folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Dead Space 3, Crysis 2 Maximum Edition + 4 Oyun 1$ (Humble Bundle)

Dead Space 3, Crysis 2 Maximum Edition + 4 Oyun 1$ (Humble Bundle)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Olm site açılmıyor lan bende, origin keyleri geçtim dsfs.

while (1<2)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

torpedo sagolsun aldim keyleri.

bf3 atalim la bi =)

anarsistherif tarafından 15/Ağu/13 00:20 tarihinde düzenlenmiştir

=)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CosTeR
    CosTeR's avatar
    Erkek

deja-vu mürit sagolsun aldık fakat key giremiyoruz la origin göçtü galiba :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    CosTeR bunu yazdı

deja-vu mürit sagolsun aldık fakat key giremiyoruz la origin göçtü galiba :)

Valla bi ara 10 dk bekleyince giriyordu şimdi temporary unavalaible diyor :D

Eee origin tarihinin en yoğun gününü yaşayınca kapattırlar redeem sistemini geçici olarak.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gzx
    Gzx's avatar
    Erkek

bende aldımda waiting paypal dedi kaldı ag normalde çekti 5$ ı paypaldan falan mail geldi bekliyorum öyle bakalım :D

edit:çözdüm

Gzx tarafından 15/Ağu/13 00:41 tarihinde düzenlenmiştir

"açık mı var la" yazdı diye ban yiyen adam !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gzx
    Gzx's avatar
    Erkek

bu orign dedikleri napcaz ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAAMOS
    KAAMOS's avatar
    Erkek

humble da olmasa oyun alamıcaz amk

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek
    Gzx bunu yazdı

hocam originin sitesinden oturum açcan humblebundledaki hesapla girebiliosun. origini indiriosun oturum açıosun. kod girme yerinin açılmasını bekliosun. kapatmışlar yoğunluktan ötürü. 

black implies white, self implies other, life implies death.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gzx
    Gzx's avatar
    Erkek
    nurulmac11 bunu yazdı
    Gzx bunu yazdı

hocam originin sitesinden oturum açcan humblebundledaki hesapla girebiliosun. origini indiriosun oturum açıosun. kod girme yerinin açılmasını bekliosun. kapatmışlar yoğunluktan ötürü. 

steam key den farkı ne peki ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    Gzx bunu yazdı
    nurulmac11 bunu yazdı
    Gzx bunu yazdı

steam key den farkı ne peki ?

farkı yok platform farkı var sadece. Ama bf3 ve dead space 3 sadece originde var. Gerisi senin tercihine kalmış nereden oynamak istediğin.

Benim tavsiyem steam olanları steam hesabı alıp oradan oynamanız. Steam diital oyun platformunda 1 numaradır çünkü.

Bu arada ıkına sıkıla bf3 ve dead space 3 ü aktive etmeyi başardım, baya bi beklemek gerekiyor.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
Toplam Hit: 9645 Toplam Mesaj: 87