Cok Fonksiyonlu Yazici Tavsiyeleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CISSP
    CISSP's avatar
    Erkek

Elimde 2630 sıfır yazıcı + dolum seti var isterseniz resimleri WhatsApp atarım 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Epson almayı düşünüyorum da ne kadar yazdırırım belli değil ayda 30 sayfa bile olabilir 3 ayda 30 sayfa bile olabilir net değil yani.

Sizce ne yapmalıyım ? Fotokopi ve tarayıcı özelliği olması gerekiyor. kullanmadığım zaman tıkanma sorunu olur mu mürekkepte o beni korkutuyor açıkçası.

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    CISSP bunu yazdı

Elimde 2630 sıfır yazıcı + dolum seti var isterseniz resimleri WhatsApp atarım 

Hocam tam model ne? lazer mi tanklı mı? dublex var mı? tarayıcı wifi vs?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

epson l3151 den şaşma 

No way out
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

kullanılmayınca kuruma donma vs oluyor mu

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    317seref
    317seref's avatar
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı

kullanılmayınca kuruma donma vs oluyor mu

@rapidhacker550 tankli yazicilarda sorun olmuyor kimse sorduysam.
    @CISSP tesekkurler cok fonksiyonlu tercihen tankli lazim.
    @SaviorAngel cok yavas yazdiriyor gur gurrr gurr emin olamadim.Var mi baska alternatifi veya ust model onerisi ? en az 5-10 yil gitmesi lazim aldigim cihazin.
    @_PesimisT_ cok yavas yazdiriyor gur gurrr gurr emin olamadim.Var mi baska alternatifi veya ust model onerisi ? en az 5-10 yil gitmesi lazim aldigim cihazin.
    @Ziraatci Tesekkurler degerlendirecegim. Hp tank 515  ile L3151 kiyaslama yapacak olursan artilari eksileri ne olur hocam? uzun sure kullanmissin daha iyi bilirsin artilarini eksilerini.

## sen istiyor duj verecek yüz daha
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yyasinn
    yyasinn's avatar
    Erkek

epson L3160 bunu kullanıyorum. Yavaş çıkarması dışında memnunum.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Arkadaşlar L3151 aldım geldi.USb kurulumu tamma ama wifi bağlayamıyorum kafayı yedik :D Nasıl yapabilirz bu sorunun çözümünü ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engin01288
    engin01288's avatar
    Erkek

Tanklı yazıcılarda kuruma olur. Epsonlarda birde kullandığı mürekkep gereği kurursa sıcak su, kartuşa su basma gibi şeylerle de açılmıyor. 

HP'nin tanklıları kurusas bile aşırı derece kurumadıysa sıcak su ile açılıyor. Yada tepesinden şırınga ile su basıncada açılıyor

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    muaythaist bunu yazdı

tahribatin yazici ustasinin tavsiyesi ile hem ofise hem eve aldim.

kesinlikle epson L3151. gayet memnunum.

siyah beyaz cikti, renkli cikti, tarayici, fotokopi disinda fotograf bile basabilirsin. (photoshopta dogru fotograf kagidini secip baski kalitesini yuksek olarak ayarla, fotografcilara taş çıkartırsın :)

murekkep tankinin kartus derdi yok. azaldikca kaliteli bir murekkep ile doldur, devam..

edit: wifi ise olmazsa olmaz bir rahatlik.

hocam bu makine iyiymiş, ama son 6 ayda 900 den 1500 e çıkmış.

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 3584 Toplam Mesaj: 39
yazici onerileri yazici tavsiyeleri cok fonksiyonlu yazici