folder Tahribat.com Forumları
linefolder Delphi - Pascal
linefolder Delphi Yardım Eden Altın Bulsun : )))

Delphi Yardım Eden Altın Bulsun : )))

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    selam arkadşalar bi ödev varda basit bişey lazım bana yardım edebilecek varmı ben delphi hiç bilmiom ona göre yazıverecek warsa m.olurum kısa bişey lazım :D:D veya adres falan verebilecek..

istenilenler bunlar :

- Veri Tabanı Kullanılacak
    - Birden Fazla Listeleme olucak ( isim , soy isim , adres , tel , sehir)
    - Bunların Hepsi Rapor Halinde Verilecek..

hadi gözünüzü sevim yardım :D

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    sorci hoca senden bunu beklemezdim :))) Yaaf kim yazar ki şimdi,haa amator birini bulsan,kendini geliştir diye yaz deseydin olurdu..

Tavsiyem örnek kodları al üstünde değişiklik yap

www.planet-source-code.com dan bul öyle bir program :)) sonra değiştir birkaç yeri al sana bitti :)

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Erkek
    la yardım için birisi hatır için yazar küçük bişey lazım çok profesyonel değil.. hiç mi yok m.q bi tane yardım etcek adam :D bilmediğim şeyi nasıl yaparım..

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Erkek
    ne diye arıcaz m.q :D onuda söylede tam olsun

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    telephone book :D ne bileyim ,database yaz anahtar kelimeler seç,programın şekli şemalini bilen sensin.Mesela telefon defteri ve databasli olacak

o zaman aramada "telephone book datadabe" diye arat

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Erkek
    yok m.q :D aramada bile çıkmıyor hiçmi delphici yok lan aramzıda :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ILKER06
    ILKER06's avatar
    Erkek
    hocam bana msn nınız yollayın yardımcı olmaya calısayım sıze

Hayattaki en güzel şeyler : Ya kanun dışı, ya ahlak dışı ya da şişmanlatıcıdır.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Erkek
    sayılır ama ben buldum bi tane abi yardım ediveriyor sağolsun.. sanada tşk ederim hacı :DD:D ilazım olur dursun bi yerde

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alikadir
    alikadir's avatar
    Erkek
    len ilker senmi yardım ediyon telefon sapığına ben senin yerine olsam yaşarhocanın msn adresini verirdim direk kaynağa yönlendir :D

..:: AKLININ SINIRLARINI ZORLAMAYAN BAŞARILI OLAMAZ.. einstein ::..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviOnlineTeaM
    MaviOnlineTeaM's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Yazdığım programı http://erdizayn.com/SCPsetup.rar adresinden çekebilirsin kurulum sırasında verdiği kısayol geçerli değil programı d: ye kuruyor hdd en az 2 parça deilse kurmayı unut ayrıca zipinden çıkarıp bir klasöre koymadan setupı çalışmaz programda kısıtlama yok açılış şifresi 44 her tür arama ve sınırsız kayıtı şifreli tutma özelliği var sanırım işini görür bir ara yazmıştım

BEŞİKTAŞ bir gerilla"nın hayata itirazıdır, Susarsa ÇATIŞMA, Konuşursa SAVAŞ, Yazarsa DESTAN, Severse DEVRİM olur..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    hocam arkadaş sanırım kodları arıyor,hazır programı değil,yinede sağol,diğer arkadaşlar faydalanır

Toplam Hit: 3724 Toplam Mesaj: 12