Dedicated Server Alıcam Ama ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

Dedicated server almayı planlıyorum.Buraya knightonline pw server kurucam.(tamamen ticari amaçlı) ancak dedicated server nedir ne değildir tam olarak bilmiyorum bana yardımcı olucak birkaç link buraya veya özel mesaj ile yollarsanız çok makbule geçer (:

plus + olarak  Server'ımın +1500 kişi kaldırması için kiralayacağım server'ın özellikleri optimum ne olmalı ?

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek

tamamen ticari amaçlı ama dedicated server hakkında bişe bilmiyosun enteresan

tahribat.com a can feda
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    Daha önceden server açmıştım ancak kullanıcı sayısı 50yi geçmiyordu.Şimdilerde kullanıcı sayısı arttı evde kurmamla 50 kişiyi bulunca pc gidiyor haliyle kaldıramıyor.İşi büyütmek istiyorum. istediğim dedicated nedir nasıl kullanır bide ek teki soru (:

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ercag
    ercag's avatar
    Erkek
    knightonline pw server kurucam diyorsun...
    bugları fixleyebilecekmisin?
    dupe yi fixleyebilecekmisin?
    tbl editi kaldırabilecekmisin?
    şuanki usko versiyonuna getirebilecekmisin?(ki getiremiceksin ozaman dupe ve buglar yüzünden o serverde kimse durmuyacak)

Profesyonel Satış Pazarlamacı - Lojistisyen
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

Tahribat ko konusu sevmiyor ama 1299versiyonda olucak server. Dupe 'yi usko engelleyememiş benmi engelleyim ortalama bütün bugları fixlerim (1 aylık fix yapıcam zaten) (:. zaten oyunda çok bug kalmadı ben yapmasamda yapanlar paylaşıyor kodları (: asıl sorunuma dönsek (:

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

Ben sana ko pw için soleyem  www.msunucu.com dan kirala derim  http://www.msunucu.com/kiralik_sunucu_dedicated.asp

sistem ozellikleri pw için=

Sınırsız Aylık Trafik
    %99,5 UpTime Garantisi
    Intel Core2 Dou 2.2GHz
    80 GB HDD Sata2 8 MB
    1GB DDR2  Ram

bence uygundur

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

birde farkettim intel amd'den hep 20 dollar daha pahalı bunun nedeni ne ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek
    Bence çünki intel amb den bana gore daha kalitelii hep reklamlarda intel falan goruyoruz kalite farkı var benim hep pc intel bi internet cafeye gittikmi genellikle benim gittiklerim intel oluyo cogu forumdaki arkadaslarımızın intnteldir bence.

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek

http://www.r10.net/dedicated-co-location/

burdan bak.Kaliteli bi firma seç.Dosyalarda sorun cıkmasın istiosan minimum 2 gb ram taktır. 1500 user için sağlam bant lazım. Yurt içi hizmet sağlayan firmalar çok canını sıkar. Fazla tuzlu gelebilir. Yurt dışından al diyecem ama lag sorunu olabilir belki.

Bu arada 1k+ user yapabilceğinden eminmisin  

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HighNitro
    HighNitro's avatar
    Erkek
    www.vit.com.tr ye bak derim.. bizzat adamların alt katından datacenter :)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pic_Boy
    Pic_Boy's avatar
    Erkek
    o diilde turkiyede olmasi lag acisindan iyimi olur yoksa yurt disinda olmasi bu oyun icin farketmez mi ... ? ona gore sana bisey cikartalim ...

Akıllılar dövüşmeden önce kazanırlar, cahiller kazanmak için dövüşürler.
Toplam Hit: 3559 Toplam Mesaj: 17