folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Çok Film Hareketler Bunlar Dvdrip Xvid | Oped

Çok Film Hareketler Bunlar Dvdrip Xvid | Oped

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adama
    adama's avatar
    Erkek

flimin heryerini geç sadece ucak Kısmı Bomba heleki pilotun kabinle yaptıgı diyalohg Kopardı beni o ye:)

Beleş wireless kahramanı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

cuneyd bunu yazdı:
    -----------------------------

heza bunu yazdı:

cuneyd bunu yazdı:

Simdi depodepo da gordum bende :)

herkese iyi indrmeler :D

torrentten çekiyordum tam upload başlıyacam baktım depo normal üyelere açtı bende vereyim dedim ;)

bu filmler ilk torrente mi düşüyo hocam :) ?

bunu hep merak ederim. ilk nerden yayılıyo :D

İlk DVDye kim ulaşırda riplerse orada yayılıyor.Yerli sunumlarda genelde OpeD(depo) btrg(bitturk) ltrg(leechturk) bunlar başı çekiyor.Hepsinin kendi rip yapan elemanları var.DVDyi riplemek önemli değil önemli olan DVDye ilk ulaşmak.Bunun içinde çevren geniş veya korsan DVD sektörü ile bağlatılı olacaksın.DVDye ilk kim ulaşırsa sunumu ilk o yapar.Bununla beraber benim genel gözmemim;depo bir film saat 12,13 gibi Vip üyelere sunuyor,aradan bir kaç saat sonra normal üyelere veriyor.Bazen 3 saati buluyor bu süre.Bu esnada diğer gruplarda ripleyip torrentten sunuma veriypr,eğer hızn iyi ise depo yu beklemeden torrrentten çekebilirsin.Ben vps kullanıyorum torrent ile vps ye ordanda saniyede 2-3 mb ile upload edip hotfile,fileserve,netload gibi sitelere upload yapıyorum :)

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
Toplam Hit: 7420 Toplam Mesaj: 43