folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Danimarka"Nın Banka Kodu Ve Azhap Suresi Arasındaki İlginç Tesadüf

Danimarka"Nın Banka Kodu Ve Azhap Suresi Arasındaki İlginç Tesadüf

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WALLACEs
    WALLACEs's avatar
    Erkek
    danimarkanin banka kodu 57 ve bakin

ahzab suresi 57. ayette buyuruyor

"Allah ve Rasulunu incitenleri lanetledik dunyada ve ahirette onlara horlayici bir azab vardir"

TBT'ye Mescit istiyoruz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    ya abi bi sie ya(sana demiyorum bu haberi kim yazdıysa artık) boyle binlerce milyonlarca şey cıkar ne alaka banka koduyla bizim kitabımızdaki ayet abi ya dam ustunde saksagan vur beline kazmayı olayı bu yazı turkiyenin banka koduna bak sona ayete bak ne bulursun Allah bilir sacma sapan seyler tobe ya

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek

1- Başkalarının düşüncesine saygı duy

2- Kuran-ı Kerim mükemmel bir kitap ve geleceğe dair bilgiler verebilir.Bazıları buna karşı bazıları inanıyor.Bazıları bir tesadüf (ama bilin ki bu tesadüfü de Allah yarıyor), bazıları ise Allah'ın insanlara görmesi için koyduğu şeylerdir

Ne kadar az düşünüyorsunuz

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gafman
    gafman's avatar
    Erkek

arkadaşım sanırım sen kuran-ı kerimin mucizelerini bilmiyorsunda konuşuyorsun.

Bence kitabımız hakkında birşey sölemeden önce 3 kez düşün benden sana öneri

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Bu lafın bana mıydı hoca?

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Sana diil DkN_JaN'a demiş

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PacoRabanne
    PacoRabanne's avatar
    Erkek
    ertan bunu yazdı:

1- Başkalarının düşüncesine saygı duy

2- Kuran-ı Kerim mükemmel bir kitap ve geleceğe dair bilgiler verebilir.Bazıları buna karşı bazıları inanıyor.Bazıları bir tesadüf (ama bilin ki bu tesadüfü de Allah yarıyor), bazıları ise Allah'ın insanlara görmesi için koyduğu şeylerdir

Ne kadar az düşünüyorsunuz

SEVGİLİ KARDEŞİM NE KADARDA GÜZEL VE MANTIKLI DÜŞÜNMÜŞSÜN TAM LAFI AĞZIMDAN ALDIN SEVGİLİ KARDEŞİM ALLAH SENDEN RAZI OLSUN SENİN GİBİ SAĞDUYULU İNSANLAR PEK KALMADI...!

Fuck this world if they cant understand me!!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Elbette Kuran'da bir çok şifre mevcut ama bu çok saçma olmuş bence sonuçta banka numarası yani ne alakası var ki ?

Zimbabwe
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Çıkartılan şifreler içinde en salakcası bu sanırım

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    Kreston bunu yazdı:

Elbette Kuran'da bir çok şifre mevcut ama bu çok saçma olmuş bence sonuçta banka numarası yani ne alakası var ki ?

bende bunu soylemeye çalışıyorum ama kafaları orumcek agı baglamıs milletin saplanmıslar biseye gidiolar ulan ne alaka banka koduyla ayetin amk bare adam akıllı bişeyle bagdastır banka koduyla ne alakası var bunun. abd nin telefon kodu da 1 ozmn ac bak 1. ayette ne yazıo (tabi bide neden azhap suresi bakara suresinin 57. ayetine bak ozmn... bakıolar kur'an da bi sure buluyorlar gunumuze uygun hangi ulkenin hangi numarası cıkarsa ahanda die soluolar saçma sapan şeyler) ole şey mi var arkadaslar lutfen biraz saksıyı çalıştırın evet şifreler olabilir ama boyle sacma bişey yazmayın Allah askına biraz dusunun amk altı ustu bi banka numarası ya

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

renegadealien bunu yazdı:

Çıkartılan şifreler içinde en salakcası bu sanırım

AlkışlayanAlkışlayanAlkışlayanAlkışlayanAlkışlayanAlkışlayanAlkışlayanAlkışlayanAlkışlayanAlkışlayan

ayrıca kur'an da şifre işi bana pek mantıklı gelmiyor,bunun böyle düşünülmesi bence kur'an ın geldiği yıllarda arap edebiyatının çok çok ileri olmasından.Bu yüzden de okuduğumuz zaman kolay kolay anlayamıyoruz.Hadi diyelim ki böyle birşey var o zaman da böyle bir tesadüf rene ninde dediği gibi en salakçası

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
Toplam Hit: 3681 Toplam Mesaj: 15