Delhpi Yonja

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Git Object Pascal ogren sonrada Delphiye gec...sonra istedigin siteye otomatik giris icin program kodlarsin...boyle birsey istemenin sana hicbir faydasi olmaz...ha sen kodlamaya calisirsin yapamazsin yardim ederiz ama boyle olmaz ...senin icin.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Imba
    Imba's avatar
    Erkek
    Bak sana yardım ediyim google da ac tools diye arat bu bir macro programıdır konuşuurmuş gibi macro kodlarsın a help i bi kere oku sırayla setactive windows dan yonja olan ie yi sora mousunu login in stüne getir ctrl m ye bas kooridnat gelir ac tools a dön mosue commadns den doubleclick i se koordinatları yaz hemen alttaki kutuyada aynısını yaz sora sayfaya sana davetiyelerin geldii davetiyemi bilmiyorum nese işte orda cevapla seçeninin kodunu ve koordinatını al aynı butondan 2. davetiyede ki koorinatına baq aradaki y farkı(x,y kooordinat düzelmi) ile bundan 10 20 tane yaz bi sayadafa ka tane davetiye varsa sırayla bassın sora sayfanın her hangi bi yerindeki rengi kontrol ettir eğer cvp sayfası için belirlediin renkse cvp yazıp yolla butonun koordinatlarına baksın şimdilik bişe annayamabilirsin ama ac tools un kendi help ini okursan yazdıklarımı hem annarsın hemde geliştirirsin

Kibar ve sertimdir, çok iyi dans ve ısrar ederim..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Lan alpın tam ben yazıyım dıye mesajları okuyodum sen yazmıssın... Allah senı bıldıgı gıbı yapsın...

Hocam bı de olmadı sen "ghost mouse" dıye arat google dan... bır de opera denen browserı download et (www.opera.com) opera nın wand ı ıle anında logın olursun...

Yok benım kafam calısır bıraz ugrasırım dıyor isen ısını opera + Denyo Launch ıle bıle gorebılırsın...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    alpin, Musket sağolun. :D
    ac tools la şimdi reklamlara clicklemek için makro hazırlıyom. :D
    sadece döngüyü eklemek kaldı. gizliweb den bağlancak daa ne istiyim :D
    Bi tane bilg. i bütün gün açık bıraktım mı tamam.

vatandaşa kafam girsin!..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DuPi
    DuPi's avatar
    Erkek
    forma bir tidhttp1 companenti at gerekn kodlar zaten companentte var :D tabi anlarsan

Ne zaman birşey öğrenmek istesem, Birden Vaktim Kalmıyor ?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSH
    SSH's avatar
    Erkek
    abüü bitane web browser koyacan formuna
    bitane buton koy :)
    butona tıklatttt
    WebBrowser1.Navigate('www.yonja.com');
    yazzz olsun bitsin yav :D

sırıtma la.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuncaxxz
    tuncaxxz's avatar
    Erkek
    la otomatik giriş yapmak istemiş herif
    ama artık sigtir et nabucak bu saatten sona
    bu zmana kadar bi tane kız bulup atlamıştır bile herif
    sen uyu böle konu hortlat millet malı götürsün :D

punto cero
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiLoZoF
    FiLoZoF's avatar
    Erkek
    geçenlerde bir topic açılmıştı programlama bilen müritler diye.. O kadar kişi yazmıştı ki şaşırdım valla, yanılmıyorsam çoğuda delphiciydi.. Ama şimdi piyasada yok kimse :)
    --------------------------

hocam ayıp ediyon bende vb ci arıyodum ama bana ekran kartım yandı dedi onca vb ci arasından bi kişi çıkıpta yardım etmedi baştada sen. Şimdi burda atlıyon delphici yok diye önce kendine bak sonra delphicilere laf at.

arkadaşın sorununa gelince.

Arkadaşım yukarda bazı abilerim kardeşlerim sölemiş armut piş ağzıma düş misali yapmayın şu işi ya kendin yap yada bas parayı yaptır bu iş öle aşşalayamazsın.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    ya hoca adını b ulcan mesela username yazıcaksın login.php dosyasına giden neyse falan flan bi ton iş.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Emrow
    Emrow's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Username ve password kutucuklarının name değerlerini bulman lazım.Bide şöyle
    bir olay var.Mesela bul tüm bilgileri site eğer başka siteden
    müdahaleye yasak koymuşsa hiçbirşey yapamazsın.
Toplam Hit: 7055 Toplam Mesaj: 31