folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Değişen Tbt #2

Değişen Tbt #2

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek
    egalix bunu yazdı:
    -----------------------------
    DarkFall bunu yazdı:

tahribatta bu geyik ortamı olmasa emin olun çoğu kişi haftada bir yada 2 bakar. tbt nin seviyeli bu geyik anlayışı yüzünden hit ve bağımlığılı artmakta.

ama şundan bende şikayetçiyim ki bunun dozu bazen aşırı kaçıyor. tadında bırakmak lazım.

birde bilişim teknoloji ye ağırlık vermeliyiz.

yahu eskiden %100 bili$im sitesi miydi? degil.
    yine geyik vardi ama seviyeli, tatli bi hava icerisinde vardi.
    sorunlar dile getiriliyor da, cozum yollarindan bahsedilmiyor pek. neden boyle oldu sizce? bi cok eski uyeyi tbt'de goremiyorum(topluca nick mi degi$tirdiler?) hadi ya$ kemale eriyor fazla takilamiyorlar neyse de bo$ vakti olanlari bile goremiyorum. en basitinden ir2 siteden ayrildi.. eski sevilen uyelerin yerini comezler aldi sanirim ;P

Abi ir2 zaten tahribat ile özdeşleşmiş bir adam :) Eski üyeler bu ortama girmek istemiyor olabilir. Neyse. Bu günden itibaren birşeyler yapmaya başlıyoruz herhalde..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı:
    Kreyzi bunu yazdı:

beyaz tahribat dashaq bkz : http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?highlight=beyaz%20tahribat&folderid=35965

bence eskiyi özleyen yada bu aşırı geyik ortamından sıkılan bunu '/// Eski Tahribatı Geri İstiyoruz!!!' imzasına eklesin tabi izin verirsen  

ne demek :) isteyen eklesin ..

bende ekledim, bunun yüzünden banlanmayalım :P bu konunun nasıl silinmediğine de hayretlerdeyim.

bide şöyle bişey var bi konu açılıyo başlıyolar:  aha banlandı,   şimdi banlanır,  ban geldi ban gitti :D konu mantıklı olsa bile o mantığı anlayamadan hemen konuyu kirletiyolar, banlanacak kan damarda durmaz, yani niye kasıyolar bukadar anlamış değilim.

///______________
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaNNi
    CaNNi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

dünya değişiyor 

tbt de değişsin çok görmeyin /:

sitem hep âşinâlardan gelir bîgâneden gelmez!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

baron_27 bunu yazdı:

bende ekledim, bunun yüzünden banlanmayalım :P bu konunun nasıl silinmediğine de hayretlerdeyim.

bide şöyle bişey var bi konu açılıyo başlıyolar:  aha banlandı,   şimdi banlanır,  ban geldi ban gitti :D konu mantıklı olsa bile o mantığı anlayamadan hemen konuyu kirletiyolar, banlanacak kan damarda durmaz, yani niye kasıyolar bukadar anlamış değilim.

yok tanıyorum yetkilileirn bir kısmını o kadrda faşist adamlar değil :) Demokratik haklara her zaman saygı duyulmuştur bu sitede.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyramiD
    PyramiD's avatar
    Erkek
    Geyik ruhun gıdasıdır.

Merhabaaaaa
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

doğru diyor adam.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek
    Ben zamanında üye alımınıda aylarca beklemiş sürekli tahribatı takip eden biri olarak harbiden sıkılmaya başladım. Ben buraya girdiğimde bilmediğim bişey öğrenirdim hiçbir sitede olmayan yazılar, arıza herifler burda vardı. Sigara kutularından ev yapanlar, yumurtanın içine işeyenler, sis bombası,patates bombası yapanlar. Şimdi hiçbiri yok. eğlenceside yok. Kefalet kaliteli üye getirmiyor. Bence üye alımı açılıp ondan sonra bir  temizliğe başlanması lazım.

WELCOME TO THE INTERNET! -The men are men. -The women are usually men. -15 year old girls are FBI agents.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniphacker
    sniphacker's avatar
    Erkek

---

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek
    Beyler bir yerden başlayalım o zaman ... İlk olarak öğrenme amaçlı projeler olabilir. Bu arada Felsefe ve tarih hakkındada tartışabiliriz mesela  ... Yapalım birşeyler
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HighNitro
    HighNitro's avatar
    Erkek

VBDream bunu yazdı:
    Beyler bir yerden başlayalım o zaman ... İlk olarak öğrenme amaçlı projeler olabilir. Bu arada Felsefe ve tarih hakkındada tartışabiliriz mesela  ... Yapalım birşeyler

malum okullar tatile girdi, proje konuları 3-5 gün sonra başlar hocam :)  

Toplam Hit: 10057 Toplam Mesaj: 72