folder Tahribat.com Forumları
linefolder Delphi - Pascal
linefolder Delphi Öğrenim Videosu 1

Delphi Öğrenim Videosu 1

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CLK-J35
    CLK-J35's avatar
    Erkek

sağolasın zumsuğum..

Eve bir gideyim indireyim...

CeLeKatireJeotuzbeş
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek
    bu benim için bir altın bilezik daha olucak saol

tahribat.com a can feda
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

:) siz saolasın devamı gelir yine mesaj şeklinde buraya koyarım.Aslında ilk başta konu açıp altına mesaj atsaymışım orayı editler editler verirdim.Ama neyse biraz zahmet olsada burdan mesaj şeklinde veriirm.

Neden hala 1 derseniz seviyeye göre yani bunlar basit seviyede ondan 1 dedim.Şu componentleri öğrenmeye çalışıyorum 5-10 tanesini öğreneyim kullanım videosu çekicem.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VatanisTurK
    VatanisTurK's avatar
    Erkek
    aga bana vbci azım yaf acilen eklesenıze msne ayrıca zumsuk sagol re!$ the-bywolf@hotmail.com tüm tahrıbatlı vbcileri beqlerım bilgiye açııııımmmm :D

Devlet-i Osman-i Ali"de terfi"i temayuzilim irfan-i ile olmaz ya olacak kuvvetli iltimas ya olacak medeni haz ya da olacak delikle temas. ---- Millet Kadınla ilgili konu acıyor biz açınca siliniyor alın url:moderatör silmeye alısık onca konu oluyor kadınlarla ilgili küfürler yazılıyor bız acınca anlaşılmadan sılınıyor örnegın su url"deki söz http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?highlight=S%F6zler&folderid=42998 amı olanın ımanı olmaz sözü kim için söylenmiş söylesenize amk hadi ? benım konuma gelip öyle böyle demesini bılyordunuz ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    hocam vb aspye benziyor dimi?Çünkü asp ve vb de dim tarzı dğeşiken atama oalyı gördüm.Ancak delphiyi seviyorum ben bide wamp post, get olaylarında arza çıkartmasa phpde kasıcam.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twister_89
    twister_89's avatar
    Erkek
    ellerine sağlık kardeş saolasın .çok makbule geçtin.:d
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VatanisTurK
    VatanisTurK's avatar
    Erkek

gencprens bunu yazdı:
    -----------------------------
    saol en azından videosuna bakalım valla şu delphiye başlayamaya korkuyorum :D
    -----------------------------

aga qorqma ndn dersen bedne vbden gorguyordum 1 hafta oLdu baslayalı sımdı hesab makınesı felan yazıyom iş ıstemeq + yardımcı e-b00q + sureqlı deneme yanıLma yöntemi garde$  

Devlet-i Osman-i Ali"de terfi"i temayuzilim irfan-i ile olmaz ya olacak kuvvetli iltimas ya olacak medeni haz ya da olacak delikle temas. ---- Millet Kadınla ilgili konu acıyor biz açınca siliniyor alın url:moderatör silmeye alısık onca konu oluyor kadınlarla ilgili küfürler yazılıyor bız acınca anlaşılmadan sılınıyor örnegın su url"deki söz http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?highlight=S%F6zler&folderid=42998 amı olanın ımanı olmaz sözü kim için söylenmiş söylesenize amk hadi ? benım konuma gelip öyle böyle demesini bılyordunuz ?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    candas_seven
    candas_seven's avatar
    Erkek
    paylasımın için tesekkürler delphiye baslıyalım:)
Toplam Hit: 4581 Toplam Mesaj: 19