folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Cs Go Ping Sorunu

Cs Go Ping Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

selamlar, go ya gireyim dedim uzun süredir, kabul edilebilir ping 80, mm_dedicated_search max ping diye komut vardı ondada 80 yaptım. Confige baktım ordada ayarlı. Bi program varmıs matchmaking diye ordanda denedim. Rekabetçiye girerken sürekli rus serverlara falan atıyor 200 pingte oynuyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim ? 70-80 pingte nasıl oynayabilirim nedense komutlar calismiyor yinede 150-200 pingli yerlere atıyor tr serverlarda pingim 10-20 , baglantıdada bi sıkıntı yok neden oluyor olabilir?

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek

vala bizde çözmüş degiliz bende ping filan yok arkadaşımda var uzun zamandır

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Hocam bende de son bi kac gundur var, kafayi yedirtecek artik. O derece ki rütbe dustum LE'den DMG'ye. Sorun ne bende cozemedim baglantilik bi sorunumda yok :/

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Malesef 1,5 aydır ping sorunu var. Valve avrupada sunucularında oynamalar yaptı. Reddit forumlarında filanda bazı avrupa ülkelerindekiler pingden yakınıyor.

Bunun dışında yurt dışı çıkışlarımızda da sıkıntı var 1 aydır. http://www.pingtest.net/ burdan bakabilirsiniz yurtdışı pinglerinize.

Evde 2 internet bağlı. Ttnet ile girdiğimde görünür pingim 90 civarlarında consoledan baktığımda ise 140 üzeri çıkıyor genelde.

Superonline ile girdiğimde 35-45 arası oluyor ping. Cs go veya online oyuna gireceğim zaman superonlineya geçiyorum bunun dışında ttnetde takılıyorum.

Sıkıntı başlamadan önce ttnet ile 20ping ile oynuyordum çok iyiydi bağlantım. Ama işte seçim zamanı bizim yurtdışı çıkışlarımız sapıttı, en son csgo turnuvası zamanıda valve sunucuları sapıttı ikisi birleşince olan bize oldu.

Ayrıca o konsol komutu ile server bulamadığın için yüksek pingli serverlara atar son çare olarak. Zaten oyuna girdiğinde ilk aratışında oyun bulmaz bekletir dakikalarca iptal edip tekrar arattığında bulur bu seferde yüksek pingli serverlara atar. Yani sen max ping 50 dediğinde ilk aratışında sana uygun server bulamadıysa ikinci sefere sana en düşük pingi veren servera atar seni.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

speedteste 15 çıkıyor pingtestte 120 cıkıyor , bende baglantıyla alakalı bir sorun sandım.. ne sacma iş. Bende geçen aylarda 70 pingle falan oynadıgım oluyordu ama artık haftalardır olmuyor.. steamden rekabetçi cs go gruplarına girip tr serverlarında türklerle atmaktan baska care yok suan o zaman.

insidae tarafından 11/Ara/15 22:25 tarihinde düzenlenmiştir

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herlocksholmes
    herlocksholmes's avatar
    Erkek

ozellikle son guncellemeden sonra bende de sikintilar basladi. asiri ping ve fps sorunu var. anlik dusmeler oluyor fps de. ayarlar otomatik olmus guncelleme ile eski halien duzelttim ama 250 fps aldigim oyun 110 fps gosterip takilarak gosterir oldu.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Noyan
    Noyan's avatar
    Erkek

Ben mesela sf4 oynayanları hiç anlayamamışımdır. hayvan gibi ping oluyor ve patır kütür dayak yiyorsun. rank felan da hikaye oluyor.

Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Var mi bi cozum bulan ?

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

update gelmesi gerek, fpsde düşük 120 aldıgım fpsyi 50 falan alıyorum serverlarda, go nun tryede server saglaması gerekiyor oynayna kişi sayısına göz önüne alırlarsa anlıcaklardır durumu avrupa sıkıntılı 70 pingle kastıgımız yerlerde 120 den aşağı olmuyor

insidae tarafından 13/Ara/15 14:04 tarihinde düzenlenmiştir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

beyler güzel oynayan varsa beraber girelim la

Guardian 2 den bi türlü yükselemiyom mal gibi takımlar geliyo

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    manhyak bunu yazdı

beyler güzel oynayan varsa beraber girelim la

Guardian 2 den bi türlü yükselemiyom mal gibi takımlar geliyo

Steam adresim : https://steamcommunity.com/id/PauThePanda/

Yani takımda motivasyon güzelse Adımın Hakkını veriyorum ama takım kendi alemindeyse benden hiç bişey beklemeyin :)

Ayrıca ben genelde 70 ping alıyorum. daha doğrusu 70-90 arası. Tabi serverdan server'a farklılık gösteriyor. Ama evet CSGO nun avrupadada server bulundurması şart bencede.

Bende çift keleşim. DMG olmayı hedefliyorum :D

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
Toplam Hit: 2473 Toplam Mesaj: 13
cs go cs go ping