folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Denyo Launch İçin Bi Bakarmısınız?Yardım İstemiyorum Soru Sorucam?

Denyo Launch İçin Bi Bakarmısınız?Yardım İstemiyorum Soru Sorucam?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    güzel kardeşim bak sana cok güzel anlatacağım cok güzel konusacağım seninle
    sevgili kardeşim.öncelikler antiviruslerin her öttüğü zımbırtı virüs deildir.Piyasadaki bircok antivirus hacktool ları (hack aracı olur:) virus olarak tanımlar.istersen sana kaspersky logunu koyim.denyo için ne der ''hacktool flooder denyo'' şimdi güzel kardeşim buradaki flooderın manasını bir araştır emi :)
    sözün özü denyo bir hacktool olduğu için antivirusun ötüyor.
    Güzel günler senin olsun
    Esen kal..
    Selamletle.. (burda gül var)

Amphetamine Logic.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    sende virüs programını kapatıp indir öyle kullan :D

ben kullanıyom olsa bana şimdiye kadar olurdu :D

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSH
    SSH's avatar
    Erkek
    avast sıçsın bokuyla oynasın yiğen :) flooderın kralına trojan yada worm diyo zuhauahsuudas

sırıtma la.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Problemli
    kuvvet
    kuvvet's avatar
    Erkek
    la tam uzaylı a.q :D bilmiyonmu niye virüs gösterdini :)

forum iicye uçuyo tahri key nerdesin :(

Bozamaz Aramızı Yarasa
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kroo
    kroo's avatar
    Erkek
    o deil de denyo donuo o zaman ne yapcaz ?

bu dünyada da öbür dünyada da yanmanın yolu plajdan geçer
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek
    Denyo bendede donuyo,o zmn aynen şunu yapcan ctrl+alt+delete ordan işleme git ve işlem ağacı sonu :D olmadımı?at reseti :D

:)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uzaylioglan
    uzaylioglan's avatar
    Erkek
    Bende biliyorum anrivürüslerin her öttürdüğü vürüs vs. deilidir.Program yazılırken trojen vs özel kodları kunlanılmış olup bundan dolayı ötebilir av ler , kalkıp ögretme zahmetinde bulunmayın.Tamhacker kardeş senin yazdıklarımı okuma problemin varsa benim sana yapacagım bişi yok.Ben programın içinde trojen vs...dedim program trojen demedim, ilkokulda okuyon sanırım...Ayrca beni şüphe eden diğer denyolarda ötmemesine rahmen bunda ötmesi.O yüzden kunlanmam ben onu, denyo4 ü kunlanıyorum ama.

Bu arada kara kulemi atakulemi arkadasta gecenki muhabbetten eziklik kalmışki lafa atlamış yine zaten bu sitede farkettim ki bikaç bebenin g*tü havada aralarında zumsuk ertan gibi arkadaslar allahtan varki seviyeyi korunuyu, neyse kule sana abi tavsiyesi bak git sütünü iç sonrada öss ye calış bakim naş naş.ha bu edebini yolda sokkakta yapma abilerinden çok dayak yersin..

Ayrıca da şunu diyecem internettiki her program yazana güvenmeyim derim.Bu tür şeylere özellikle lamerler konuyo hemen.Buna en iyi örnek pro gurubu olsa gerek ama onlarda mallık yaptı kendilerini deşifre ettiler zaten daha programlarını indiren yok.Kendilerini iyi saklayanlarda hayla mevcuttur ona göre kollanın...eywallah hepinize.

Bu arada bütün g*tu kalkmış lise bebelerinin fenerist07 abilerini örnek almasını rica ederim..eywallah..

"Böle kendini bişi sanan daha ağzından emziği düşmeden boş laf yapıp kendini göstermeye çalışann bebelere çok sinirlenirim, başkalarını kırdıysam affola..sözüm sadece bi kaç kişiyedir.."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    student
    student's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    denyoya virüs diyen harbi denyodur

bende de avast var , güncelleyip özellikle verilen linkten tekrar indirip tarattım , hiç bir uyarı vermedi , programı da kurdum , ya arkadaşın anti virüs programı denyo biraz ya da arkadaş ... ( bende ki de arkadaşın virüs programından olduğuna göre ve bende denyoluk yapmadığına göre ,
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    student
    student's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    flood için özür,
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    lem mal denyo 4 uyarı yapıyo antivürüs herkesde yapıyo bendede yapıyo her atramada antivürüs siliyo ben yüklüyom bu tarz programlarda trojen çıkması doğaldır. Sen tüh ile adam döve bilirmisin dövemezsin sopa lazım dimi onun gibi :))

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 2007 Toplam Mesaj: 21