folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder CSGO Wall Hack Arıyorum

CSGO Wall Hack Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

rütbe ne hocam

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

Keleş 1 (Master Guardian)

BALIK.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MorganBlacK
    MorganBlacK's avatar
    Erkek

Bende seni oyuncu sanardım püüğğğ rezil :D

Osuranın karşısında sıçmazsan götü yok derler.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

Evvettttt Kutlamalar başlasın. Havai fişekler benden :D

Rekabetçi moduna 5 arkadaş girdik. 3 tanesi eski wallhack kullanıcısı.Karşı takımı 16-13 yendik. Adamlar bizi bir güzel reportlamışlar ama ne reportlamak.5imiz birden ban yedik.

Ticket attım STEAM'a kardeş onlar kullandı bende bi bok yok diye 

Adamların verdiği cevaptan anlaşılan şey " 5 kişi takım olarak girdiğimizden onların hile kullandıklarını biliyomuşuz ve bize info verdikleri için binevi bizde hile kullanmış oluyomuşuz"

Normalde 10win siliyolardı bildiğim kadarıyla şimdi direk VAC yaptılar. Neyse sağlık olsun.

Zaten indirimde alırım 1 tane hemen :D

BALIK.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdibaba06
    erdibaba06's avatar
    Erkek

yiyecegin kufurlerden ziyade  gunah da + yazilanlar gibi  eger kullanirsan banlanman dilegiyle ..

Bize kalmayacak dünya için, bize kalacak günahlar biriktiriyoruz.'' Pir Sultan Abdal
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    erdibaba06 bunu yazdı

yiyecegin kufurlerden ziyade  gunah da + yazilanlar gibi  eger kullanirsan banlanman dilegiyle ..

Hocam kullanmadan ban yedim :)

Pasif kullanıcı gibi bişeydim.

BALIK.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    GodKlaus bunu yazdı

Rekabetçi moduna 5 arkadaş girdik. 3 tanesi eski wallhack kullanıcısı.Karşı takımı 16-13 yendik. Adamlar bizi bir güzel reportlamışlar ama ne reportlamak.5imiz birden ban yedik.

Adamların verdiği cevaptan anlaşılan şey " 5 kişi takım olarak girdiğimizden onların hile kullandıklarını biliyomuşuz ve bize info verdikleri için binevi bizde hile kullanmış oluyomuşuz"

Normalde 10win siliyolardı bildiğim kadarıyla şimdi direk VAC yaptılar. Neyse sağlık olsun.

Bir de millet sana NOOB diyince kızıyorsun.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı
    GodKlaus bunu yazdı

Bir de millet sana NOOB diyince kızıyorsun.

Hocam 3 arkadaş kullandı. Takım 5 kişi. yani 2 kişi temiz. Adam bana gelip " A Longda,B kapıda" filan diyordu. Bende ban yedim. Bunun neresi noobluk ? 

Yani onlar yüzünden ben ban yedim.Umurumdada değil. Keleş 1di zaten. 1 ayda yaparım aynısından 1 tane :)

Neyse bayağı cacık oldu. Ben dersimi aldım. Bidaha CSGOda tövbe, bırak hile kullanmayı hile olan adamında allah belasını versin :D

BALIK.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

hoca keleş 1 mişsin

sen keleş 2 ve şerif'e bi geç o zaman görürsün

bu seviyeler smurf'un ve hack'in en yoğun bulunduğu yerler

he ama her gördüğünü de hack zannetme arkadaşların dediği gibi, demoları indirip izle

ben artık hack ve smurf olaylarına pek takmıyorum, bizim takıma karşıda hack var bile demiyorum farketsem de

hack oldu mu daha çok gaza geliyorum, o oyun kazanamasam bile sıradaki oyunda karşıma gelenleri pestile çeviriyorum :)

hayatımda hiçbir oyunda hack kullanmadım, bana bile hack diyenler oluyo amk

çünkü bazen terörist tarafını sadece tech9 oynayarak bitiriyorum, böyle düşünmeleri normal gerçi :D

tech9 hala op bu arada :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    overlocker
    overlocker's avatar
    Erkek

aga oynamayı öğrenin herşeyini basitine kaçıyonuz la hile açınca noluyonuz ego mu yapıyonuz aq ölünce

: Jagermeister bu arada  ekleyin  takılalım mürid kardeşlerim

boş
Toplam Hit: 3653 Toplam Mesaj: 41
csgo hile wall