folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Corona Hangi Gün Kaç Kişiye Bulaşacak

Corona Hangi Gün Kaç Kişiye Bulaşacak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Advanced
    Advanced's avatar
    Erkek

günlük test sayısı 15 bin olacak en fazla yani en fazla vaka 15 bin yazabilecekler suanda belki rakamlar bu seviyelerde dolaşıyordur.

Son zamanlarda yalan söylediniz mi ? Yalan Söylemek insan doğasının parçasıdır ve herkes yalan söyler.Söylemeyenler ise yalancıdır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MustyKTE
    MustyKTE's avatar
    Erkek
    Advanced bunu yazdı

günlük test sayısı 15 bin olacak en fazla yani en fazla vaka 15 bin yazabilecekler suanda belki rakamlar bu seviyelerde dolaşıyordur.

evet , ama günlük vaka değil total vaka hesabı bu. 

hşşşt.. instagram.com/m.cebecioglu
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    q0x
    q0x's avatar
    Erkek

şeyhim yazdığın en kötü program bu olabilir mi?

Fakirim, Fakirsin, Fakirler, Fakır da olabiliyorum arada ördeğe damacanaya bağlı Fakirler dedim orada çağrışım yaptı kafirler nerede ne yapıyor ?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    q0x bunu yazdı

şeyhim yazdığın en kötü program bu olabilir mi?

lkdslksdksdlkdlslkds kesinlikle bu :D

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cihan
    Cihan's avatar
    Erkek

herkes ölecek bu gidişle.

ekonomi kötü, para yok birşey yok. herkes ölecek!!!!!!!!!!!!

wordpress & sözlük
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    Cihan bunu yazdı

herkes ölecek bu gidişle.

ekonomi kötü, para yok birşey yok. herkes ölecek!!!!!!!!!!!!

aslında parası olanda ne poh yiyeceğini bilmiyor .

şu an bütün yatırım araçları zarar yazıyor  . 

Minimalist Değilim Tembelim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

29 gününde 295 milyon kişi ölecek diyor yanımıza hangi ülkelerin insanlarını kattın şeh 

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

yanlış sebebi ise maksimum günlük 30 40k civarı test yapılabilir resmi vaka olarak değerlendirmek içinde testten geçmesi lazim

en kötü örnek italyada bile rakamlar bu kadar hızlı ilerlemiyor çünkü rakam arttıkça insanlar korkuyor ve başta eve kapanmayanlar eve kapanmaya başlıyor

yani o artış hızı bir yerde düşmeye başlayacak gerekirse test yapmayız gene düşürürüz :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Advanced bunu yazdı

Duyduğuma göre bazı hastahanelerde test yerine film falan çekerek değerlendiriyorlarmış.
    (Yerli ve milli vatandaş düzeyindeki hacı amcamın yalancısıyım. Bana dedi ki çok hastayım öksürük ateş v.s gittim hastahaneye test yapmadılar ama film çektiler ilaç verip gönderdiler.. Belkide doktor çok tecrübeliydi, herhalde baktı gördü zaten amcamın kedisi virüs o yüzden testi gerek görmemiş olabilir, bilemem :D)

LhaNeT tarafından 27/Mar/20 22:57 tarihinde düzenlenmiştir

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    baristbt bunu yazdı

kral direk death yazıp öldürmüş bizi amk :D

neyse fixed benden :P

Hocam seni burda görmek şaşırtıcı ben senin forumu bıraktığını sanıyordum zamanında senin programlarını az kullanmadık :) sevdiğim müridlerdensin :)

proje adı özellikle dikkatimden kaçmadı değil :)

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
Toplam Hit: 16469 Toplam Mesaj: 99
corona coronavirus