folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder D-Smart Vs Digiturk + İnternet

D-Smart Vs Digiturk + İnternet

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Hocalar artık kesin bir paket seçmem gerekiyor , taş devrinden beri (çıktıgından beri yani) digiturk kullanıyoruz 

Film + Dizi paketi 45 TL gibi birşey ödüyoruz.

İnternete de ayrı para vermek yerine ya bunu 

http://digiturkinternet.com/

Limitsiz Film/Dizi  (SD)+ 8mbps a kadar internet 73,99/ TL 

yada 

https://www.dsmart.com.tr/Kampanyalar/internet-fiyatina-d-smart--internet

FULL PAKET HD + 8 Mbps a kadar internet 79 TL  (SD si 73 TL )

Şimdi digiturk doping ADSL i kullanıyor

d-smart  smile ADSL i kullanıyor 

ikiside aynı ttnet altyapısını kullandıgından pek bişi fark etmez al birini vur ötekine. Fakat kanallar fark ediyor.

HD farkı da var tabi .  İkisinide adam gibi kullanan müritlere sormak istiyorum karar veremedim bir türlü hangisini alalım ? 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Hacı ikisinide kullanmadım. Sadece dsmart kullanıyorum su anda dıgıturk hakkında bılgım yok ama bendede o paket var hd olan degıl tv olmadıgı ıcın sd olanı aldım. Gayet ıyı bır ıkı kez 1 2 dklık kesıntıler yasadım o kadar. 

Fark oldugunu sanmam aralarında. Tvde evdekiler izliyor ben izlemem hiç discovery animal planet harici . O yüzden tv darkı konusundada bırsey dıyemem sana

www.kriptopedi.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek

Güzel paketler deneyen varmı ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elnino
    elnino's avatar
    Erkek

Bende yok ama alacak olsam HD olanı alırdım

http://bunuyaz.blogspot.com.tr/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herseyinlideri
    herseyinlideri's avatar
    Erkek

ben d-smart + internet paketini kullanıyorum (hd olanı) sana da öneririm. hd olması çok büyük bi avantaj. ayrıca interneti de gayet iyi ben ttnet'ten geçtim buna bi sorun olmadı. 

dedi ve uzaklaştı...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatX
    fatX's avatar
    Erkek
    Easx bunu yazdı

Hacı ikisinide kullanmadım. Sadece dsmart kullanıyorum su anda dıgıturk hakkında bılgım yok ama bendede o paket var hd olan degıl tv olmadıgı ıcın sd olanı aldım. Gayet ıyı bır ıkı kez 1 2 dklık kesıntıler yasadım o kadar. 

Fark oldugunu sanmam aralarında. Tvde evdekiler izliyor ben izlemem hiç discovery animal planet harici . O yüzden tv darkı konusundada bırsey dıyemem sana

Vay amk tüm detayları ile birlikte aynı durum benim de, katılıyorum :D

Altan naptın oğlum :|
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    numune
    numune's avatar
    Erkek
    herseyinlideri bunu yazdı

ben d-smart + internet paketini kullanıyorum (hd olanı) sana da öneririm. hd olması çok büyük bi avantaj. ayrıca interneti de gayet iyi ben ttnet'ten geçtim buna bi sorun olmadı. 

hocam haziran gibi bende geçmeyi düşünüyorum d smartta güzel film kanalları var mı güncel filmleri veren

Götüyle inatlaşan donuna sıçar
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

d smartta home tv olmaması annem için bir sıkıntı olucak gibi en iyisi bir konuşup öyle halledeyim :)

D smartta çok daha fazla film ve müzik kanalı var. tabi HD olarakta daha fazlası var

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

dsamrtın hd si tavsiye ederim ama ttp1 ve ttp2 den tam sinyal aldırmadan yollama gelen kurucak ekibi kumandanın ayarlar menüsü rehbere girmek için bastığın tuş ve bunu giib tuşları geç algılıyor. 5 sefer aradım 5.de bana bunu sölediler. daha önce kumada resetlettiler cihaz resettirdiler ordan müdahale ettiler en sonunda ki adam ttp2 diye bişeye baktırdı ondan dedi servis çağırmanız lazım dedi 35 tl diye çağırmadım. 2 sene ön ödemeli aldım 1 sene sonunda aradım dedim ki çok memnunum 2 sene daha isityorum aynı şartlarda yok dediler internet verin parasıyla dedim yok dediler içimden siz yarrrağı yediniz kontratım bitince dedim arıcaksınız nasıl olsa kapattım :))) internetini kullanımorum ama kullanan arkadaşlar şikayetci değil

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

ip tv cccamd newcamd vs. destekleyen ricvierler var.server destekli cihaz al daha iyi.diger uydularıda izle derim.maç izlemek istemiyorsan server fiatları oldukca düştü.6 ay 40 tl ye var.ayrıca maç icin ip tv ile izleyebilrisin.

sansar55 tarafından 18/May/13 09:38 tarihinde düzenlenmiştir

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

yeğen eve nextin hd minix serisinden aldı.. ( öyle nette yazıldığı gibi - yazılımsal problemi falan yok. )

setup : internet & çanak anten

yayın çıkışı ; uydu, lan bağlantısı = iptv.

+ getirileri ; yayınları 1080p hdd'ye kayıt ediyoruz - izliyoruz, google maps, rss ( haber kaynağı çekicisi ) 

kart girişi, ligtv yi rahatça izleyebiliyorum. 

adult yayınlar ( private space vb bir çok yayın ) discovery channel vs..

giderlerimiz ; sadece 8mbps 63 lira.

ne malüm sonradan fiyatları çekmeyeceği.. ?

Toplam Hit: 1789 Toplam Mesaj: 18