folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Çok Övdüğünüz Ordu Nerde?

Çok Övdüğünüz Ordu Nerde?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Geçen gün amerikalıların generali bizim orduyu ziyarete geldi ve 11 askerimizin başına çuval geçirme olayı talihsizlikmiş te miş felan filan dedi sonra bide 2 tane onur madalyası verdiler o çok övdüğünüz ordunun başı.

Ulan AKP ye tayyipe atmadığınız laf kalmadı asıl ordu kendi hiçbişey olmamış gibi adamı çağırıyo üstünede madalya verio ben böyle düzenin ta içine edim kimsede bana bundan sonra böle muhabbet yapmasın kimin ne mal olduğu ortada.

O utanç verici olayı AKP den tayyipten bok atarak sormak tansa ordunun başındakilere sorun bakalım siz özellikle Antitiky rumuzlu eleman forumu kendi egemenliği altına alıp kafasına göre millete sövüp sayıyo forum kitliyo siliyo vs..

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RoadMaster
    RoadMaster's avatar
    Erkek
    AHA 1 YILDIR ILK MESAJIMI SENIN YUSUNDEN YAZIYORUM

1. Burası kökten devrimci bir forum
    2. Tayyip dediğin adamın ne bok olduğunu sen ve senin gibiler anlayamazlar
    3. Bu millet hakkında bilmediğin bir şey var "Bu millet ordu için kendi donunu vermiştir"
    4. konu Kilitlenirse Sevinirim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    eleman tayyipe amerikan uşağı diyosunuz ama o övdüğünüz ordu gidip adama madalya veriyo işte senini kafadakiler bu kadar

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RoadMaster
    RoadMaster's avatar
    Erkek
    Bu benim kafam senin kafan degil iste sizin gibilerinde anlamadigi olay burada. Ordu ordu diyip duruyorsun ama dikkatini cekerim su anki ordunun ust yetkilileri akp lehteri.her neyse uzatmaya gerek yok kilitleyin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    teodos
    teodos's avatar
    Erkek
    idopuf senin aklın ermez böyle şeylere! sizin ordunuz gibi bir kavram kullanmışsın. sen askerlik yapmadın heralde. savaş çıksa iran ordusuna mı katılcan. o ordu ve o zihniyet olmasa bu ülkede ne cumhuriyet ne de laiklik kalırdı. şeiratın kötü ve acımasız kılıcı sahneye çıkabilirdi tekrar. sende böle forumlara üye olamazdın. çünkü gavur icadı bu bilgisayarlar. :) o yüzden böle şeylerle uğraşma sen. oyun oynamaya devam et!

? z ı n ı s ı m a d n ı k r a f __ n i n e k i l h e T
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    yuh yalanın bu kadarı nerde olumsuzluk var hemen akp akp ulan biraz gözünüzdeki at gözlüklerini çıkarın bukadar da çirkeflik olmaz pes!!!

Amerialıyı konuk eden Hilmi Özkök ve yardımcıları bunlardamı akp li atma osman atma o işkembeden attığın laflar bi gün dönüp dolaşır ..... geliverir

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek
    ya tartisip bitiremediniz su akp yi neyini yartisiyosunuz anlamiyorum akp den baska gelecek hangi parti var soyleyin bana gelipte akp kadar calisacak hangiparti var gosterin bana akp den daha iyisi varsa gelsin a k meyve veren agaci taslarlarmis tasliyanlarda zaten fanatik partililer

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    idopuf senin aklın ermez böyle şeylere! sizin ordunuz gibi bir kavram kullanmışsın. sen askerlik yapmadın heralde. savaş çıksa iran ordusuna mı katılcan. o ordu ve o zihniyet olmasa bu ülkede ne cumhuriyet ne de laiklik kalırdı. şeiratın kötü ve acımasız kılıcı sahneye çıkabilirdi tekrar. sende böle forumlara üye olamazdın. çünkü gavur icadı bu bilgisayarlar. :) o yüzden böle şeylerle uğraşma sen. oyun oynamaya devam et!

teados musun ne karın ağrısısın şeriat laiklik geç bunları filmi yapıldı dünya çapında gösterime girdi o zaman gıkını çıkarmadı kimse hadi geçtik. Ulan adamı çağırıp bide üstüne madalya veriyolar bumu insalık bumu şeref ve haysiyetlikki AKP dir tayyiptir atmadığınız bok kalmadı

Kim bana ordunun bu tutumu karşısında mantıklı cevp verebilecek
    Yada sizin gibi kafayı olmayan şeriat vs kavramlarıyla bozmuş her fırsatta akp ye bok atanlarsa way halimize

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    şu parti muhabbetleri öldürecek beni...
    öncelikle ordu bizim ordumuz bunu aklınıza sokun...
    Ordumuza Canımız feda. bu dediğini yapmıssa üstte birisi yapmısdır. bunu bütün orduya kesinlikle mal edemezsin. Biz de orduda olacaz çünkü..
    Sen istersen senin ordunu kurar onda askerlik yaparsın..
    Bir de bu parti muahbbetlerini yapmadan önce iyice araştır..
    Ben milli gençlik varkıflarında büyüdüm çok ii vatan sevgisi öğretiyorlar ama vatan için kendi politikaları dışında da hiç bir şey yapmazlar..Sen onları burada savunursun ama onlar seni asla takmazlar..
    İşde çark böyle döner....

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    giresunun oralarda bir yerde

ftw
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cracked
    cracked's avatar
    Erkek
    Ne Demiş adamın biri ; '' Derin bir uykudasın Türkiyem ''

böyle gelmiş.!!. BöYLe GiDeMeZ ( tek NOkta )
Toplam Hit: 7113 Toplam Mesaj: 40