Darp Olayı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dreammaker
    dreammaker's avatar
    Erkek

geçen cuma günü fakültenin tanışma partisinde kavga çıktı bende salak gibi ayırmaya girdim zaten herkes sarhoş nese ayırmaya giren her zaman yer atasözü yerini buldu ve bir anda benim ağız burun kan içinde kaldı sonra arkadaşlar beni oradan uzaklaştırdılar sakinleşip geri döndüğümde yukardan gelen gruba bana ilk başta vuranların bölümlerini ve sınıflarını sorarken tekrar bir arbede çıktı ve ben yere düştüm yere düştükten sonra biri tekme atınca kafayı kaldırıma çarpmışım ve haliyle bilincimi kaybettim. hastaneye kaldırılar tomografi çektiler serum verdiler birde rapor verip beni taburcu ettiler sonra karakola gidip ifade verdim ve şikayetçi olmadım çünkü işin içinde dekan la karşı karşıya gelmek vardı... nese bugün yanına gidip olayı anlattım bir kaç şahitle beraber sonrasında bölüm başkanları dekan yardımcısı falan geldi onlarada anlattım ve bana ne düşündüğümü sorduklarında şikayetçi olacağımı belirttim bu  sefer kendi aralarında oturup düşündüler ve tekrar beni çağırdılar ben olsam şikayetçi olmazdım işler çok uzar çok zaman alır mahkeme masrafları bilmem ne derken baya masraflı iş olur dediler ben yinede şikayetçi olucam dediğimde el altından baston gösterdiler bu durumda ne yapmalıyım dekanı bölüm başkanlarını karşıma alıp şikayetçi olmak mantıklı? ben şikayetçi olursam bana masrafı nasıl olur bu olayın ? bana vuran kişiyi sadece görgü tanıklarıyla ispat edebilir miyim ? 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MarlboroLight
    MarlboroLight's avatar
    Erkek

uğraşma sende onu döv gitsin :)) şaka bi yana hakkını ararsan tr'de başına gelmeyen kalmaz okuldan olursun vs. ama tercih senin

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dreammaker
    dreammaker's avatar
    Erkek

MarlboroLight bunu yazdı:
    -----------------------------

uğraşma sende onu döv gitsin :)) şaka bi yana hakkını ararsan tr'de başına gelmeyen kalmaz okuldan olursun vs. ama tercih senin

olay okul dışında gerçekleştiği için okul disiplin cezası veremiyor elemanlara... benim endişemde okulu karşıma alıp böyle bir dava açtığımda okulun bana karşı tutumu ne olacak sonuç da karşına aldığın kişi dekan :))

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nolanded
    nolanded's avatar
    Erkek

buraya yaz

http://bimerapplication.basbakanlik.gov.tr/Forms/pgApplication.aspx

:)

msne beklerim: nolanded[at]tahribat.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsanemeric
    efsanemeric's avatar
    Erkek

davayı aç zaten geri çekil diye baskı yaparlar sende ilk mahkemede şikayetini geri al sen şikayetini geri alsanda işin içinde darp olduğu için kamu davasına dönüşür fazla sıkıntı olmaz

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dreammaker
    dreammaker's avatar
    Erkek

nolanded bunu yazdı:

buraya yaz

http://bimerapplication.basbakanlik.gov.tr/Forms/pgApplication.aspx

:)

şikayetçi oldukdan sonra mı yazmak uygun olur yoksa olmadan önce mi?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asker
    Asker's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

madem okul disinda gerceklesti neden karakolda sikayetci degilim dedin sikayetciyim dediginde zaten adamlar hakkinda dava acilacakti ve dava kamu davasi oldugundan hicbir ucret odemicektin git karakola sikayetciyim de onlar yardimci olur heralde

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WitchKing
    WitchKing's avatar
    Erkek

dekanı makenı karıştırmana gerek yok ki ya kimler yaptıysa hepsini avla dışarda tek tek

Güzelleş be oğlum, şimdilik ölümüne kadar hayattasın..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dreammaker
    dreammaker's avatar
    Erkek

Asker bunu yazdı:

madem okul disinda gerceklesti neden karakolda sikayetci degilim dedin sikayetciyim dediginde zaten adamlar hakkinda dava acilacakti ve dava kamu davasi oldugundan hicbir ucret odemicektin git karakola sikayetciyim de onlar yardimci olur heralde

fakültenin adı denizcilik olduğundan dekana olayı belirtmeden şikayetçi olmam demek benim okul hayatımın bir çile haline gelmesi anlamı taşıyabilir diye düşündüm kaldı dekanımız denizcilik piyasasında çok saygın bir yerde istese iş bulamam o derece bir saygınlık söz konusu.. onların tavrını görüp ona göre hareket etmek istedim. karakolda olay adli vaka olduğundan kamu davasının açılabileceğinden bahsettiler diye hatırlıyorum

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek

WitchKing bunu yazdı:

dekanı makenı karıştırmana gerek yok ki ya kimler yaptıysa hepsini avla dışarda tek tek

Taktiksel seçenekler mevcut. Vizörü açmak için B ye basın.

Bir domino taşıyım yıktığına sevinme....
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek

hem körü körüne dayak yiyceksin hemde yedigin dayakla kalıcaksin. kusurabakma arkadas ama ben olsam onlari süründürürdüm mahkemede ayaklarıma kapanıncaya kadar. dekan konusunda ise sokarım dekanına.. kendileri dayak yeseler böylemi yaparlarmis. dekanida sikayet et amk. mobbing yapiyorlar bana diye.

belki haklısın gelecegini düsünüyorsun ama bu vicdanlada nasil yasiycaksin merak ediyorum. mahkemede süründürmek rulz...

Toplam Hit: 2308 Toplam Mesaj: 13