folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Damara Şiringa Yardımı İle Boş Hava Enjekte Edersem Ne Olur ?

Damara Şiringa Yardımı İle Boş Hava Enjekte Edersem Ne Olur ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    ex

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    arkadaşım eğer bunu çok merak edersen bir hayvan üzerinde dene örneğin kedi bak kardeşim şıurınganın içindeki hava damarda dolaşır bir yerde tıkanıklık yapar kan dolaşımını keser bu hava kabarcıgı nerde durrsa ona göre bir rahatsızlık meyada gelir.Felç olma ihtimali çok yüksektir.

...said addicted.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

ölmek kolay iş

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi_kan84
    asi_kan84's avatar
    Erkek

direk öldüklerine kavuşursun kardeş

Bizi bilen bilir, bilmeyen kendi gibi bilir...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek
    ne olur bilmemde çook acır (:

Konumu silenlere inat kürdüm
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    berkan360
    berkan360's avatar
    Erkek

Zaman dedigimiz kavramda azlında hiç var olmadık, olmayacagız. 70 sene sonsuzluk içinde aslında yoktur, vardır ama yoktur.

Yani  biraz sabret.....

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

ne kadar meraklıyız böyle konulara...

le le le sakine
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samurai
    samurai's avatar
    Erkek

bastın herhalde.. 5 sayfa cvp var senin başka cevabın yok..

1- intihar edip napacaksın.mutlu mu olacaksın?

2-madem intihar edeceksin daha eglenceli bir yol seç..bu yöntemle felç falan kalırsın..busefer intihar bile edemezsin..

ama en iyisi otur biraz büyümeyi bekle..sonra da geriye bakıp ben ne kadar saçma şeyler düşünmüşüm deyip gül..

Mart 31 cekiyorsa Tahribat napsin...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek
    hacılar hiç görmedinizmi, hemşire iğne vururken iğnenin ucuna bir iki fiske vuruyor işte bunun sebebi şırıngadaki havayı çıkartmak eğer o azıcık havayı çıkarmazsa ağrı ve şişlik yapıyor, tabi havanın fazlası da ölüm yapıyor :)

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiLoZoF
    FiLoZoF's avatar
    Erkek

intihar edenlere, intihar etmeyi düşünenlere, intihar edip ölmeyen bunun üzerine tekrar intihar etmeyi düşünenlere, yaşadıklarından ders almayanlara toplumun arındırılması gereken pislikleri olarak bakıyorum.

Böyleleri başarısızlığı salt başarısızlık olarak yorumlar, başarı yolunda atılan küçük adımlar olduğunu farkedemezler. Vazgeçmenin marifet, "onurlu" bir intiharın hüner olduğunu sanırlar. 

İntihar edeni bir anlık gaflet ve delalet içerisinde girmiş olduğu buhranın etkisiyle bir yanlışlık eseri böyle bir fiile tenezzül ettiğini anlayabilirim. 

İntihar etmeyi düşünenleri de anlayabilirim. Zira sadece düşünerek bu fiile itibar ettiklerini söyleyemeyiz. 

Amma intihar edip ölmeyen sonrasında kalkıp yine intihar edeni tasvip etmem pohpohlamam ya da senin derdin ne aman kuzum dert ettiğin şeye bak benzeri alttan alışlarla yüceltmem mümkün değil. Bu tip insanların toplumdan uzaklaştırılması, mümkünse intihar edebilecekleri tenha bir yer ve uğursuz leşlerini tüketebilecek vahşi hayvanatın bol olduğu bir mekan bulunup ayrılması elzemdir.  Rehabilitasyona falan ihtiyaç yok bana kalırsa. 20-30 yaşına gelmiş ne allahtan haberi var ne dinden ne kendinden bu adama neyin rehabilitasyonunu neyin oryantasyonunu vereceksin ki? Gerek yok.

Netice itibarıyla damara hava zerketmek benim için ilginç bir seyir malzemesi olmaktan ileri gitmez. 

Ha yok neticelerini merak eden varsa şu alman doktorun yaptığı deneylerden okuyabilir. Mendele miydi menegelemiydi öyle bişey nazi doktoru.   

Toplam Hit: 39501 Toplam Mesaj: 60