Derin Konular

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    degree
    degree's avatar
    Erkek

selam ben siteye üye olalı fazla olmadı gecen gun bi konu açmak istedim konu 'derin konular' başlığına uyuyordu ama yazdım gonder dedım henuz derın konular yazamazsınız dıye bı uyarı geldı bunun nedenını öğrenmek istiyorum ? yeni üye olanlar 'çömez' olarak geçiyor farkındayım peki çömez demek 3,5 yaşındaki çocuk anlamındamı :S

bunu açıklarsanız sevinirim  

...Düşmanın yoksa iyilik yap... Söz Ola Kese Savaşı Söz Ola Kestire Başı
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    3.5 yaşında olmakla ne ilgisi var onu anlamadım?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    degree
    degree's avatar
    Erkek
    henuz derın konularda yazamazsın dıye bı uyarı geldı .

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

çömezlikle alakası yok pek :W

normal üye olupta açamayanlar var :W

hem kaç yıllık üyeler hata yapıyor, bırakta yeni üyelere "çabuk öğrenmeleri" amaçlı kısıtlamalar getirilsin :W

not: amacım eski - yeni olayına girmek değildir :W

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    doğrudur. bazı konularda yeterli bulmamış bu senin şahsınla değil tahribat üyeliğinle alakalı bir durum üzülcek birşey yok.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    atat
    atat's avatar
    Erkek
    sanırım biraz tahribat.com un felsefesini kavramalısınız. Bak ben kaç senelik üyeyim daha tam olarak bu felsefeyi kavrayamadım. Derin konular muhabbetine gelince. Sizinde dediğiniz gibi derin konular. Burada bir şeyler paylaşmak için önce burada kendinizi ispatlamalı az da olsa tarikat felsefesini kavrayıp çömezlikten kurtulmalısınız. Ancak o zaman derin konularda söyleyecek bir sözünüz olur. Her önüne gelen derin konularla muhatap olamaz. Adı üstünde işte derin mevzu bunlar arkadaşım...

eski bir dost mu aradınız?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek

çömez demek kardeş demek çömez demek bizden demek  çömez demek biz demek hepimiz  çömeziz:|  şaka bi yana sebebini  bilmiyorum ama her türlü sorun için  destek tahribata mail atabilirsin  buraya konu acmana gerek yoktu

mesala bu konuyu acmanda bi çömezlikti bence 

kontra bisiklet
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    degree
    degree's avatar
    Erkek
    normal üyeler hangi konuda hata yapıyorlar konunun derın konu olup olmadığındamı mesela biraz önce okudum adam fıkrayı derin konulara yazmış we resman geyiğe dönmüş yanı üyeler bunun farkındamı deıl demek ıstıyosun konunun başlığını bulmaktamı zorlanıyorlar :S

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek
    çözem sanıyorum ki toy yani yeni öğrenen manasında gerek forum kuralları gerek ortamda takılması gereken adabı ayrıca çömez olmayıp da derin konuda konu açamayan müritler de var sanıyorum belli bi post üstünde olman gerekiyor derin konuya açmak için
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickneyime
    nickneyime's avatar
    Erkek
    işte bu konuyu açmış olman bile derin konulara konu açamamanı destekler nitelikte, eğer bilseydin bu konuyu açmazdın, yeni kayıt olanlar genellikle bunları bilmedikleri için orda çöm yazıyo, tahribat felsefesini kavraman lazım, işte o da hemen çöm sıfatının kalktıgı gibi öğrenilen,kavranılan bişey değil, kısaca bu konuyu açarak yazılan sistemin ne kadar dogru ne da kadar mantıklı işlediğini ortaya koyuyosun , daha da dicek bişey yok bence 

bunch of idiots around me, yes everywhere.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ToRuN
    ToRuN's avatar
    Erkek
    kardeş heran bi uyarı daha alabilirsin : )
Toplam Hit: 4632 Toplam Mesaj: 23