Dewamsızlık

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mysterious_tr
    mysterious_tr's avatar
    Erkek
    kardeş anadolu lisesindeysen hiç bi bok olmaz (tabi çok aşırı şeyler yapmadıysan okul genelinde) hele bi de lise son san hiç bişiycikler olmaz ama yine de arkadaşların dediği gibi idareyle aranı iyi tut aran ii olunca devamsızlıkları bilgisayara sen bile girmibilion o derece yani ha kalan adam var mı var ama düz liselerde ve okulun fırlama, pijleme tipleri oluo genelde...

Ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek
    Allah tan bizim okulun bilgisayarları göçtü, büyün veriler uçtu, hocalar harıl harıl not geçiriyo, bilmiyom devamsızlıkların %kaçını geçöirirler
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RuDe_BoY
    RuDe_BoY's avatar
    Erkek
    yok Aqa dewamsızlıgım 23 gün Lise 2 Topkapı endüstri meslek Lisesi dedi Müdür yardımcısı oğlunuz daha gelmesin okula :D ßnde yazılmıyo :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX
    ZyreX's avatar
    Erkek
    Walla burda Anadolu falan dinlemiyor kimse.Bırakıyorlar a.q Bizim kız geçen sene sınıfta kalacak diye heyet raporu almıştı..Sonra sınıfta kalmak önceki sene için kalkınca..1milyar içinde patladı..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blacksun
    blacksun's avatar
    Erkek
    karneler pazartesi alıncakmış galiba o yüzden devamsızlığı fazla olanlar kaçmasın derim ben...

ben bu günleri düşünerekten devamsızlığı az tutmuştum artık zevk olsun die gidiom oda kafama eserse :D

şiddete meyalim vallahi dertten..
Toplam Hit: 2181 Toplam Mesaj: 16