Destek Daha Çok Destek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

aslında gereksiz sidebarlar kaldırılıp gerekliler bir tarafta, dökümanlar diğer tarafta şeklinde de yerleşim yapılabilir. resimli sidebarlar tek bir kutucukta yerleştirilebilir haberlerin tasarımı değiştirilebilir illa anasayfada değişiklik yapılacaksa bu tarz köklü değişiklik daha hoş olur.

edit: eğer anasayfada değişiklik yapma gibi bir girişim olursa ayrı bir konu açılıp layout hakkında fikirlerimiz alınabilir çok güzel şeyler çıkacaktır ortaya eminim.

+ ek olarak şu online üyelerdeki botlar gruplandırılarak gösterilsin çok çirkin duruyor yüzlerce giriş yapmamış kişi ibaresi googlebot +30 gibi yazılabilir yani. ayrıca giriş yapmamış kişi yazacağına farklı bir ifade biçimi getirilmeli ziyaretçileri de birbirinden ayırt etmek lazım yoksa orada listelenmesi cidden boş.

pesimistzombie tarafından 13/Haz/15 05:13 tarihinde düzenlenmiştir

:|
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

hocam her zaman söylüyorum gene söyleyeceğim. Sitede olmasını düşündüğün temel fonksiyonları bitirmeden tasarım değişikliği işine girersen, siteye her fonksiyon eklediğinde her tema yeniden değişmek zorunda kalacak. Hepsini yeniden giydirmek zorunda kalacaksın

eksikliklerde geçen temel fonksiyonelliği ekledikten sonra tema işine el atmalısın. Bu şekilde çapa atmış gemi gibisin ilerleyemiyorsun.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Beyler bizim reklamla, parayla ne işimiz var ilim amel ihlas ve güzel ahlak sahibi bireyler yetiştiriyoruz.

https://youtu.be/G6z6-U2_KmE şeyh aynısını senin için düşünüyorum :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı

hocam her zaman söylüyorum gene söyleyeceğim. Sitede olmasını düşündüğün temel fonksiyonları bitirmeden tasarım değişikliği işine girersen, siteye her fonksiyon eklediğinde her tema yeniden değişmek zorunda kalacak. Hepsini yeniden giydirmek zorunda kalacaksın

eksikliklerde geçen temel fonksiyonelliği ekledikten sonra tema işine el atmalısın. Bu şekilde çapa atmış gemi gibisin ilerleyemiyorsun.

Bencede katiliorum. Once islevsel fonksiyonlari yapip ona bi klif uydurmak mantiklisi olur. Ayrica tema mobilde cok kotu calisiyor bazi fonksiyonlar ve sayfalar ekrana sigmiyor mesela teli yan cevirdigimde logo kayboluyor. Ve ana sayfaya donmek icin 567 bin826 kere geri yapioruz. Oyuzden once kodlamayi bitir temaya bi sekil uydururuz

delimiyim ben?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erc
    erc's avatar
    Erkek

Anasayfada gozukecek modulleri profil sayfamdan ayarlayabiliyor olsam sorunlar daha aza indirgenmis placak sanki, haberle gozuksun gozukmesin gibi..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

Holy senin şu başlığın bizim otelin müdürünü hatırlatıyor hep bana  :D

birşey istediğinde o da bölye başlıkla mail atar hep

yapalım edelim ulaşalım

ilgi gösterelim

ilgi daha çok ilgi fln der :D

Almanya Fatihi
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JustRulz
    JustRulz's avatar
    Erkek
    ustad birde beğendim butonu vs koyarsan tam super olacak :D

http://1ile0.blogspot.com.tr/
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

1-Cevapla seçeneği üste de olsa daha iyi olur,

2-İmzamız konulra eklense daha iyi olur,

3-Mesaj yazma alana türkçeleşse daha iyi olur,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

MSYS 'de bilgiden ziyade yetenek ölçen bir sistem geliştirilmeli.

Non-verbal reasoning, Number series, Tablo okuma/yorumlama, basit ALES soruları gibi sorular olabilir..

Hatta kişilik testi yapılıp, aday-üyenin nasıl bir kişi olduğuna göre de üyeler karar verebilirler..

Tahribat'ın üye profilinin gelecek 10 yılda nasıl şekillenmesini istiyorsanız, ona göre bir davetiye sistemi getirilebilir.

Flash (ya da başka bi' dilde yazılan) CBT 'imsi şeylerle üyelerin görsel, işitsel, kısa-uzun süreli hafızaları test edilebilir.

Yine İngilizce, Matematik ve Fizik (Teknoloji) için az bilgi / çok yoruma dayalı bir soru havuzu oluşturulabilir/düzenlenebilir. Üyelerden buna yönelik soru hazırlamaları istenebilir.

Yine üyelerin konsantrasyonunu, algısal hızlarını, klavye hızlarını vs.. ne istiyorsanız onu test edecek birkaç sistem geliştirebilirsiniz.

Örnek olması için DLR Testi, Compass Test gibi testler incelenebilir.. Bunların cbt'leri mevcuttur, benzerleri yapılabilir.

RockZs tarafından 15/Haz/15 04:30 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uLtRaLoVeR
    uLtRaLoVeR's avatar
    Erkek

Bundan sonra başarılı forumların stackoverflow tarzı forumlar olacağını düşünüyorum. Son derece minimal ve etiket odaklı. Bildiğimiz düz forum tarzı artık o kadar ayağa düştü ki adi, özensiz ve tehlikeli görünüyor. Bu yönde bir yenilik yapılması daha uygun olacak gibi geliyor bana. Tabi ki stackexchange'in birebir aynısı olması yanlış olur. Ama yorumlarda istenilen özellikler de böyle bir sistemi işaret ediyor.

Toplam Hit: 6504 Toplam Mesaj: 36
tbtv10