folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Danimarka İpneligii

Danimarka İpneligii

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spitfire_1905
    spitfire_1905's avatar
    Erkek

s.a beyler daha onceden size danimarkanin hz.muhammedin karikaturunu cizdiini solemistim.simdi de kurani herkezin onunde yakmayi planliyorlar sebep ise karikatur olayindan sonra muslumaanlarin danimarka urunu kullanmayip danimarkayi kinamasi lutfen herkeze bu danimrkanin ipneliinden bahsdin beyler danimrka urunu almayin da bu ipneler iflas etsin ayrica bunlari medyaya aktarmin yolu varmi cok sinirlnedim yaa      

null
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi
    ulan varya yaparsalar asmak gerek bunlari lan eziyolar muslumanlari her zmn bee simdi fransada bi site yayinlamis ayni karikaturu birde altine ozur dilemicez yazmislar ama çevremde bi laf atani fena yaparim zaten laf kondurmuyom dinimize sikiysa bisey desinler
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spitfire_1905
    spitfire_1905's avatar
    Erkek
    doru yaa anca Muslumanlari eziyolar keske bi tanesi onume gelsede sole bi guzel dovsem yaa cok sinirlyim nel an bbu oyuncakmi muslumnlar seytan dio bi takim kur butun daniomarka sitelrini ucur muslumanlar tarafindan hacklendiniz hayirli olsun fln die bi index baslaim

null
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mit
    mit's avatar
    Erkek

yeter  bee  ne lan bu  her  zaman biz mi  altta  kalcaz  a.q ırakta her şeyi  gören biz,hakarete işkenceye uğrayan biz!

herşeye  katlanmak zorunda  kalan biz!

terorist biz!

onlar  hiç suclu değil  dunyaya barıs  getiriyolar  sanki a.q

bunlara  bişiy yapmak lazım ya  danimarka sitelerinbe saldırı yapalım bence bilenler!

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spitfire_1905
    spitfire_1905's avatar
    Erkek
    Duyarsiz kalmayin arkadaslar..!

null
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PacoRabanne
    PacoRabanne's avatar
    Erkek

Bu ülkeye gelen bütün danimarkalı karıları sikecem zaten daha öncede sikiyodum ama bu sefer bi başka türlü sikecem....!!!!!

ŞEREFSİZ HERİFLER...!

Fuck this world if they cant understand me!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spitfire_1905
    spitfire_1905's avatar
    Erkek

Helal paco koptum walla :D

null
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    savaş çıkmalı bu böyle olmayacak walla. dizeceksin hepsini kurşuna

Zimbabwe
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spitfire_1905
    spitfire_1905's avatar
    Erkek
    walla ya beyler nedersiniz su bulunan sitelri ucuralim danimarka ve fransa sitelrini .... gerci ben bilmiyorum ama :(:( bilenler yapsa sole bisey...index fln basslar ben her zmn devlet icin canim feda ederim bana sadece biri oretsin ben ortalii ucurrum index fln basmayida oretse :( dsanimarka sitesi birakmam ortalikta butun vaktimi danimraklariari ucurmakla harcarim :)

null
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    Paco'nun eylemini destekliorum :)

Amphetamine Logic.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tastankalp
    tastankalp's avatar
    Erkek
    arkadaşlar bana öğretin siz yeter ben hacklemeye başlarım a.q. hackerler hapis yiyomuş versinler a.q. siz yeterki hackı öğretin ben tek başıma onların a.q. yeter ki öğretin yeter a.q. şu başımızdakilerde bi şey yapsa sevinecem ya ne bu izliyolarmı bi şeyler yapsınlar müslümanlık ayak altına geçdi yakında kıyamet koparsa hiç şaşırmayın :@ aslında şuda var bütün tahribar bir olsa hepberaber onların en güçlü sitelerinden başlasak çökertmeye sonra banka hesapları danimarkanın herşeyini çökertmeye başlasak süper olur türkün gücünü gösteririz türkler güçlü ama bir olmadıkdan sonra olmuyo biz tahribatçı olarak hepberaber danimarkaya savaş açalım

karanlığın en koyu vakti aydınlığın en yakın vaktidir
Toplam Hit: 1956 Toplam Mesaj: 16