folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder CV'ye Koymak İçin ISO Sertifikası Almak İstiyorum.

CV'ye Koymak İçin ISO Sertifikası Almak İstiyorum.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Opsiyonel_Bilgiler
    Opsiyonel_Bilgiler's avatar
    Erkek

CV'ye koymak için ISO sertifikası almak istiyorum. bunun için önerebileceğiniz bir site taktik vs bişey var mı? mümkünse ucuz yollu olsun istiyorum. almak istediğim sertifikalar:

ISO 9001

ISO 16949

online tanesi 100 liradan veren siteler var ama ne kadar sağlıklı siz ne düşünüyorsunuz?

not: metalurji ve malzeme mühendisiyim, ingilizcem iyi ama firmalar hep bu sertifikaların bilgisine sahip olmayı koşul koymuşlar.

imza mı gelmiş?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AciyaGulmek
    AciyaGulmek's avatar
    Erkek

15 tanesini 130 TL'ye filan satıyorlardı Üniversitede

Yani satıcıya sadece Kağıt masrafı olan bir belge için çok bile. Buna göre pazarlık yap hocam diğer anlattıklarının hepsi hikaye 

De Get Yalan Dünya...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    AciyaGulmek bunu yazdı

15 tanesini 130 TL'ye filan satıyorlardı Üniversitede

Yani satıcıya sadece Kağıt masrafı olan bir belge için çok bile. Buna göre pazarlık yap hocam diğer anlattıklarının hepsi hikaye 

2-3 sene öncesi bu fiyatlara almıştım, dinlemeye gitmedim bile, içinde cd ile verdiler, video olarak izlersiniz dediler.

goo.gl/qBNZmW
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    makets
    makets's avatar
    Erkek

böyle saçma şeylere para yedirmeyin hocam. Daha önce akredite kuruluşlarda çalıştım iş tecrübeye bakıyor. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rsnalp
    rsnalp's avatar
    Erkek

Arkadaşların da bahsettiği gibi eğitimine dahi gitmeden 100-200 liraya bikac tanesini veriyorlar bu sertifikaların, böyle bir durumda o sertifika cv de yer alsa ne olur almasa ne olur bunlar hep para tuzağı diye düşünüyorum açıkçası, karar sizin elbette ama önemli olan tecrübe bana sorarsaniz

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

Cv de sertifikaya degil is deneyimine bakiyorlar

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek

9001 hediye edebilirim, özelden yazabilirsin..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Sana 4 tanesini 90 liradan verebilirim. Kaan eğitim kurumlari

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Opsiyonel_Bilgiler
    Erkek

yeni mezunum malesef tecrübem yok. bu yüzden bu tarz sertifikaların peşindeyim.

edit: bilmiyorum bu aralar hiç iş ilanlarına bakıyor musunuz, fakat üretim sektörlerinde ilgili veya daha başka kalite sistemleri için bilgili olunması istenenler arasında

edit 2: ayrıca tane muhabbetini tam anlamış değilim, benim bildiğim her sertifikadan 1 adet alınır. yalnız ilgili sertifikalar kendi içerisinde iç tetkik vs diye ayrıntılandırılıyor.

Opsiyonel_Bilgiler tarafından 27/May/18 04:46 tarihinde düzenlenmiştir

imza mı gelmiş?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uye1500
    uye1500's avatar
    Erkek

Bilgilendirme eğitimleri hiç bir ise yaramasa da cv de güzel durabilir, dolayısıyla illa almak istersen en ucuz nasıl hallediyorsan o yolu seç. Ayrıca ön şart bu diye ilana basvurmazlik yapma hikaye çünkü.

Bu standartların ne olduğunu merak ediyorsan zaten google dan bulursun, uygulamadıgın sürece detayi aklında kalmaz.

iç denetçi için de is bulmadan para vermene gerek yok. Gittiğin firma otomotiv sektöründeyse ve iatf iso/ts 16949 varsa ihtiyaç halinde seni yollayacaktır eğitime.

Umarım işin rast gider.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Opsiyonel_Bilgiler
    Erkek
    uye1500 bunu yazdı

Bilgilendirme eğitimleri hiç bir ise yaramasa da cv de güzel durabilir, dolayısıyla illa almak istersen en ucuz nasıl hallediyorsan o yolu seç. Ayrıca ön şart bu diye ilana basvurmazlik yapma hikaye çünkü.

Bu standartların ne olduğunu merak ediyorsan zaten google dan bulursun, uygulamadıgın sürece detayi aklında kalmaz.

iç denetçi için de is bulmadan para vermene gerek yok. Gittiğin firma otomotiv sektöründeyse ve iatf iso/ts 16949 varsa ihtiyaç halinde seni yollayacaktır eğitime.

Umarım işin rast gider.

teşekkürler. evet başvurular yapıyorum ama umduğumdan az geri dönüş alıyorum. hiç olmazsa işte elim biraz güçlensin istiyorum.

imza mı gelmiş?
Toplam Hit: 1780 Toplam Mesaj: 13
iso 9001 iso 16949 sertifika