Contra - 16 Bar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı

Bu ne lan? Eminem'i taklit etmeye çalışıp rezil olmak.

Ayrıca müziğininde özel bir yanı yok.

Mode XL cebinden çıkarır bu tür 10 tanesini.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı
    Zeytun-i bunu yazdı
    KrypT bunu yazdı
    Zeytun-i bunu yazdı
    KrypT bunu yazdı

Abi Cartel deyince Erci-E Sohbet kasedi de vardı burlarda bir yerde heuahu. Yok ya diss olayından hiç haz etmedim. Hele bunları takip edip taraf olan adamlardan hiç ve hiç haz etmem. Kim ne derse desin nasıl bu ülkenin metal sahnesi gebeş ötesiyse, rap sahnesi de öyle (dinleyici kitlesi bakımından söylüyorum).

"Ha sen Hıncal Uluç musun amk? Seni bu kadar klas yapan ne?" diye sorarsanız bir şey diyemem. Lakin bunlar on yılları aşan gözlemlerimdir.

Rap'in sahne kısmında bir tek salaklaşan mc'lere ayar oluyorum onlarda akıl karı değil içip çıkıyorlar %60 ondan.

Türkçe rap'te son 3-4 senedir lirikal feci ötesi taşak kopartacak şekilde gelişti punchline'lar daha bir sağlam, double rhyme'lar, hard ve battle rap kavramıda tam oturdu ama bir de olmasa şu siktiğimin dj akman'ını rap'i öyle sanıyorlar ya ona fitil oluyorum rapi bildiğin arsız bela sanıyorlar mk, halbuki underground'takilerin hepsi o adamlara sövüyor.

gelde anlat bunu :|

Abi, ben rap dinleyen bir insanım. Hatta klası yüksek her türlü müziği dinleyebilirim. Lakin her zaman metal kovaladım. Underground piyasası bütün janrlarda aşağı yukarı aynı dertlerden muzdariptir. Buraya 1000 tane grup yazarım belki 2-3'ünü bilen çıkar desem yalan olmaz. O kadar acar vakit ve para harcadım. Plaklar, cdler, kasetler, patchler vb...

Underground müziğin ruhudur be ruhu. Dediğim gibi bütün janrlarda aynı bu. He her zaman kare gözlüklü, oduncu gömlekli bok atmaya hazır birisi olacaktır. Bunları kafaya takmaya gerek yok abi. 

Benim yurtdışındaki en prestijli organizasyonlarda konser vermiş arkadaşlarım var. Sorsam bir kişi bilmez. Ama pasif agresifte Türk metalinin desteğe ihtiyacı var, bir şey icra edemiyoruz diye öten gebeşistanlıları anasıın amı gibi savunurlar. Yapacak bir şey yok. Bunları kafaya takmayacaksın.

Ahaha lan adam şaka maka MC klima ustası üstünden yok hocam rap bu rap falan diye bana laf koymaya çalışmış nasıl gülüyorum bir bilse yüzü kızarır o derece :|||||||||

Millette zeki müren paylaşıyor anlamadım, ama bu rap'i sevmeyenlerde bir topluğa meyil var gibimi hacı biri zeki müren biri simgesi top falan ne diyorsun bu işe hıncal hocam :D

Senin dinlediklerinin erkeklikleri çok sağlam herhalde hocam, dinlemeden önce kontrol ediyosun sanırım malafatı sağlam mı diye?

konu güzel müzik konusu değilken güzel kardeşim, gelip zeki müren paylaşıyorsunda af edersin burda şimdi kim siker zeki müren'i yani ne alaka ?

ters cevap verincede hemen ters cevap veriyorsunuz. tepki istemiyorsanız neden ters tepki veriyorsunuz anlamıyorum, tepkisiz kalın en iyisi değil mi ? Bilgisi olmadığı konuda bir insan susmalı bence ?

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı
    Zeytun-i bunu yazdı
    KrypT bunu yazdı
    Zeytun-i bunu yazdı
    KrypT bunu yazdı

Abi Cartel deyince Erci-E Sohbet kasedi de vardı burlarda bir yerde heuahu. Yok ya diss olayından hiç haz etmedim. Hele bunları takip edip taraf olan adamlardan hiç ve hiç haz etmem. Kim ne derse desin nasıl bu ülkenin metal sahnesi gebeş ötesiyse, rap sahnesi de öyle (dinleyici kitlesi bakımından söylüyorum).

"Ha sen Hıncal Uluç musun amk? Seni bu kadar klas yapan ne?" diye sorarsanız bir şey diyemem. Lakin bunlar on yılları aşan gözlemlerimdir.

Rap'in sahne kısmında bir tek salaklaşan mc'lere ayar oluyorum onlarda akıl karı değil içip çıkıyorlar %60 ondan.

