Devexpress 2017 Full

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CISSP
    CISSP's avatar
    Erkek

bu patch nasıl uygulanıyor nereye atılıyor

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OFree
    OFree's avatar
    Erkek

teşekkür ederim hocam tekrardan

Freedoom is not free.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek
    CISSP bunu yazdı

bu patch nasıl uygulanıyor nereye atılıyor

Hocam konuda yazıyor.

@OFree, hayrını gör.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyTurk
    AyTurk's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam sağol fakat crack bayagı bir tehlikeli duruyor.

Siper et klavyeni, Dursun bu hayasızca akın...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    saybirs bunu yazdı
    Yazilimci bunu yazdı
    saybirs bunu yazdı

devexpress mvc uisini kullanıyorduk, devexpress kadar performanssız çalışan başka bi ui yoktur. orta ölçekli projelerde performansına birşey diyemem ama, kurumsal bir proje geliştiriyorsanız, web projelerinde devexpress yerine telerik kendo componentleri kullanmak daha mantıklı.

Hocam daha önce telerik kullandım. Sonradan kendilerini ne kadar geliştirdiler bilmiyorum ama ben senin düşündüğünün tam tersini düşünüyorum. Ben hayatımda telerik kadar hantal bir UI görmedim. Ama dediğim gibi kendilerini 4 sene içerisinde ne kadar geliştirdiler bilemem.

hocam biz desktop sürümü günlük +20k kullanıcıya hitap eden desktop tabanlı otomasyonu web tarafına döküyorduk. Sayfaların akıp gitmesi ve son kullanıcıya hitap eden bir ui gerekiyordu. İlk olarak DevExpress bize sunduğu görsellikle aklımızı başımızdan aldı bu doğru. Fakat içeriye doğru girdikçe açılan sayısız threadler, kapanmayan using blockları, componentlerin timeout durumları, etc. zamanla hantallaşmaya başladı. Birde bakım maliyeti vs. girince çözülemez bir durum oluştu. Dediğim gibi orta ölçekli projelerde performans olarak iyidir.  Bizim proje  Telerik'i seçmemizin bir diğer sebebi de her yeni teknolojiye en kısa zamanda uyum sağlamasıydı. asp.net mvc için telerik kendo ui kullanıyorduk. AngularJS desteği vs. bizi baya bi rahatlatmıştı.

Hocam günlük 20k üzerinde kullanıcı diyorsun hemde webde. Böyle bir projeyi aldıysam mutlaka çok iyi bir rakam almış olmam lazım (tamamen kendi adıma konuşuyorum). O durumda da kendi arayüz kütüphanemi rahatlıkla kendim oluştururdum.

Titanyumun gücü adına!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsayisciAsayisci
    Asayisci
    Asayisci's avatar
    Erkek

elinde şuan devexpressin visual studio 2017 ile uyumlu bir sürümü olan var mı? (v.16 ve üstü sanırım)

internette birkaç tane buldum fakat crack çalışmasına rağmen popup sayfası geliyor ikide bir.

Toplam Hit: 3057 Toplam Mesaj: 17
devexpress full devexpress crack