folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Darksiders III [CODEX] Torrent

Darksiders III [CODEX] Torrent

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek

Serinin hayranları tarafından büyük heyecanla beklenen oyun sonunda çıktı

Ülkemizde satış fiyatı 269TL olunca , torrent dosyasına ihtiyacınız olabilir diye düşündüm

https://youtu.be/p2kj9O5VZ4s

Torrent dosyası

Torrent Link

Steam Mağazası

https://store.steampowered.com/app/606280/Darksiders_III/

Huerfanos tarafından 28/Kas/18 12:53 tarihinde düzenlenmiştir

Anarsistherif...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

oyun çıkalı 1 gün oldu. bu ne hız

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

HAYDAAAA

FURY BEKLE BEBEĞİM GELİYORUM AŞKIM :D
    cidden bu ne hız yahu ben daha satın alsam mı diye düşünürken adamlar anasını ağlatmışlar oyunun...

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

oyun hakkında pek bilgim yok ama güzele benziyor. 2 sorum olacak.

1- direk bu oyunu oynasak mı (diğer oyunlar çok eskiyse grafik filan sarmayabilir) yoksa önce 2 seriyi mi oynamak lazım.

2- sadece kırbaçla mı saldırıyoruz ve kontrol nasıl atıyorum batman gibi eğlenceli mi ?

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı

1- direk bu oyunu oynasak mı (diğer oyunlar çok eskiyse grafik filan sarmayabilir) yoksa önce 2 seriyi mi oynamak lazım.

2- sadece kırbaçla mı saldırıyoruz ve kontrol nasıl atıyorum batman gibi eğlenceli mi ?

Grafikleri falan hiç eski değil önceki 2 oyunun.

Temel olarak olay şu "Mahşerin 4 atlısı" var ya. 4 tane kardeş bunlar. 1. oyunda 1. kardeş (WAR) oynuyorsun. 2. oyunda (DEATH) oynuyorsun 3. oyunda (FURY) oynuyorsun. Spoiler vermiycem hikayesi ile alakalı ama grafikleri hiç kötü leş gibi eski falan değil.

Ayrıca kesinlikle 1. oyundan başla ve en zor modda oyna. Öteki türlü hiç eğlencesi çıkmıyor.

edit:Genel olarak fury hanımın kırbacını kullanıyorsun ama farklı combolarıda söz konusu. 2 yumruk sonra kırbaç falan filan.

Önceki oyunlardan bahsedeyim.

1. oyundaki silahın. Bununla ve ilerideki görevlerde elde edeceğin farklı silahlarla saldırabiliyorsun ama genel olarak comboları bu silahla yapıyorsun.

GodKlaus tarafından 28/Kas/18 17:35 tarihinde düzenlenmiştir

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Palerider
    Palerider's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı

Bu serinin ilkini bitiremedim ama ikinciyi bitirdim cidden çok efsane oyunlardı. Haritada dolaşarak sen kendin keşfediyorsun genelde ne olup bittiğini. İlk 2 oyununu da oynamanı tavsiye ederim. 

Eskisi gibi değildir belki!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

400 lira veren var mı ?

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Palerider
    Palerider's avatar
    Erkek

https://youtu.be/p2kj9O5VZ4s

Bu oyun da efsane olacak. 

Eskisi gibi değildir belki!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    nevorapat bunu yazdı

400 lira veren var mı ?

ben bi an gaflete kapıldım baktım kartta var para sonra dedim ki bu parayı bulamayanlar var sen ise zevkine veriyosun yapma dur dedim ve vermedim ama bi 2 3 dakika ile alacaktım az kalsın :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

@godklaus @palerider

eyv hocalar indireyim o zaman ilk 2 oyunu. harita olayı demiş palerider inş witcher gibi değildir eskisi gibi odaklanamıyorum oyuna günde 1-2 saat kafa dağıtmaya çalışıyorum. batman veya prototype gibi yönlendirilmeyi hikaye ise tadından yenmez.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı

@godklaus @palerider

eyv hocalar indireyim o zaman ilk 2 oyunu. harita olayı demiş palerider inş witcher gibi değildir eskisi gibi odaklanamıyorum oyuna günde 1-2 saat kafa dağıtmaya çalışıyorum. batman veya prototype gibi yönlendirilmeyi hikaye ise tadından yenmez.

Heeeh aynen prototype gibi. Sağa sola zıplıyosun falan etrafta zıkkım arıyorsun. Tam olarak prototype'taki gibi binalara tırmanma falan yok ama o tarzda bir çok bulmacamsı şey var ve onları tamamlayarak ilerliyorsun kariyerde.

O bulmacaları tamamlamak için etrafta dolaşırkende itemlerin için harcayacağın paraları buluyorsun. O para tarzı şeylerle de upgrade falan yapıyosun :D

Toplam Hit: 1937 Toplam Mesaj: 16
torrent darksiders 3