folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Crytek İflasa Gidiyor

Crytek İflasa Gidiyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ste1n
    ste1n's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    cptprice bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Yanlış anlaşılma var sanırım. Devlet 500 milyon dolar verecek. Crytek değil. 

Hocam başbakan 500 milyon lira sermaye ile ülkemize gelecek demişti yanlış hatırlamıyorsam. 

Adamlar küçülmeye gidiyor, çalışanlarının maaşlarını kaç aydır ödeyemiyor birde 500 milyon dolarlık yatırım mı yapacak ?

Bi Ali Cengiz oyunu dönüyor ama dur bakalım.... 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    cptprice
    cptprice's avatar
    Erkek
    ste1n bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    cptprice bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Hocam başbakan 500 milyon lira sermaye ile ülkemize gelecek demişti yanlış hatırlamıyorsam. 

Adamlar küçülmeye gidiyor, çalışanlarının maaşlarını kaç aydır ödeyemiyor birde 500 milyon dolarlık yatırım mı yapacak ?

http://www.webtekno.com/haberler-guzel-crytek-500-milyon-dolar-yatirimla-turkiye-ye-geliyor-h23329.html

zaman bir bitmeyen çölmüş, ölenler ölmeden ölmüş ve zâten ölmemek zülmüş, neden inkârı beklersin? gönül bir at, zaman gemdir; o gem her derde merhemdir ne azgın bir cehennemdir; ne hâlâ nârı beklersin!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    cptprice
    cptprice's avatar
    Erkek
    cptprice bunu yazdı
    ste1n bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    cptprice bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

http://www.webtekno.com/haberler-guzel-crytek-500-milyon-dolar-yatirimla-turkiye-ye-geliyor-h23329.html

Hocam Son bilgilere göre yatırım Crytek tarafından Türkiye'ye değil, Türkiye tarafından Crytek'e yapılacak.

zaman bir bitmeyen çölmüş, ölenler ölmeden ölmüş ve zâten ölmemek zülmüş, neden inkârı beklersin? gönül bir at, zaman gemdir; o gem her derde merhemdir ne azgın bir cehennemdir; ne hâlâ nârı beklersin!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bulgaristan'daki 70 kişilik stüdyolarını SEGA'ya satmışlar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek
    JpnTr bunu yazdı
    Keyr00t bunu yazdı

devlet parayı betona gömeceğine şu adamlra versin helal olsun bendne yana

batan firmaya para vermek diye bişe yok adamlar bir başarı gösterdiler yine gösterebilirler potansiyelleri ve iş tecrübeleri var bunlara destek olunmayacakta kime olunacak

Hocam şirket ile ilgili birisi açıklama yapmış, ne kadar doğru ne kadar yanlış bir fikrim yok ama bu durum ile karşılaştırınca olma ihtimali yüksek bence yazılanların. 

2007 senesinden 2011 senesine kadar gönüllü olarak Crytek topluluğu için çalışan, yani ülkemizde Community ortamı sağlayan, yaptığımız Crysis Wars maçları ile CryTurkiye olarak Avrupa'da ilk üçe giren, Gamescom 2007, 2010 ve 2011 senesi olmak üzere üç kere "Community Awards" ödülünü kazanan bizleri dışlayarak birkaç ağzı sadece laf yapan sahtekârlara şirketi emanet ettiniz, iş verdiniz. Özellikle İstanbul ofisini hak eden insanların da kalbini kırdınız. Şimdiye kadar sustuk. İnanın halen susuyorum. Cevat Yerli'nin de, birkaç özel elemanın da hakkı büyük üzerimde ve kesinlikle Cevat Yerli ve ne olursa olsun diğer kardeşlere de olan saygımdan dolayı efendice bu eleştiriyi yapıyorum. Sakın düşmanlık sezmeyin.

Defalarca durumu anlattım. Seneler sonra bahsettiğim insanları işten çıkardınız. Birkaç fikir verdim. Mantıksız dediniz ve benden sonra onu yapmaya çalıştınız.

Tam da bir hafta olmadan evvel, AAA oyunlara geçin artık, F2P denen şey Giresun esnafına has bir kafa, sizin iyimserliğinizi kullanan sahtekarlar var. İmam Hatipler ve Crytek İstanbul, Budapeşte vs. Kapatılsın dedim. Onca açılan stüdyolar boş duruyor. En azından her sene AAA oyun yapın yine lider olursunuz dedim. Bu iş ticaret, sektör F2P olarak değişiyor diye tartıştık. VR tutacaktı vs... Sorsan ülkedeki yetenekleri keşfedeceklerdi. Saz tayfası topladılar...

#ÇareAAA ve Giresun esnafı mantığı dedim diye engeli yedim ama gel gör ki aradan bir hafta geçmeden bugün yapılan açıklama şu; Crytek Frankfurt ve Kiev hariç tüm diğer stüdyoları kapatıyor. Eski Crytek'e geri döneceğiz, yeniden AAA yapacağız diyorsunuz. Geçen ben çok farklı bir şey mi dedim sevgili Avni bey? Paylaştığım etikette #ÇareAAA demenin ve geçmişin karşılığı bir engel miydi?

Bence bu da yaptık, sıvıyoruz mantığı. O da Giresun esnafına has bir durum. :)

Üzülüyorum bu yaşananlara... Size en çok değer veren biri olarak...

İmam hatip ne alaka lan

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

Ben düşene bi tekme de biz atma taraftarıyım. Adamlar her şeyi satıp sıvışma derdindeler yazık olcak 500 gaymeye.

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
Toplam Hit: 4848 Toplam Mesaj: 27
crytek crysis