

Tedariksiz hacete çıkan domala domala daş Ararmış...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ben oraya 10-15 defa gittim ve görevliler yoktu zaten arkadaşlar odayı açıyorlar girio geziyon 2tane tahta var onun arkasında bakıyon ben gizlice girip banyosuna kadar girmiştim ve resimlerini çekmiştim gercekten cok güzel bi odası var ama bakım yapılmıyotr cok kötü bana göre yatagıan baktımm samandan işte tarihi belgeler var gene gidersem resimlerini çeker size göndeirirm
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    tuğrul_baba burda bence araştırılması gereken kasım çiçeği diye bir çicek varmıdır?varsa buna gerçekten benziyormu?
    aslında kasım çiçeğini bulup bulmamak önemli değil resmen ölüm saatinde o saat.gerçekten çok ilginç.yani islamda böle geleceği görme olayı yok die biliyorum.
    birde şöyle bir teorim olacak.

bilindiği gibi atatürk sirozdan ölmüştür.ders kitaplarında falan böyle yazar.sözde atamız aşırı rakı içermişde ondan ölmüş.
    ama işin aslı mason doktoru mim kemal in yanlış tedavileri sonucunda ölmüş olmasıdır.ki yurtdışından gelen doktorlarda bunu söylemişlerdir.bu adama nasıl tedavi yapıldı demişlerdir.
    mim kemal öke gerçek bir masondur.locanın ileri gelenlerindendir.mason locası yaptığı ilaçlarla bilmem nelerle atatürkün ölüm saatini gününü dakikasını bile önceden ayarlamış olabilirler.hindistandada masonluğu kolları vardır.bu hediyeyide masonlardan biri vermiş olabilir.

çok piskopat bi teori oldu galiba=))

... sorcerer & musket ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    armagedon
    armagedon's avatar
    Erkek
    10 Tane Kasım Çiçeği Hmm ve Saat Var He Çok İlginç..
    Ok. Diyelimki Tutturdu Kahin Hindistan Gibi Fakir Bi Ülke O Zamanlarda Saat Olayını Dizaynını Fln Nerden Biliyo veya Hadi Ozamanlarda da Var Nası Bukadar Tutturabilir.İnanmam Ben Buna..

10 Adet Kasım Çiçeği Varmış mış Bide Alla Alla!? Hoca Bunu Yapan Hint Kahini değilmi? Bu Çiçek Dünyanın Her Köşesinde KASIM Diyemi Telaffuz Ediliyo aq? Eğer Öyleyse Simdiye Kadar Nası Olduda Duymadık? Kasım Çiçeği Nedir Yau?

İnsan Gibi Yaşa...Adam Gibi öL..! Ekmeğini Böl.. Vatanını Böldürme..!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    yaklaşık 3 -4 sene önce trt2 de galiba bunun hakkında baya bi konuşmulardı inanmasamda bu tip şelere resmen ölüm tarihi hatta saati var orda.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    bu arada o kasım çiçeği deil kasımpatı
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    bi kere 9,7 deyil yedi buçuk geçiyor lütfen düzeltelim :D halıyı geri verin paramızı geri alın la

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    romen rakamlarına dikkat hoja

... sorcerer & musket ...
Toplam Hit: 2508 Toplam Mesaj: 22