folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Dersaneden Gelen Smsler Nasıl Engellenir?

Dersaneden Gelen Smsler Nasıl Engellenir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hezarfen
    hezarfen's avatar
    Erkek
    hocam numaraları değiştirmek en iyisi... arkadaş kendi numarasını vermiş gitmeyince telefon ediyolar oğlunuz gelmedi diye "bilgim dahilinde" diyo bitiyo:D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ricin
    ricin's avatar
    Erkek

yaş kaç bilmiyorum ama eğer rehperlik hocan erkekse kafaya almaya bak bayan'sa anlaşma yapmaya bak ancak öyle yırtarsın yada bir açıklarını bul :D

üniversite öğrencilerine devre tasarımı yapılır...! tekdag-elektronik.blogspot.com/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mont-blanc
    mont-blanc's avatar
    Erkek

Kendi uyguldığım taktiği söyleyeyim;

Sınıf listesini al, fotokopisini çektir. Birisini bilgisayar ortamında numaranı değiştir, sınıftan birkaç kıl olduğun, zottirik göze batan adamlarınkini de değiştir. Eğer iş ortaya çıkar farkederlerse göze batanların hepsinde veya birininüstünde kalacaktır ihale..

sonra bilgisayardan çıkar onu koy aynı yere.. 2-3 hafta gider öyle..

yıkılma sakın !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mythbusters
    Mythbusters's avatar
    Erkek

kardeşler sorun benim değil bazı gençlerin bizim dersane cağımız mı kaldı a.q yaş kaç oldu bende nasihat etim gidin die ama dinemiolar yaw işte ondan sordum eywallah yinede saolun

soralım öğrenelim, öğrenelim soralım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    derhaneye giderek ve gereken öğrencilik görevini yaparak engelleyebilirsin.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TitanGolem
    TitanGolem's avatar
    Erkek
    Eger hat türkcell se mesaj almak istemediğin numaraları yazıp 2780 e gönderiyosun diye biliyorum.bi dene istersen
Toplam Hit: 4585 Toplam Mesaj: 17