folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder CS:GO, ETS2 Vs Oyunlarda Cheat Engine Kullanmak

CS:GO, ETS2 Vs Oyunlarda Cheat Engine Kullanmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Bunun için modified olan motorlar var mesela biz zamanında Olly için aynısını yapıyorduk. Olly'nin işlemlerdeki isminden, pencere metninden, program files'ta klasör ve dosya kontrolünden birçok şekilde koruma önlemi alıyorlar. Bi ara Windows Live oyunlar vardı onu bypass için oyunu evvela Olly ile düzenlemek gerekiyordu vs. Özetle hangi oyunun ne koruma aldığını o korumayı açığa çıkarmadan bilemezsin. Hesabını riske atma. Online oyuna hileyi de bir eski trainer yazan kişi olarak orospu çocukluğu olarak adlandırıyorum. Üstüne alınan alınsın.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    Caliber bunu yazdı

Bunun için modified olan motorlar var mesela biz zamanında Olly için aynısını yapıyorduk. Olly'nin işlemlerdeki isminden, pencere metninden, program files'ta klasör ve dosya kontrolünden birçok şekilde koruma önlemi alıyorlar. Bi ara Windows Live oyunlar vardı onu bypass için oyunu evvela Olly ile düzenlemek gerekiyordu vs. Özetle hangi oyunun ne koruma aldığını o korumayı açığa çıkarmadan bilemezsin. Hesabını riske atma. Online oyuna hileyi de bir eski trainer yazan kişi olarak orospu çocukluğu olarak adlandırıyorum. Üstüne alınan alınsın.

Hayır hayır anlatamıyorum hala. Benim amacım oyunda hile yapmak değil. Hile lazım olsa gider satın alırım o da sorun değil. Tekrar tekrar yazıyorum bitirme projem RAM'den bu değerleri okuyup bir çıktı vermekle alakalı.

Hile kullananlara ana avrat sövün sorun yok ama yardım istediğim konumda yapmayın bari :D :D

Sonkez tekrar edeyim Ben hile kullanmıyorum, hile yapmaya çalışmıyorum, hile kullanmakla ilgilenmiyorum :D

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    GodKlaus bunu yazdı
    Caliber bunu yazdı

Hayır hayır anlatamıyorum hala. Benim amacım oyunda hile yapmak değil. Hile lazım olsa gider satın alırım o da sorun değil. Tekrar tekrar yazıyorum bitirme projem RAM'den bu değerleri okuyup bir çıktı vermekle alakalı.

Hile kullananlara ana avrat sövün sorun yok ama yardım istediğim konumda yapmayın bari :D :D

Sonkez tekrar edeyim Ben hile kullanmıyorum, hile yapmaya çalışmıyorum, hile kullanmakla ilgilenmiyorum :D

la madem istediğin ramden bunları okumak niye VAT koruması olan bir oyunda bunu yapıyorsun

git offfline ve guardı olmayan risksiz bir oyunda dene mesela.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    GodKlaus bunu yazdı
    Caliber bunu yazdı

la madem istediğin ramden bunları okumak niye VAT koruması olan bir oyunda bunu yapıyorsun

git offfline ve guardı olmayan risksiz bir oyunda dene mesela.

populer oyunlar bunlar çünkü. Yapabilirsem ve kompact bir tasarım olursa üretip satarım (:

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

gerek yok. zaten oyunun kendi output'u var o tip değerleri paylaşan. Misal Aurora logitech vs çekebiliyor;

gamestate dosyasını cfg klasöründe bulabilirsin. 

"Aurora"
    {
     "uri" "http://localhost:9088/"
     "timeout" "5.0"
     "buffer"  "0.1"
     "throttle" "0.1"
     "heartbeat" "0.5"
     "data"
     {
       "provider"            "1"
       "map"                 "1"
       "round"               "1"
       "player_id"           "1"
       "player_state"        "1"
       "player_weapons"      "1"
       "player_match_stats"  "1"
     }
    }

gamestate_integration_logitech.cfg şeklinde bir ismi var belki lazım olur. 

SweetyVolty tarafından 05/Kas/18 00:44 tarihinde düzenlenmiştir

Çok sıkılıyom
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

herkesin derdi başka.

bende cs 1.6 oynamak için sxe yi açtığım halde serverdan sxe açık değil diye atılıyorum.

var mı çözüm önerisi olan?

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 1989 Toplam Mesaj: 17
pointer vac cheat engine