D Sedan Mı ? C SUV Mu ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Bazı arkadaşlar park olayı sıkıntı yapabilir demiş. İstanbulda araç parketmek evet başlı başına bir sorun ama ondan önce istanbulda komple trafik sıkıntısı var zaten o sebeple istanbula asla araçla gelmem arabada kiralamam böyle bir çarpık kentleşme çarpık yollarla birleşmiş herşey berabat. Allahtan bodrum da yaşıyorum burada park problemi istanbulla kıyaslayınca pek yok ama yola yukardan bakma olayı için benim iki arabayı da test sürüşüne katılıp denemem gerek sanırım.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Bana göre tüplü subaru xv, sınıfındakileri tokatlar. 

Tek sıkıntısı bagajın küçük olması. 

Bu yaz artık evlilik var Polo ile yollarımı seneye ayıracağım sanırım. :-)))

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

Benim için ilaç gibi konu ama tabi rakamlarda tam aksi zehir gibi :) O rakamlara çıkmam mümkün değil ama bir umuttur takip edelim.

kamp sevgimin yıllar sonra yine alevlenmesi ve önlenemez ivmesi ile 2. çocugunda yolda olması bir araya gelince arabada başkasına yer kalmadı Clio çok yetersiz kalmaya başladı. Bakalım bende baharda skoda octavia düşünüyorum.

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

Benim için ilaç gibi konu ama tabi rakamlarda tam aksi zehir gibi :) O rakamlara çıkmam mümkün değil ama bir umuttur takip edelim.

kamp sevgimin yıllar sonra yine alevlenmesi ve önlenemez ivmesi ile 2. çocugunda yolda olması bir araya gelince arabada başkasına yer kalmadı Clio çok yetersiz kalmaya başladı. Bakalım bende baharda skoda octavia düşünüyorum.

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Absolut bunu yazdı

yeni tanıtılan 2020 octavia da çok güzel. VW skoda nın yanında audi nin de sahibi oldugu için audi den tasarım olarak çok fazla esinlenme var bence

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

mazda 6, cx 5 :)

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    kafkavari bunu yazdı

http://mazda.inallar.com.tr/fiyat-listesi/15/1

şuan mazda 6 da cx5 de gelmiyor türkiye ye gelenlerde eski kasa galiba.

mazda doğuş oto gibi bir firmada olsaydı türkiyede bambaşka olurdu güzel marka modeller.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

Konu hortlasın hem de yeni bir seçenek sunayım. Neden sw 508 düşünmüyorsun?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    kafkavari bunu yazdı

+1

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
Toplam Hit: 4286 Toplam Mesaj: 40
seat skoda suv vs sedan d vs c superb karoq kodiaq vw passat