Dealextreme.Com‘Dan Alışveriş

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

bende sorayım bir kaç.
    şimdi daha önce yapmadığım için bilgim yok.

atıyorum burdan 300dolarlık bi üründe alsam 10dolarlık üründe alsam sorunsuz gelir mi ?

300dolara ne kadar 10dolara ne kadar para öderim gümrükmüş kargoymuş başka ne varsa artık ?

gelmeme oranı nedir yani.

teşekkürler

http://www.leyladansonra.com/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    proxy
    proxy's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:
    -----------------------------

proxy bunu yazdı:

toplamda 1000 dolara yakın alışveriş yaptım tüm ürünler eksiksiz ve sorunsuz geldi bi aksilik olmasa 2 hafta içinde geliyor 

son siparişini ne zaman verdin

birde belli limit altında mı sipariş vermek zsorundayız

son siparişimi 18 temmuzda verdim 3 ağustosta geldi 

@barıiş yiğit

deneme amaçlı 1 dolarlık bi hafıza kartı siparişi verdim oda geldi 100 dolarlık sipariş verdim oda geldi ancak şu var tam emin olmamakla beraber 20 dolardı sanırım bu tutarın altındaki alışverişlere takip numarası verilmediği için paketini göremiyorsun (istersen 1.7 dolar karşılığında takip numarası ekleyebiliyorsun ama 20 dolar üstü alışverişlerde otomatik ekleniyor)  gümrükten geçme konusunda ise ben 100 doların üstünde bi sipariş vermedim ama bildiğim kadar ile 100 euro ya kadar sorunsuz geçiyor üstündeki limitlerde ise sıkıntı yaşayanların oldğunu okumuştum başka forumlarda...

ayrıca şu var paket üstünde yazan faturalama tutarı ile senin ödediğin tutar arasında çok fark oluyor mesela benim son siparişim 69 dolar tutarındaydi ama paketin üstünde faturaya benzeyen zımbırtıdaki tutar 30 dolar civarlarındaydı...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

alınan ürünleri kargoluyorlar fiyat önemli deil , tek sorun gümrük  kargo parası ödemiyorsun

ceptelefonu , tablet pc gibi şeylerde ve 150euro dan daha pahalı ürünlerde gümrükte takılma riski var ha burdan cep telefonu getirtip satanlar da var benim aldıgım hiç bir ürünün gümrükte açılmadıgını fark ettim , çünki orjinal ambalaj üstünde duruyordu çin den getirildiği gibi. 

tek üründe 100 doları geçme ceptelefonları felan riske girme , onun dışında sorun yaşamazsın 

ben kulaklık almak istiyorum gerçek fiyati 600 dolar  1e1 aynısı 89 dolar felan yorumları da çok iyi bi arada lazer alıcam 200mw 

5 alışverişimin 5 i de geldi 2-3 hafta sürüyor ve ptt nin sitesinden kargonun nerede oldugunu görebiliyorsun.

birde gift seçeneği mevcut , ürünleri sanki size hediyeymiş gibi de göndermelerini isteyebilirsiniz

gift olarak

track number lı 

track number sız 

3ünü de denedim geldi , fakat numara olmazsa gümrük ürüne el koyarsa (yada her hangibi biri ) ürünün size ait oldugunu kanıtlayamadıgınız gibi bir daha da sittin sene bulamazsınız  :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    napnapp
    napnapp's avatar
    Erkek

http://www.dealextreme.com/p/super-mini-bluetooth-2-0-adapter-dongle-vista-compatible-11866

bu iyimiş kredi kartı yokta bankadan havale yapsak olmuyomu

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    proxy
    proxy's avatar
    Erkek

mIzah bunu yazdı:

http://www.dealextreme.com/p/super-mini-bluetooth-2-0-adapter-dongle-vista-compatible-11866

ödeme sadece paypalla oluyor

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

sipariş vermek isterseniz paypalsız bana havale edebilirsiniz 

7/24 ödeme hizmetinizdeyim :)

http://tahribat.com/Forum-Paypal-Ve-Karta-Ihtiyaci-Olanlar-139991/

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BOZO
    BOZO's avatar
    Erkek

2 ay once bende alış veri yaptım paypay uızerinden bir telsis aldım 30 güne yakın geldi bir problem yok

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

1300$ dolar soktu.

sağolsun çinliler envai çeşit işlevsel ıvır zıvırım var şuan.

He is finding himself.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

BarisYigit bunu yazdı:

bende sorayım bir kaç.
    şimdi daha önce yapmadığım için bilgim yok.

atıyorum burdan 300dolarlık bi üründe alsam 10dolarlık üründe alsam sorunsuz gelir mi ?

300dolara ne kadar 10dolara ne kadar para öderim gümrükmüş kargoymuş başka ne varsa artık ?

gelmeme oranı nedir yani.

teşekkürler

bi kargo bedeli yok la :)

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

mIzah bunu yazdı:

Bende var şuan cillop gibi çalışıyor.Hem windows un kendi bluetooth zımbırtısıyla da uyumlu ek programa ihtiyaç yok.O kadar küçük ki kasanın arkasında nereye taktığımı unuttum :D

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
Toplam Hit: 6387 Toplam Mesaj: 31