folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Derdime Çare Arıyorum ...

Derdime Çare Arıyorum ...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byeren
    byeren's avatar
    Erkek

S.a mürid kardeşlerim sizlere bir sıkıntımdan söz etmek istiyorum ve hemen konuya giriyorum

Bazen oluyorki insanlardan sıkılıyorum hepsinin çıkarçı olduklarını (istisnalar hariç tabi) gördükçe dahada bi kötü gözle bakıyorum onlara

Bazen diyorum kendi kendime

tek takılmak en iyisi ya hani american filmlerinde olur ya tek takılan bi kahraman vardır ne bilim bazen kendimi öyle hissediyorum

Kendi başıma bir şeyler yapacagımına inanıyorum ki yapıyorumda Ama işte canımı sıkan insanların iki yüzlülüğü vs vs

Hayat dolu bi insanım türümün son örnegi diyebilirim yani abarmıyorum yerimde olmak isteyen o kadar insan varki görmeniz gerek

Ortama uçar tekme ile dalarım : ) kızlarla aram on numaradır : | herkes imrenir böyle nasil konuşuyorsun fln diyerek laf ararlar :D yani kısaca cok popüler bir insanım

fakat herzaman insanlara davranışım bir olmuyor bazen içine kapanık bir insana dönüşüyorum bzen gülüyor gibi yapıp geçiştiriyorum bilmiyorum bende ki sorunun tam olarak ne oldugunu

birde insanları cok sahiplenirim ve cokta sadık bir insanımdır ... karşımdakindede aynı şeyleri göremeyince bir anda silip atiyorum her ne oluyorsa

ve şunu tecrübelerime dayanarak söylüyorumki cok fazla arkadasın olmayacak en fazla 1 bilmiyorum sizin düşünceleriniz nelerdir ...

asdasdsa
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek

byeren bunu yazdı:
    -----------------------------

....Bazen diyorum kendi kendime

tek takılmak en iyisi ya hani american filmlerinde olur ya tek takılan bi kahraman vardır ne bilim bazen kendimi öyle hissediyorum

Kendi başıma bir şeyler yapacagımına inanıyorum ki yapıyorumda Ama işte canımı sıkan insanların iki yüzlülüğü vs vs

.. türümün son örnegi diyebilirim ...

birde insanları cok sahiplenirim ve cokta sadık bir insanımdır ... karşımdakindede aynı şeyleri göremeyince bir anda silip atiyorum her ne oluyorsa

....

bu sozlerının aynısı bende de var desem hocam :|

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    lisemi hocam

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byeren
    byeren's avatar
    Erkek

piratekadir bunu yazdı:

byeren bunu yazdı:

....Bazen diyorum kendi kendime

.. türümün son örnegi diyebilirim ...

....

bu sozlerının aynısı bende de var desem hocam :|

Dogrudur hocam birde çok cabuk belli ederim insanlara sırt döndüğümü sildiğimi hep uzak durmaya çalışırım hepsinin ardından bir cigara yakıp atiyorum ve ayak topuklarımla eziyorum

asdasdsa
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    3Dxsolid
    3Dxsolid's avatar
    Erkek

hocam bende de aybı durum var diyerek ambiansı bozmak istemem ... insanlardan daha doğrusu haşır neşir olduğun insanlardan biraz uzak kalmayı dene birbirinizi özleyin bişeyiniz kalmaz..

dit : papaz her gün pilav ymezmiş..

Hayırlısı...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek

Mx0TBT bunu yazdı:
    lisemi hocam

ne liseymiş bi sakız oldu ağıza. Liseyse lise adam derdini anlatmış bişeyler yazmış verdiğin cevaba bak. ak sanki hiç biriniz okumadı lisede.

since 2005 // tbt
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byeren
    byeren's avatar
    Erkek

3Dxsolid bunu yazdı:

hocam bende de aybı durum var diyerek ambiansı bozmak istemem ... insanlardan daha doğrusu haşır neşir olduğun insanlardan biraz uzak kalmayı dene birbirinizi özleyin bişeyiniz kalmaz..

dit : papaz her gün pilav ymezmiş..

haklısın hocam öyle yapıyorum şuan yani o moddayım hepsinin üzerinden elimi ayağımı çektip yani ne halleri varsa görsünler diyorum tek takılıyorum tek geziyorum

sogudum hocam cidden cok sogudum...

asdasdsa
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

yapma hajı kendini bi bok zannetme insanlarla diologunu bozma tek kalmayı istemen ilerde sorunlar yaşatacaktır yalnızlık yok bildigin gibi degil ;)

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    3Dxsolid
    3Dxsolid's avatar
    Erkek

sen insanlardan soğudun ben de sevgiden ... dua et sevdiğinden ayrılmamışsın o daha kötü inan ....

Hayırlısı...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek

Parayi Sevmem Para ile Fazla işim Olmaz Vede Bir Prensibim Vardır Çevremi Paraya Alıştırmamak Eger Paraya Alışırırsan Çevren Hep Çıkar Gözü ile Bakar Arkadaşlarımla Çevremle Para Konularında Duruma Göre Yere Göre Davranırım Parayi Harcamayı Yeri Geldimi Vermeyi Yeri Geldimi Vermemeyi İyi Bildigim için Çevremdekileri Çıkarcı Yada Para için Arkadaşım Dostum Bilmem Ne düşünmem Bence Öyle Yap Cok Güzel Bi Taktik Cocuklugumdan Beri Böyleyim ..

Hayallerinizi Sadece Biz Gerçekleştiririz.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byeren
    byeren's avatar
    Erkek

Cia bunu yazdı:

yapma hajı kendini bi bok zannetme insanlarla diologunu bozma tek kalmayı istemen ilerde sorunlar yaşatacaktır yalnızlık yok bildigin gibi degil ;)

Hocam mesele herşeyi kabullenmek değil mesele adam gibi adam insanlarla gezmek ki mesele sadık olmaktır

asdasdsa
Toplam Hit: 3269 Toplam Mesaj: 27