Cyanogen Nasıl Yükleyebilirim ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

beyler siteye girdim.telefon galaxy s3.

http://beta.download.cyanogenmod.org/install

2. adıma geldim siteyi açıyorum loading diyor hiçbişi olmuor(yarım saat bekledim sayfa dolmadı loadingte kaldı).indirmem gereken dosyayı indiremedim.daha sonra kendim manuel indirip atayım dedim.attım onuda telefon okuyamadı.apk değilmiş

daha sonra 4. adımdaki programı indirdim kurdum acaba onunla olur mu die.oda bişiler indirdi fln sonra telefona kuruordu ama uyarı verdi telefonla iletişim kuramadık die

manuel olarak indirdiğim dosya da burda

http://download.cyanogenmod.org/?device=i9300&type=nightly

hiçbir şekilde kuramadım gitti

bu işi adım adım anlatacak biri var mı acaba ?

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

2 secenek

1- tel recovery modunda acilir

Wipe cache, dalvik yapilir

İnstall from zip ile team bilmemne recovery menu kurulur

İnstall from zip ile cyanogenmod.zip secilir

2- telefon download moduna alinir

Usb ile pxye baglanir

Odin acilir telefonu gorurse tar.md5 dosyasi atilip kahve yudumlanir

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    Daft bunu yazdı

2 secenek

Usb ile pxye baglanir

hocam çok çok daha ayrıntılı yazabilmen mümkünmüdür ? yani nasıl recovery moda alacam wipe cache fln nası yapılır, yada bunları gösteren bir video.youtube' a baktım herkes başka bişiler yapıor.herkes başka bişi indirior kafamı karıştırdı

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Hocam youtube da birsürü video var şuan mobil oldugum için bakamadım ama rahatlıkla bulursun

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mxmax
    Mxmax's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı
    Daft bunu yazdı

2 secenek

Usb ile pxye baglanir

hocam çok çok daha ayrıntılı yazabilmen mümkünmüdür ? yani nasıl recovery moda alacam wipe cache fln nası yapılır, yada bunları gösteren bir video.youtube' a baktım herkes başka bişiler yapıor.herkes başka bişi indirior kafamı karıştırdı

2. seçeneği önermiyorum s3 üm brick olmuştu . Sonra 1. seçenekteki gibi kurdum cmyi

trader
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cenk88
    cenk88's avatar
    Erkek

Öncelikle telefona  odin ile cwm recovery kurmanız gerek. S3 için Güncel sürümün olduğu konu linki vereyim, 

http://forum.xda-developers.com/galaxy-s3/general/6-0-4-7-t2052091

Sonrasında cyanogenmod.com sitesinden s3 için uyumlu sürüm indiriniz, 

http://download.cyanogenmod.org/?device=i9300

200 mb civarı olan dosyayı hafıza kartına atınız, 

Telefonu recovery moda alınız, ses  açma tuşu, power tuşu ve ortadaki tuş,

Sonrasında Wipe factory reset, Wipe cache data işlemlerini yapınız, 

Ardından install from zip extract yazan yerden hafıza kartına ulaşıp indirmiş olduğunuz zip uzantılı dosyayı bulun ve yükleyin. 

En son google uygulamaları içinde verdiğim yerden indirme yapıp, hafıza kartı ndan benzer yüklemeyi yapınız,

http://wiki.cyanogenmod.org/w/Google_Apps

Edit : Takildiginiz yer olursa pm den telefon bilgilerinizi gönderin, usenmeden tek tek anlatabilirim:)

cenk88 tarafından 17/Haz/15 17:20 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

en kolayını yazıorum

oneclick.apk die nette arattım.sonra onu indirdim pcye attım ordanda telefona attım. telefona hangisi uygunsa kendisi buldu kurdu.sonra telefonla pc yi bağladım cyn. sayfasındaki programı açtım herşeyi kendisi halletti.şu anda kullanıorum.cokta kısa sürdü

telefon şu anda uçuyor diyebilirim.donma takılma hiç yok.eskiden download oldugu zaman(app) telefonu bi köşeye koyardım kendine gelsin diye.şimdi download varken başka şeler yapiorum takılma fln yok

Ekerci tarafından 17/Haz/15 17:21 tarihinde düzenlenmiştir

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cenk88
    cenk88's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı

en kolayını yazıorum

oneclick.apk die nette arattım.sonra onu indirdim pcye attım ordanda telefona attım. telefona hangisi uygunsa kendisi buldu kurdu.sonra telefonla pc yi bağladım cyn. sayfasındaki programı açtım herşeyi kendisi halletti.şu anda kullanıorum.cokta kısa sürdü

telefon şu anda uçuyor diyebilirim.donma takılma hiç yok.eskiden download oldugu zaman(app) telefonu bi köşeye koyardım kendine gelsin diye.şimdi download varken başka şeler yapiorum takılma fln yok

Haydaa :) bende işyerinde fırsat kollayip mesaj yazmak için ugrastim :) halletmene sevindim hocam. Cyanogenmod hızlı ama 3g görüntülü konuşma yok, ondan kullanmıyorum. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    cenk88 bunu yazdı
    Ekerci bunu yazdı

en kolayını yazıorum

Haydaa :) bende işyerinde fırsat kollayip mesaj yazmak için ugrastim :) halletmene sevindim hocam. Cyanogenmod hızlı ama 3g görüntülü konuşma yok, ondan kullanmıyorum. 

ikisinide hiç kullanmadıgım için hocam sıkıntı değil :)  
    uğraşman bile yeter hocam :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cenk88
    cenk88's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı
    cenk88 bunu yazdı
    Ekerci bunu yazdı

en kolayını yazıorum

ikisinide hiç kullanmadıgım için hocam sıkıntı değil :)  
    uğraşman bile yeter hocam :)

Önemli değil hocam, güle güle kullan.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Hocam youtube ta videoları izleyerek öğrenmek en güzeli. Bende zamanında hep öyle yaptım. Tavsiye ederim :) 

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
Toplam Hit: 1594 Toplam Mesaj: 13
galaxy s3 cyanogen