folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Devlet Sırrı Açıklanacakmış!

Devlet Sırrı Açıklanacakmış!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

RuzgaR bunu yazdı:
    -----------------------------
    crafty bunu yazdı:

IRET bunu yazdı:
    Ahlaklının kralı olur, şeffaflıksa şeffaflık işte daha ne istiyosunuz a.q.
    O zaman oturuma katılma madem açıklayacağım ayakları yapıyorsun.

Halkın yarısı tayyip erdoğana oy vermiş sen kimsin ki başbakanlık taslıyorsun.

ya hoca bu nasıl bir mantıktır? halkın yarısı tayyoşa oy verdi diye tayyoş ülkeyi satmaya kalksa eyvallah mı diyeceğiz saçmalamayın allah aşkına! sizin bu söylemleriniz çok tehlikeli... pazar günü star tv de yayınlanan her acıdan programına "kürt sorunu" adlı kitabin yazarı da katıldı... konuşma sırasında bir tartışma cıktı konuklardan biri bu yazara efendim millet istedi diye cumhuriyeti yıkıp islami bir yönetim mi getirilmelidir şeklinde örneklemede bulundu... ancak yazarın cevabı çok ilginç oldu yazar "evet efendim halk ne isterse o olur" dedi... bu ülkede halkın bile isteyip de yapamayacağı şeyler vardır! halk herşeyin üstünde olabilir ancak halkın da üzerinde hukuk vardır bunu sakın unutmayalım...

oy veren halk tepki göstermiyor.uc dort sempatizanlık bahceli kim oluyor.

neyse bir şey yazmayacam :) bu memlekete bol türbe, bol tayyip, bol ecnebi lazım

hayırlı işler bol öpüşler

sübhaneke dinimiz amin.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek
    Ya apo bırakılsın diye bir önerge yapılacak ya da artistik yapıolar bi bok konuşmıcaklar ^^ takmayın kafanıza

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

nihat bunu yazdı:

dolaylı yoldan kürt-Türk temalı bir konu açmışsınız ban yiyebilirsiniz yada konunuz kapatılabilir..nede olsa ihtar name sunuldu yönetimden..

saygılar...

Hoca kıyamet çığırtkanlığı yapmayalım lütfen,

Konu türk-kürt çekişmesini barındıran bir konu değil.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Devlet Sırrı Açıklanamaz... Devlete Ait Gizli Görüşme ve Toplantılar Halka Arzedilemez. Nettir İbare, İçerde Görüşülenlerin Ahlaksızca Olup Olmamasınada Gelirsek Varsa Bir Ahlaksızlık Açıklamasında ben bir Sakınca Görmüyorum. Ama bide Yoksa O Zaman Ortalığı Karıştırmaktan dolayı, Bahçelinin Siyasi Kariyeri Sıfıra iner.

Ki Tayyip Kasım Paşalı Eli Maşalıdır, Buna Müsamaha Gösteremez. Tersi Olursada Bahçeli Müsamaha Göstermemelidir. O Zamanda Tayyipin Siyasi Kariyeri Yerin Dibine Girer...

Bu durumda iki Durum Çıkıyor ortaya, Varsa Bir Ahlaksızlık, bile Gladyo benzer, Kuruluşlar Bunun Bedelini Bahçeliye Canıyla Ödetirler, Bahçeli o zaman Cesurca bir Giriş yapmış olur... Ancak Siyasi Hayatı Pek Uzun Sürmez. Çünkü Bitirirler onu. Tayyip Şu an Aktif Görevde, Bir Neyse daha fazla Konuşmak istemiyorum. Başıma Bela Almak İstemiyorum.!

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

ShockMan bunu yazdı:

Devlet Sırrı Açıklanamaz... Devlete Ait Gizli Görüşme ve Toplantılar Halka Arzedilemez. Nettir İbare, İçerde Görüşülenlerin Ahlaksızca Olup Olmamasınada Gelirsek Varsa Bir Ahlaksızlık Açıklamasında ben bir Sakınca Görmüyorum. Ama bide Yoksa O Zaman Ortalığı Karıştırmaktan dolayı, Bahçelinin Siyasi Kariyeri Sıfıra iner.

Ki Tayyip Kasım Paşalı Eli Maşalıdır, Buna Müsamaha Gösteremez. Tersi Olursada Bahçeli Müsamaha Göstermemelidir. O Zamanda Tayyipin Siyasi Kariyeri Yerin Dibine Girer...

Bu durumda iki Durum Çıkıyor ortaya, Varsa Bir Ahlaksızlık, bile Gladyo benzer, Kuruluşlar Bunun Bedelini Bahçeliye Canıyla Ödetirler, Bahçeli o zaman Cesurca bir Giriş yapmış olur... Ancak Siyasi Hayatı Pek Uzun Sürmez. Çünkü Bitirirler onu. Tayyip Şu an Aktif Görevde, Bir Neyse daha fazla Konuşmak istemiyorum. Başıma Bela Almak İstemiyorum.!

Bende seni bekliyordum, geç kaldın :)

Korkma ben varım ardında, gladyo sana parmağını süremez :D

+

Hocam zaten mhp'nin isteği kişisel bir olay değilki.

Sadece ve sadece akepe'nin gerçek yüzünü millete göstermek. Bunun içinde şimdilik sadece gizli oturumdan vezgeçin diyor.

Zaten eğer akepe'nin bir ihaneti yoksa, neden endişeleniyor? Korkmasın çıksın açık oturum yapsın değilmi ama?

Mhp ve chp'nin sayesinde çıkıpda zorlada olsa açıklamadılarmı anayasal değişiklik yok, üniter yapı geçerli diye ?

