folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Cumhuriyet‘İmizin 89. Yılı Kutlu Olsun!

Cumhuriyet‘İmizin 89. Yılı Kutlu Olsun!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gozkopat
    gozkopat's avatar
    Erkek

suan ankaraya gıtmekte olan arkadaslarımı yolda cevırmısler sehıre gırıs cıkısları denetlıyorlar polısler. yenı konustum 

yarın meydanlara yasak dınlemıyoruz.izmirde olanlar ıcın alsancak kıbrıs sehıtlreınde 15:De baslıyacaktır yuruyus bılgınız olsun

Kolera Açık Hava Üniversitesi Sexoloji Profesörüyüm : "Efenim manita seni seviyorum evlenelim ayakları yaparsa önce yüz mumluk ampüle yarım metre mesafeden bakın.Sonra gözlerinizi ampülden ayırıp manitanın gözlerinin içine dikin,eğer hala cıvırın gözlerini görüyorsanız onunla hemen evlenin..."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ozzzz
    Ozzzz's avatar
    Erkek

Büyük Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluş yıl dönümü kutlu olsun . Atam saygıyla anıyoruz seni ve bayragımıza rengini veren şehitlerimizi 

Ben bu insanları anlamıyorum.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lathedarkman
    Lathedarkman's avatar
    Erkek
    madrew bunu yazdı

Cumhuriyet bayramımız kutlu olsun.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Ülkemize milletimize hayırlı olsun inşAllah..

...said addicted.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

Cumhuriyet bayramı kutlu olsun da her yıl tahribatta yanlış hatırlamıyorsan logo yerine bayrak olurdu o yok piyasada? Holyone  demi cemaate kaydı?

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    ibrahimeren bunu yazdı

Cumhuriyet bayramı kutlu olsun da her yıl tahribatta yanlış hatırlamıyorsan logo yerine bayrak olurdu o yok piyasada? Holyone  demi cemaate kaydı?

güzel nokta :D

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Poet
    Poet's avatar
    Erkek

Söylenecek söz bırakmadılar artık.Şeriatcılar iyice,göz göre göre bizimle alay ediyorlar.Bu nedir?Ankaraya girişler yasak falan,arabalar aranıyor,cevik kuvvet müdahalede bulunuyor.Polisimizi tabiri caizse ''Köpek'' yaptılar.Bi terlik,gazete getirmedikleri kaldı.Ama bu ülkenin %50 si salak olsa da kalan %50 nin çoğu atasını sever,ülkesine,bayrağına,cumhuriyetine sahip çıkar.Söylenecek çok söz var fakat susuyoruz,uyuyoruz.Susmaya ve uyumaya devam.

Cumhuriyetimizin 89. yıl dönümü kutlu olsun.Atamıza minnettarız.Unutmayacak,unutturmayacağız.

Ben de Özledim http://www.youtube.com/watch?v=ZKuF5ElELgU Dağılmayın lan çok yalnızım
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Bir kaç gündür etrafımdakileri yokluyorum ama hiçbirinden bir tepki alamadım. Valla milletimiz iyice sindirilmiş umduğunu değil bulduğunu yer duruma gelmiş dünyaymış milletmiş ataymış umurlarında değil.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ic ve dis kopeklere inat ilelebet payidar kalacak olan Cumhuriyetin 89. yili kendini Turk diye tanimlayan ve damarlarinda asil kan akan herkese kutlu olsun.

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kut
    kut's avatar
    Erkek

Cumhuriyetimizin 89. yılı kutlu olsun. Bizler için canlarını feda eden atalarımızdan Allah razı olsun, onları hiç unutmayacağız.

Toplam Hit: 7190 Toplam Mesaj: 61