folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Desteğinize İhtiyacım VAR

Desteğinize İhtiyacım VAR

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    klamp
    klamp's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

hocam siteni baştanda yazarım ama , 15 seneden beri müridsin bir kere adına rastlamadım.

Hocam ben çok eskiden başladım sonrasında zorunlu olarak aile baskısı ile bırakılmak zorunda kaldı malesef...

Tamamen doğal kendi hasatımız olan Zeytin ve Zeytinyağı satılır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

Siteye girince bir Karşıyakalı olarak göztepe resmi web sitesine girmiş gibi hisettim kendimi hemen kapattım :)) Şaka bir yana site tasarım olarak 2010-2013 yıllarını andırıyor hocam. Css, js falan biraz üzerinde çalış özellikle renkler ve sadelik konusuna özen göster. Sliderdaki resimleride sanırım paintten yaptın pikselleri görebiliyorum.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    klamp
    klamp's avatar
    Erkek
    e2 bunu yazdı

Siteye girince bir Karşıyakalı olarak göztepe resmi web sitesine girmiş gibi hisettim kendimi hemen kapattım :)) Şaka bir yana site tasarım olarak 2010-2013 yıllarını andırıyor hocam. Css, js falan biraz üzerinde çalış özellikle renkler ve sadelik konusuna özen göster. Sliderdaki resimleride sanırım paintten yaptın pikselleri görebiliyorum.

:D hocam ben de karşıyaka taraftarıyım aksine :) ama nerde o eski maçlar...

slider'dakiler canva sitesinden yaptım , peki konsept olarak nasıl buldunuz ve script olarak tamamen değişmeli mi?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatX
    fatX's avatar
    Erkek

Tasarım da senin gibi 15 senelik duruyor

Altan naptın oğlum :|
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    klamp
    klamp's avatar
    Erkek
    fatX bunu yazdı

Tasarım da senin gibi 15 senelik duruyor

bu iyidi hocam :))

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Renklerin değişmesi lazım. Özellikle ilana girince sağdaki butonların kırmızısı çok rahatsız etti. Bir de ilk sayfada "hemen sende kirala" de ayrı olacak "hemen sen de kirala".

Bir de hangi evrende yaşıyorsun iyi geceler demen gereken vakitte iyi günler diye konu açmışsın.

DarkSkull tarafından 12/Nis/20 03:53 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    klamp
    klamp's avatar
    Erkek
    DarkSkull bunu yazdı

Renklerin değişmesi lazım. Özellikle ilana girince sağdaki butonların kırmızısı çok rahatsız etti. Bir de ilk sayfada "hemen sende kirala" de ayrı olacak "hemen sen de kirala".

Bir de hangi evrende yaşıyorsun iyi geceler demen gereken vakitte iyi günler diye konu açmışsın.

Teşekkür ederim değerli yorumunuz için

Açıkçası o renkleri logo ile uyumlu olsun diye yapmıştım nasıl bir renk olsa gider siteye var mıdır bir öneriniz?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Logo o renk olarak kalabilir ama sitenin içindeki sarı, kırmızıları kaldırman gerek. İlk aşamada sarı, kırmızı olan yerleri ilan başlığındaki griden yapsan daha iyi olur bence. Sonraki aşamada tasarımcı biri el atabilir. İlan listelenen yerin başlığındaki kırmızı o kadar rahatsız etmiyor ama her sayfanın el altındaki sağlı sollu sarı-kırmızı ile ilan içindeki butonlar çok göze batıyor. Sadece bu ikisini acilen değiştirmen gerek.

DarkSkull tarafından 12/Nis/20 04:02 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    klamp
    klamp's avatar
    Erkek
    DarkSkull bunu yazdı

Logo o renk olarak kalabilir ama sitenin içindeki sarı, kırmızıları kaldırman gerek. İlk aşamada sarı, kırmızı olan yerleri ilan başlığındaki griden yapsan daha iyi olur bence. Sonraki aşamada tasarımcı biri el atabilir. İlan listelenen yerin başlığındaki kırmızı o kadar rahatsız etmiyor ama her sayfanın el altındaki sağlı sollu sarı-kırmızı ile ilan içindeki butonlar çok göze batıyor. Sadece bu ikisini acilen değiştirmen gerek.

Teşekkür ederim hocam tekrardan yorumunuz için, tasarımcı birine baktırmayı düşünüyorum fakat biraz hit almasını istiyorum ilk başta.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

15 senelik üye vayyy 

Kim la bu tanıyan varmı??

Yine birinden satınmı almışlar üyeliği ??

Toplam Hit: 4846 Toplam Mesaj: 46
kiralama