folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder (ÇÖZÜLDÜ) Windows İçin (Sunucudaki Medya(VOD) Dosyalarını Da Çalıştırabilen) IPTV Uygulaması Arıyorum

(ÇÖZÜLDÜ) Windows İçin (Sunucudaki Medya(VOD) Dosyalarını Da Çalıştırabilen) IPTV Uygulaması Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

yeni konu açmıyım dedim. Vlc playerde IPTV izlerken donmalar oluyor. Yayıncıyla ilgisi yok. Şöyle enteresan birşey var. Örn bir film veya dizi izliyorum. Donuyor fakat onu text ile açıp direkt videoyu indirince 1 saatlik filmi 5-6 dk da indiriyor (35mbit hat var) fakat vlc ile izlerken donuyor. Bunun püf noktası var mıdır?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    HanDSomE bunu yazdı

yeni konu açmıyım dedim. Vlc playerde IPTV izlerken donmalar oluyor. Yayıncıyla ilgisi yok. Şöyle enteresan birşey var. Örn bir film veya dizi izliyorum. Donuyor fakat onu text ile açıp direkt videoyu indirince 1 saatlik filmi 5-6 dk da indiriyor (35mbit hat var) fakat vlc ile izlerken donuyor. Bunun püf noktası var mıdır?

Buffer ayarı vardır kesin bir yerlerde..

@rahmandaburda reis xtream codes programının sitesi falan yok mu aradım taradım bulamadım, güncelleme vs nereden kontrol edicük

...said addicted.