folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder David Blaine - Sihir Mi - Gerçek Mi?

David Blaine - Sihir Mi - Gerçek Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saftiriksincap
    saftiriksincap's avatar
    Erkek

Boş vaktiniz varsa izlemenizi öneririm. İllüzyonist abimizin numaralari on numara beş yildiz.

https://www.youtube.com/watch?v=MbUzEL3G_kQ

saftiriksincap tarafından 16/Şub/16 21:44 tarihinde düzenlenmiştir

Hayat Murat Boz un memesi gibi, Rasim Ozan Kütahyalı çenesi gibi, Vahdettin in son senesi gibi, Bakir kızın Coşkun a veresi gibi, İran la İsrail arası gibi,Durum değişir kerhane numarası gibi, Çömelene birisinin vurası gibi,Yazı diyince bozukluğun turası gibi,Koç ya da Sabancı parası gibi, Oy verdiklerin niye yarasa gibi?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    my4
    my4's avatar
    Erkek

hepsini izledim vay amk. hollywood böyle iste .

daha iyi bir dünya için ne yapıyorsun?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

TLC diye bi kanal var d-smartta orda denk gelmistim gecen gun bu adama agzim açık izledim.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baba3232
    baba3232's avatar
    Erkek

Şimdi düşünüyorum şovları gerçekten muazzam ancak birde şöyle bir düşünceye kapılmıyor değilim açıkçası,izleyen oldumu bilmiyorum ama sokakta bulunan bir grup gençten birinin elindeki 1 doları 100 dolara çevirdi.Ulan 1 doları 100 e dönüştürüyorsun madem neden şov yapma ihtiyacı duyasınki?

Ha ama yaptığı işe gelecek olursak gerçekten işinde iyi adam, keyifle izleyin sadece. :)

"Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer, kendi kıçınızın üstüdür...(Friedrich Nietzsche)"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    bu o mu bilmiyorum da(video `yu seyretmedim ) , geçen birini seyrettim(ismi aklımda değil ). adam 3 katlı binanın, orta katının, yan duvarına , sağ elinin içini duvara temas ettiriyor. diğer uzuvlar (sol el, kol, ayak ve bacaklar, kafa ) boşlukta. ana yoldan geçenler durup bir bakıyor. ara yoldakiler adamın altında yürüyor. üst kattakiler yukarıdan bakıyor filan. bir hayli ilginçti. videonün öncesi sonrası yoktu. XD

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iskembeci
    iskembeci's avatar
    Erkek

Hocam David Copperfield'ı tercih ederim. Adam bir anlık da olsa Atilla Taş'ı kaybetmişti.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1234567B
    1234567B's avatar
    Erkek

Rufailerden ders almıştır kesin. Cinleri kullanıyor olabilir. Ciddiyim.
    https://www.youtube.com/watch?v=tz8f_eMtE68

1234567B tarafından 17/Şub/16 00:53 tarihinde düzenlenmiştir

arbeit macht frei
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek

hocam bu nasıl adam ya gece gece takıldım kapatamıyorum :)

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

o  elemanda iyide  

bu piçde  sarıyor 

https://www.youtube.com/watch?v=yExF98iXgig

Nev-i Şahsına Münhasır.
Toplam Hit: 1218 Toplam Mesaj: 9
i̇llüzyon sihir david blaine