folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Çok Uzun Süre Sağlıklı Ve Rahat Bir Şekilde Oturmak İçin Sandalye Arıyorum

Çok Uzun Süre Sağlıklı Ve Rahat Bir Şekilde Oturmak İçin Sandalye Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar ders çalışmak ve çok uzun süre hiç kalkmadan bilgisayar başında oturmak için terletmeyen bel ağrıtmayan gayet rahat çalışma sandalyesi arıyorum. Forumda önceki konular yazılalı baya olmuş önerilen ürünlerin ne fiyatı ne kendi kalmış hortlama olmasın diye yenisini yazıyorum.

Mümkünse deri filan olmasın özellikle suni deri naylon. Bi ara bürosit apex kullanıyordum çok iyiydi her yerle iletişime geçtim artık üretilmiyor dedi. Bir de makam koltukları hoşuma gidiyor ama onlar hep suni deri oluyor. Her türlü ciddi işe sağlığa yaralı önerilerinize açığım şimdiden teşekkürler.

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek

https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/calisma-alanlari/sandalyeler/70261150/markus-calisma-sandalyesi.aspx

Hocam fiyat konusunda ne dusunursun bilemem.

Makam koltuguda alma hocam rahat ama dedigin gibi suni deri pek sana gelmez. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek
    ReyiZ bunu yazdı

https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/calisma-alanlari/sandalyeler/70261150/markus-calisma-sandalyesi.aspx

Teşekkürler markusa baktım fileli olması kışın sırtını üsütmekle sonuçlanabiliyor denedim çünkü 

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeLLB0y
    HeLLB0y's avatar
    Erkek
    yustang bunu yazdı
    ReyiZ bunu yazdı

Teşekkürler markusa baktım fileli olması kışın sırtını üsütmekle sonuçlanabiliyor denedim çünkü 

Aynısından iş yerinde kullanıyorum hiç rahat değil tavsiye etmem :)

The End
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

hiç bir koltuk araba koltukları kadar rahat olmuyor nedense. pederin 95 model mersoyla istanbul-rize yapıyoruz, 18 saat ne sırtım ağrıyo ne belim. en kral denen çalışma koltuğunda oturuyosun max 1 saate bi yerler tutulmaya başlıyo.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oksijen
    oksijen's avatar
    Erkek

https://www.vatanbilgisayar.com/cougar-cgr-armor-titan-pro-royal-siyah-oyuncu-koltugu.html

Oldukça rahat. Vatanda sipariş vermeden denemeni öneririm.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

hiç bir koltuk araba koltukları kadar rahat olmuyor nedense. pederin 95 model mersoyla istanbul-rize yapıyoruz, 18 saat ne sırtım ağrıyo ne belim. en kral denen çalışma koltuğunda oturuyosun max 1 saate bi yerler tutulmaya başlıyo.

benim de hala aklım sarı transit köy dolmuşunun koltuklarda mükemmel ötesi. arkadaşın amcası 3 4 yıl önce 3 milyona range rover aldı 10 km sonra belimi ağrıttı dediydi. herkes sıkıntının belde olduğunu düşündü:)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodmage
    bloodmage's avatar
    Erkek

Future Black Kumaş Oyuncu Koltuğu | Oyuncu Koltuğu | Hawk Oyuncu Koltuğu (hawkchair.com) 

Bunu kullanıyorum , çok memnunum . Boy 1.82  Kilo 95

İndia İndia !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek
    bloodmage bunu yazdı

bel ağrısı filan yamıyor değil mi? bir süre sonra bir tarafa eğik oturma hissi de vermiyor değil mi?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek

https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/calisma-alanlari/sandalyeler/80510639/jarvfjallet-calisma-sandalyesi.aspx

oturma kısmı deri mi bunun terletme yamaz mı hava alsın diyre sırtı fileli ama hi temasın kesilmeyeceği yeri de terleten yamış olabilirler mi? fiyat da o biçim zaten

polyestermiş para boşa gider

yustang tarafından 25/Eyl/22 16:33 tarihinde düzenlenmiştir

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Aga nasıl fiyatlar. 7 k 10 k

Şöyle 2 civarı bişey yok mu  :D

Not: Tabure resmi atmayın  :D

Toplam Hit: 2897 Toplam Mesaj: 39
sağlık koltuk çalışma ofis sandalye