Türkçe rap'te son 3-4 senedir lirikal feci ötesi taşak kopartacak şekilde gelişti punchline'lar daha bir sağlam, double rhyme'lar, hard ve battle rap kavramıda tam oturdu ama bir de olmasa şu siktiğimin dj akman'ını rap'i öyle sanıyorlar ya ona fitil oluyorum rapi bildiğin arsız bela sanıyorlar mk, halbuki underground'takilerin hepsi o adamlara sövüyor.

gelde anlat bunu :|

Abi, ben rap dinleyen bir insanım. Hatta klası yüksek her türlü müziği dinleyebilirim. Lakin her zaman metal kovaladım. Underground piyasası bütün janrlarda aşağı yukarı aynı dertlerden muzdariptir. Buraya 1000 tane grup yazarım belki 2-3'ünü bilen çıkar desem yalan olmaz. O kadar acar vakit ve para harcadım. Plaklar, cdler, kasetler, patchler vb...

Underground müziğin ruhudur be ruhu. Dediğim gibi bütün janrlarda aynı bu. He her zaman kare gözlüklü, oduncu gömlekli bok atmaya hazır birisi olacaktır. Bunları kafaya takmaya gerek yok abi. 

Benim yurtdışındaki en prestijli organizasyonlarda konser vermiş arkadaşlarım var. Sorsam bir kişi bilmez. Ama pasif agresifte Türk metalinin desteğe ihtiyacı var, bir şey icra edemiyoruz diye öten gebeşistanlıları anasıın amı gibi savunurlar. Yapacak bir şey yok. Bunları kafaya takmayacaksın.

Ahaha lan adam şaka maka MC klima ustası üstünden yok hocam rap bu rap falan diye bana laf koymaya çalışmış nasıl gülüyorum bir bilse yüzü kızarır o derece :|||||||||

Millette zeki müren paylaşıyor anlamadım, ama bu rap'i sevmeyenlerde bir topluğa meyil var gibimi hacı biri zeki müren biri simgesi top falan ne diyorsun bu işe hıncal hocam :D

Senin dinlediklerinin erkeklikleri çok sağlam herhalde hocam, dinlemeden önce kontrol ediyosun sanırım malafatı sağlam mı diye?

Muzikten erkeklige gecme hocam, tartismayi buraya yonlendirmeye gerek yok.Ben diyecegimi dedim oyle kalsin, kimisi gelir bakar bakar ibret alir.

Hadi kaf kefler.

Esconda tarafından 17/Eki/13 00:27 tarihinde düzenlenmiştir

https://t.me/pump_upp
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı
    KrypT bunu yazdı

Bu ne lan? Eminem'i taklit etmeye çalışıp rezil olmak.

Ayrıca müziğininde özel bir yanı yok.

Mode XL cebinden çıkarır bu tür 10 tanesini.

Abi Mode XL'de Yasin farkı vardı ya. Okulunu okumuş adam farkı.

while (1<2)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

yorum yaptık işte beğenmedik onu belirttik alternatif sunduk. 

bu arada bi kaç güzel örnek dışında rap=çöp  aksini iddia eden=ergen    konu=kilit :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı

bu arada bi kaç güzel örnek dışında rap=çöp  aksini iddia eden=ergen    konu=kilit :)

Senle aynı fikirde olmayanların ergen olduğunu düşünmen çok olgunca bir davranışmış. Tebrik ediyor ve hayatının geri kalanında başarılar diliyorum.

while (1<2)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı

amk alternatif dediğin şey biraz eldeki malzemeye yakın bir şey olur, yani beyaz ekmek yeme çavdar ye gibi, sen rap'e türk sanat müsikisi sunuyorsun o nasıl alternatif lan A:SD:ASD:SAD yarıldım ya :D

hocam hala bilmediğimiz konuda rap çöp falan :P

Krypt @ mode XL dedin ya dedim aha kaseti var diyecek satışa sunacak şimdi dedim mkasdA:SD

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek

ben yorumumu yapıyım şarkı hakkında

çok kötü

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    Zeytun-i bunu yazdı
    mataramasuko bunu yazdı

amk alternatif dediğin şey biraz eldeki malzemeye yakın bir şey olur, yani beyaz ekmek yeme çavdar ye gibi, sen rap'e türk sanat müsikisi sunuyorsun o nasıl alternatif lan A:SD:ASD:SAD yarıldım ya :D

hocam hala bilmediğimiz konuda rap çöp falan :P

Krypt @ mode XL dedin ya dedim aha kaseti var diyecek satışa sunacak şimdi dedim mkasdA:SD

Yok ya Mode XL kaydım olmadı hiç. Aradım ama bulamamıştım vaktinde. Şimdi DnR'a gidip Ekincan'ın son kaydını alabiliyorsun mesela. Eskiden bandrollü kayıtları bile bulmak zor işti hele benimki gibi küçük şehirde. Yanlış hatırlamıyorum dimi lan? Serseri Serbest Stili falan hep bandrollüydü?

while (1<2)
Toplam Hit: 11407 Toplam Mesaj: 113