Kürt açılımı > Demokratik Açılım > Milli Birlik Projesi olmadı mı ? Evrim geçirmedimi bu açılım ?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    taekwondo
    taekwondo's avatar
    Erkek

a.öcalan idam edilip edilmeme kararıda buna benzer bir dalavereyle ipten alınmıştı milletvekillerinden elle oylama yapıldı mecliste herkes el kaldırmıstı idam edilmesi yönünde meclis başkanı elektronik oylama yapalım dedi ulen herkes el kaldırmış kararsızlık durumu yok elektronık oylama neden ?? ve elektronık oylama yapıldı sonuc çakal  imralı köşkünde kendine yer buldu bugunde yapılmak istenen aynısı açık olun kardesim saten devletin sırrı olsa 550 kişi bilmez ,550 kişinin bildini kimseden saklı ve gizli tutamassın günümüz şartlarında ,daha bize açılımın ne olduğundan bahsetmedilerki hersey gizli kapaklı ...

Belamı bulmusum bulduqum kadar..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cupofcoffee
    Cupofcoffee's avatar
    Erkek
    Bu adam siyaseti bilmeyen  adam değil. Yaptıklarının  kendisine nasıl döneceğini biliyordur. Bu yüzden ben  Maçası yemez diyorum.

Gerçek bir akıl, yalanlar ve yanılsamaların arasından kaybolmadan yolunu bulur. Gerçek bir kalp ise zehir dolu nefrete zarar görmeden dokunabilir. Bu zamanın içinde karanlık büyümeye devam etse de, her zaman aydınlığın etrafı arıtması için eğilmeyi de bilir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek

RuzgaR bunu yazdı:
    oy veren halk tepki göstermiyor.uc dort sempatizanlık bahceli kim oluyor.

@nihat öncelikle olay kürt-türk sorunu değil tayyoşun yaptığı ile alakalıdır! bu konuda kürt kelimesi bile geçmemiştir (bi sen yazdın bi de ben şimdi yazdım :D)

@rüzgar oy verenler susuyorsa o onların sorunudur üç dört sempatizanlık bahçeli dediğin adam millet vekilleri ile mecliste yer alıyor! bu lafınla bahçeliyi geçtim ona oy veren adamlara da sataşıyorsun özür dilemeni bekliyorum! bende tutup tayyoşa oy veren ülkenin yarısına çapulcu vatan haini cumhuriyet düşmanı vs. desem sen ne yaparsın? onun için konuşacaksan adam gibi konuş ve özür dile...

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mobydick64
    mobydick64's avatar
    Erkek
    biraz öncede cemil çiçeke soruyorlar.. apo kardeşiyle kurtçe konuşmuş bunu nasıl değerlendiriyorsunuz diye..
    tabiki insanların önemli olan iletişim kurmaları diyor..

Dedim Allah topunuzun belasını versin... nerdeyse bölücübaşını az daha konuşsa Türkiye'ye senelerce hizmeti dokunmuş bir adam gibi anlatacaktı.. adamlar kafalarını iyice odaklamış..beyinsiz a.q.p ve saz arkadaşları..

ne mektup geliyor ne haber senden,söyle de bileyim bıktın mı benden,her akşam güneşin battığı yerden,gözlerin doğuyor gecelerime......
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

YaSevYaTerkEt bunu yazdı:

ShockMan bunu yazdı:

Bende seni bekliyordum, geç kaldın :)

Korkma ben varım ardında, gladyo sana parmağını süremez :D

+

Hocam zaten mhp'nin isteği kişisel bir olay değilki.

Sadece ve sadece akepe'nin gerçek yüzünü millete göstermek. Bunun içinde şimdilik sadece gizli oturumdan vezgeçin diyor.

Zaten eğer akepe'nin bir ihaneti yoksa, neden endişeleniyor? Korkmasın çıksın açık oturum yapsın değilmi ama?

Mhp ve chp'nin sayesinde çıkıpda zorlada olsa açıklamadılarmı anayasal değişiklik yok, üniter yapı geçerli diye ?

Kürt açılımı > Demokratik Açılım > Milli Birlik Projesi olmadı mı ? Evrim geçirmedimi bu açılım ?

Hmm Hocam Valla Yol Felan Bişiler uraşıyoz Zaman zaman Geç kalıyoz.

Şimdi Vaziyeti Nasıl Açıkliyim Bilemiyorum. Ancak İki Ucu Boklu Değnek Demekle Yetinmek Dışında Bişey daha diyecem. Açılım Konusu Bencede Evrim Geçiriyor Yada Bana Öyle Geliyor, Hatta Sanada Öyle Geliyor. 

Evrim Geçirmesi Hiç Birimizin Hayrına Olmayacaktır, Ancak Ortada Bişey yokkende Fazla Gereksiz Olabilecek Tarz Rehavet Göstermekte Yersiz Olacaktır. Sayın Tayyip Erdoğanın Bop Konusu Kafama Fena Takıldı. Bilemeyecem yani, Devlet Konusunda Konuşurken Daha Titiz Olmak Gerekir Kanaatindeyim.

Korkma Konusunada Gelince, Ortam o kadar Bozukki, Kahramanada Gider Yapılıyor, Hayinede, Kim Hayin Kim Kahraman Hatta O Bile Karışmışken, Ve Hatta Kafamda Karışıkken Pek Sağlıklı Bişeyler Dememde Pek Zor yani.. Yani Nasıl Diyim Bilmemki Çoluk Çocuk falan filan var varda var...  :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
Toplam Hit: 5525 Toplam Mesaj: 52