Coldhackers (Cmg-Team) Domain Hacked

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GeCeCii
    GeCeCii's avatar
    Erkek

Zamanında coldhackers vardı sonra kapandı bunlar zamanla cmg-team oldular bir çok türk sitesine index atıp apo resimleri vs koydular.

Zamanında aynı gruptan botan isimli şahsın tüm maillerine girip kimlik bilgilerini eline vermiştik.

index görmek isteyenler http://anonymouse.org/cgi-bin/anon-www.cgi/http://cmg-team.com

ns ların yönlenmesi biraz zaman alıyor. Domaini kolay kolay 1-2 gün içinde alabileceklerini sanmıyorum direk panelden değişti herşey 

Bu arada panel > http://www.resim-yukle.com/img01/17/774988panel.JPG

Bu salaklar gezsinler hala amk :D:D 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    sitelerinin linkini verebilir misin?

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GeCeCii
    GeCeCii's avatar
    Erkek
    Http://cmg-team.com  dediğim gibi şuan tam olarak yönlenmedi ns lar. Yani index çıkmayaibilir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hotboy
    hotboy's avatar
    Erkek
    dostum tebrik ederim, fakat aklıma takılan bişi var, yannış anlama ama. madem o kadar türklüğü savunuyorsunuz neden we are the xxx diyorsunda biz şu şu şuyuz demiyorsun, dikkatimi çekti sadece. affına sığınarak söylüyorum, başarılarının devamını diliyorum...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GeCeCii
    GeCeCii's avatar
    Erkek
    Ben Türk lüğü sevmenin her şeyde Türkçe sözcük kullanmak olduğunu düşünmüyorum. Haklı olabilirsin o konuda türkçe yi desteklemek konusunda ama artık bi alışkanlık olmuş bu tür laflar hayatımıza çoktan girmiş :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    ohh süper sevindim :D işte bu güzel oldu sabah sabah :D

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

GeCeCii bunu yazdı:
    -----------------------------
    Ben Türk lüğü sevmenin her şeyde Türkçe sözcük kullanmak olduğunu düşünmüyorum. Haklı olabilirsin o konuda türkçe yi desteklemek konusunda ama artık bi alışkanlık olmuş bu tür laflar hayatımıza çoktan girmiş :)

aslında hayatımıza girdiğinden değil desene ingilizce yapınca daha havalı oluyor :D 

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GeCeCii
    GeCeCii's avatar
    Erkek
    wert bunu yazdı:

GeCeCii bunu yazdı:

aslında hayatımıza girdiğinden değil desene ingilizce yapınca daha havalı oluyor :D 

Havalı olmasınında payı var tabikide hayatımızıda girdi yani. Hem dünyaya mesaj veriyoruz :P:P 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek
    Öncelikle çok sevindim sabah sabah :) ayrıca bunları ben araştırdım birde kendilerinin zone sitesi var istersen pmden atarım yada msnden verebilirim.Ayrıca bulduğun tüm bilgileri paylaşsan bunların msn listeleri kimlik bilgileri hemde içimizdeki hayinleri görmüş oluruz daha iyi olur.Ayrıca çoook eline sağlık süper yapmışsınız NetDevilz gerçekten çok iyi işler yapıyor...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek
    Ossi3 ve sen, neden bu tür ve benzer olaylarda tahribat'ı kullanma gereksinimi hissediyorsunuz. Takıldığınız siteler belli, gövde gösterisi yapacaksanız gidip oralarda yapın. Zamanında tahribat'ı hacklemek için XSS arayan adamlar, bugün hackledikleri sitelerin reklamını yine aynı sitede yapıyor. 
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GeCeCii
    GeCeCii's avatar
    Erkek

Swool bunu yazdı:
    Ossi3 ve sen, neden bu tür ve benzer olaylarda tahribat'ı kullanma gereksinimi hissediyorsunuz. Takıldığınız siteler belli, gövde gösterisi yapacaksanız gidip oralarda yapın. Zamanında tahribat'ı hacklemek için XSS arayan adamlar, bugün hackledikleri sitelerin reklamını yine aynı sitede yapıyor. 

tahribatımı kullanma gereği duyuyoruz ? Sen onu 0ssi3 ye söyleyebilirsin .  Ben nezaman tahribatta xss aramışım sölermisin ? Takılığınız siteler belli demişsin. Araştır bakalım biraz kasıp gececi nickinde birinin tahribat hariç herhangi bi forumda mesajı varmı ? Nese tartışmaya girmek istemiyorum eğer konuda bi sakınca veya reklam görürlerse adminler kaldırırlar zaten. Gövde gösterisi vs lafları git 0ssi3 ye söle karıştırıosun sen bizi :)

Toplam Hit: 9893 Toplam Mesaj: 18